Chlumec B - Lovčice

0:2

branky : 54. Jilemnický, 69. Škop

sestava : Sestavy - Chlumec B: Frajer - Volný J., Kofránek (46. Zeman), Synek, Volný M. - Kučera (46. Appl), Branský, Vopátek, Jelínek Jakub (82. Pacák) - Hanuš, Svoboda.

V derby nevalné fotbalové úrovně, které sledoval rekordní počet 160 diváků, hosté proměnili své šance a zaslouženě si odbezli 3 body.

čk: 0:1

sestava : Kukal - Vopátek,Beneš,Jelínek D, Volný - Pilař,Janda - Hermann (63" Kučera) - Jelínek J,Soukup(84" Branský), Hartman(88"Bráborec)

Petr Hrabík (trenér domácích):
Jak hodnotit vyhraný zápas s lídrem tabulky? Myslím,že jsme byli po celý zápas bojovnější a více jsme šli za vítězstvím.Mužstvo podalo velice zodpovědný a taktický výkon i bez několika hráčů základní sestavy.Doufám,že naše výkony půjdou nadále po herní i taktické stránce nahoru.Děkujeme našim příznivcům za vynikající atmosféru,i oni budou mít z tohoto zápasu dobrý zážitek a věřím,že nás přijdou podpořit i příště.

Miloš Exnar (trenér hostů):
V dnešním utkání jsme se bohužel nevyrovnali domácím v zaujetí pro hru a v agresivitě, která nám dělala problémy celých 90 minut. My jsme naopak na těžkém terénu velmi špatně kontrolovali míč a zkazili spoustu přihrávek. Prohra je zasloužená, gratuluji Chlumci ke třem bodům.

Další podrobnosti...
02.10.2014

Preview víkendu 4.-5.10.

sobota 4.10. od 16:00

Jakub Jelínek, který v minulém zápase vstřelil dvě nádherné branky a svým výkonem se zařadil do sestavy kola, Vás zve na nesmírně těžký duel s vedoucím týmem Krajského přeboru:
"Motivace uspět,proti lídrovi soutěže je vždy nadstandartní. Ve stejné situaci budeme tento víkend i my, Chlumečáci. V sobotu od 16 hodin hostíme v našem oku lahodícím areálu současného krále soutěže z Jaroměře. Hlasem celé kabiny chci pozvat všechny věrné fanoušky modrobílých barev na tento zápas. Uděláme maximum pro Vaši i naši spokojenost. Pevně věřím, že pozápasová klobása od Černých bude mít tříbodovou příchuť"
...
Nezbývá než dodat, že tak jak věří v úspěch kabina,tak věřte i Vy a přijďte nás v sobotu na fotbalový stadion povzbudit. Děkujeme Vám.

neděle 5.10. od 16:00
V derby utkání chce náš tým navázat na dobrý výkon z hradecké Slávie.

ČK : 1:1 (Kašpar - Drahorád)

sestava : Frajer - Drahorád, Synek, Volný M., Volný J.  - Kučera M., Branský, Janda, Ovesný (76. Růžička) - Hanuš , Soukup (87. Pacák).

Nejlepší hráči: Bartoš - Janda.

Slavistická černá série trvá i po tomto utkání, když domácí nabídli hostům svými chybami vedení v zápase.

29.09.2014

V závěru jsme ztratili 2 body

Nové město n. M. - Chlumec n. C.

2:2 (pol. 1:2), na penalty 5:4

góly : 14. Sedláček, 88. Zákravský P. z PK - 24. a 36. Jelínek J.

sestava: Kukal - Beneš, Jelínek, Volný, Sabó /73. Drahorád/, Vopálek, Hermann /62.Kučera/, Labík, Jelínek, Kosař, Hartman

Petr Hrabík (trenér hosté) :
Začátek utkání patřil domácím , ale po jejich brance jsme byli lepším týmem až do sedmdesáté minuty. Bohužel jsme vedení neudrželi a po penaltě v samém závěru domácí vyrovnali.

Killar M. (trenér domácí):
Po nevyužitých šancích v úvodní části hry přišel trest v podobě 2 branek hostujícího týmu.Na velmi nerovném terénu se nám nedařila kombinace, změnili jsme rozestavění a způsob hry a v samém závěru se nám podařilo skóre srovnat.Bonusový bod připadl nám,když byli všichni naši střelci úspěšní a náš golman jednu penaltu kryl.

Podrobnosti k zápasu...
25.09.2014

Preview víkendu 27.9.-28.9.

N. Město n.M - FK Chlumec

sobota 27.9. od 14:30

Na důležitý zápas,ve kterém by jsme chtěli navázat na dobrý výkon z domácího utkání s Broumovem,Vás zve chlumecký odchovanec Honza Labík:
"Milí fanoušci, přijďte nás podpořit na důležité utkání o 3 body do Nového Města nad Metují, budeme Vás potřebovat a budeme se rvát o každý míč na hřišti a doufáme, že přivezeme všechny body také i z venku! Děkujeme, že jste s námi! "

branky: Soukup 2, Bráborec - Stránský Milan 2

sestava : Frajer - Appl (46. Volný J.), Synek, Kifránek, Volný M. - Hermann, Branský, Svoboda, Bráborec (60. Ovesný) - Hanuš (75. Růžička M.), Soukup (57. Hartman)

Domácí byli po 70 minut lepší, v závěru převzali otěže zápasu hosté a stihli jen výsledek zkorigovat.

