Cholasta

sestava:
Chlad- Kubánek,Kárník(64" Kříž),Doležal,Jelínek-Feichtinger,Heger,Staněk,Hodač (76" Mandát)

Heger,Kycelt:
 Výsledek vypadá jednoznačně, ale hlavně v prvním poločase byl zápas vyrovnaný a za stavu 1:0 nás podržel Kuba Chlad.
Dnes obranu skvěle dirigoval Vojta Doležal a pochválit musíme i Filipa Jelínka, který skvěle uhlídal nejlepšího hráče domácích a svým výkonem zastínil i čtyřgólového Vojtu Kycelta.

sestava:
 Kukal- Pilný( 38" Staněk),Bráborec, Homoláč,Dušek- Chadraba,Labík(38" Doležal),Novotný(90" Vopátek), Kučera J-Hartman, Kučera M(68" Veselský)

David Homoláč:

V prvním poločase jsme podali nezodpovědný výkon a hanebný výkon. O přestávce proběhla bouřka v kabině a druhý poločas už byl z naší strany lepší. K vyrovnání nebylo daleko, ale asi jsme si ho za náš přístup v úvodu utkání nezasloužili.