16.09.2017 19:34

neuvěřitelných 22 gólů v sítích soupeřů

... kdo zavítal o víkendu na chlumecký stadion, musel odcházet spokojený.
V sobotu nejprve dorost vstřelil sedm branek Týništi a poté naše áčko vyprovodilo šesti góly Třebeš. V kanonádě pokračovalo i naše béčko, které vsítilo v neděli devět branek Kunčicím.

KP mužů

FK Chlumec - Třebeš

              6:0  (3:0)

Branky:
           18" Chadraba
           25" Kučera M
           41" Kučera J
           75" Vopátek
           78" Kučera J
           83" Hartman

Sestava:

Kukal - Pilný(87. Staněk), Homoláč, Bráborec, Dušek - Hartman, Vopátek, Doležal(73.Hubený), Chadraba(76. Veselský) - J.Kučera, M.Kučera

David Homoláč, trenér (domácí):
Úvod utkání byl vyrovnaný, poté jsme rychle vstřelili dvě branky a vcelku v poklidu si dokráčeli pro výhru. Nebyli jsme kompletní, ale i přesto jsme utkání zvládli.Teď nás čekají dva zápasy venku, na které se musíme důkladně připravit.

Vl. Krykorka ved. týmu (hosté):
Naše předsevzetí se nám dařilo plnit 15 minut. Pak jako by v podvědomí zvítězila touha útočit a byli jsme potrestáni dvěma hodně lacinými góly s třešničkou zbytečné penalty navrch. Na zcela otevřenou hru se zkušenými mazáky soupeře jsme dnes neměli. A tak jsme dopadli jak sedláci u Chlumce. Pokud se ale kluci poučí, nebyla to prohra zbytečná. Hlavně ať už se zastaví vlna zranění. Neustálé změny ve složení takto mladý tým už prostě nedává.


KP U19

FK Chlumec - Týniště n. O.

                7:3  (5:2)

Branky:
            Cholasta
            Feichtinger
            Staněk
            Kárník
            Kříž
            Šumský
            Mandát

Sestava:
Chlad- Heger (85" Vojtíšek,Svoboda (46" Kubánek),Špás,Jelínek- Kříž (46" Šumský),Staněk,Kárník (85" Jiránek),Hodač (65" Mandát)-Cholasta, Feichtinger

Heger,Kycelt - trenéři:
Po našem slabém začátku, kdy jsme nechali soupeře jít do vedení, jsme převzali otěže zápasu a dokráčeli si pro tři body. Klukům děkujeme za předvedený výkon.


KP U15

Vysoké Mýto - FK Chlumec

             0:6 


Michal Jansa - trenér:
Na soupeře jsme prostě nestačili. Výkon byl ale oproti minulému zápasu lepší. Vytvořili jsme si i nějaké šance. Tu největší měl Radek Šimák, když překonal i domácího brankaře, míč však skončil vedle.


OP MUŽŮ

FK Chlumec B - Kunčice B

                      9 :  0   (5:0)

Branky:
          Veselský 5x (1x z p.k.)
          Hubený
          Špás
          Hartman 2x

Sestava:
Němec - Strnad, Šafránek, Dušek, Hanuš V., - Špás, Kycelt (79' Šumský), Myška, Hubený (58' Cholasta), Veselský (83' Matouš) - Appl D. (70' Hartman

Černý Milan - trenér mužů "B":
Toto utkání se nám opravdu podařilo nejen gólově, ale i předvedenou kombinační hrou. Poděkování patří celému týmu za herní nasazení v průběhu celého zápasu. Zároveň gratuluji Kubovi Veselskému k 5 vstřeleným gólům.


eBRÁNA s.r.o. Plastická chirurgie Praha