Petr Hrabik - trenér (domácí):

Konečně nám vyšel úvod utkání,kdy jsme neinkasovali a naopak s přibývajícím časem jsme získávali herní převahu,kterou jsme vyjádřili i góly. Ve druhém poločase jsme pokračovali v dobrém výkonu a zaslouženě zvítězili,když jsme ještě další šance nevyužili.Musím pochválit celý tým za bojovnost i předvedenou hru.

Klicnar Jan - trenér (hosté):

Výsledek odpovídá momentální situaci v mužstvu. Musíme s tím rychle něco dělat,protože to co předvádíme na Krajský přebor nestačí.

18.09.2014

Preview víkendu 20.9.-21.9.

sobota 20.9. od 16:30

Na další důležité utkání Vás zve Jakub Veselský:
"Milí fanoušci přijdťe nás podpořit v důležitém zápase proti Broumovu.Teď,více než kdy jindy potřebujeme Vaši podporu. Děkujeme,že jste s námi."

Jakub Veselský je odchovanec Opatovického fotbalu,který už jako dorostenec naskočil mezi dospělé za Chrudim do Krajského přeboru. V Chrudimské U-19 se setkal s Martinem Kosařem a fotbalový osud je znovu poslal do stejného dresu. Tentokrát do modrobílého,chlumeckého.Jakub se hned v prvním zápase v Rychnově zapsal do střelecké listiny a ukázal,že bude přínosem pro náš tým. Bohužel se v Dobrušce zranil a do tohoto zápasu nastoupit nemůže,přesto přijede podpořit kluky přímo na stadion.

Přijďte podpořit i Vy.Celý tým je připraven odčinit ostudu z Dobrušky a vrátit fotbalovou radost mezi Vás fanoušky.Buďte tedy u toho a přijďte v sobotu od 16:30 podpořit svůj tým.

6:2 (2:1)

střelci : 1.Hašek A., 9. Dostál M. , 49., 50. Michalík, 59. Dostál, 70. Hašek A. - 42., 67. Hartman

sestava : Kukal – Steklý, Kosař, Volný M. (64. Hanuš), Jelínek D., Janda, Sabó, Branský (45.Vopátek) - Veselský (34. Jelínek J), Beneš, Hartman

Bohuslav Jakoubek (trenér domácí):
Navázali jsme na zlepšený výkon v Bělohradě a dokázali jsme konečně zvítězit po kvalitní hře celého teamu. Vítězství mohlo být i vyšší, když jsme některé jasné příležitosti neproměnili.

Ladislav Heger (vedoucí hosté):
Někteří naši hráči byli myšlenkami úplně někde jinde, jen ne na tomto zápase. Toto důležité utkání jsme absolutně nezvládli. Doufám,že zranění Jakuba Veselského nebude vážné.

14.09.2014

Béčko vybojovalo ve Skřivanech bod

Skřivany - Chlumec B

1:1 (0:1)

střelci : 49. Schubert - 21. Soukup

Hosté po zásluze v 1. poločase vedli. 2. půle patřila domácím, ale na více než bod to nestačilo.

sestava : Chlumec B: Němec - Appl, Volný J., Ovesný, Jerie (64. Růžička M.) - Růžička R. (82. Černík), Soukup, Šusta (70. Malý), Kofránek - Kouba, Synek.

10.09.2014

Lovčice vystavili béčku stopku v poháru!

Lovčice - Chlumec "B"

3:1 ( pol. 1:0)

sestava : Frajer - Černík, Kofránek (46' Svoboda J.), Volný M., Appl - Hermann (46' Ovesný), Branský (46' Myška), Hanuš, Synek - Soukup, Hartman (46' Pacák)

07.09.2014

Béčko dovršilo úspěšný víkend výhrou

Chlumec "B" - Kunčice "B"

4:2 (2:1)

góly :  Hartman 3, Ovesný - Hornych, Kalenda

sestava :  Chlumec B: Frajer - Jelínek, Appl, Volný J., Volný M. - Ovesný, Branský, Hartman (75. Pacák), Kofránek (85. Černík) - Kouba (46. Myška), Synek.

Ve vyrovnaném utkání rozhodli domácí rychlými protiútoky, kde se uplatnila rychlost chlumeckého Hartmana.

Chlumec vyhrával na všech frontách, opravdu super víkend :
FK Chlumec- Stěžery 5:0 (st.přípravka)
FK Chlumec B - Červeněves 2:0 (ml. žáci)
FK Chlumec A - Hořice 2:0 (ml. žáci)
FK Chlumec A - N.Hradec 2:1 (ml. žáci)
FK Chlumec - Sl. Hradec 1:0 (st. žáci)
FK Chlumec - Sl. Hradec 5:1 (ml. dorost)
FK Chlumec - Žacléř 1:1 p.k 8:7 (st. dorost)
FK Chlumec - Úpice 2:1
07.09.2014

Konečně výhra A týmu!!!

Chlumec - Úpice

2:1 (0:1)

góly : 55. Jelínek D., 72. Labík - 37. Winter

sestava : Kukal - Jelínek D. (74" Vopátek), Kosař, Kofránek (50" Sabó), Steklý - Janda, Jelínek J. (57" Branský) - Hartman (63" Labík), Hermann, Veselský - Beneš

Petr Hrabík (trenér domácí):
První poločas se nám nedařilo téměř nic a zaslouženě jsme prohrávali,postrádal jsem i nasazení a bojovnost.Ve druhém poločase po prostřídání několika hráčů se hra zlepšila a na hřišti jsme dominovali.Za předvedenou hru ve druhém poločase jsme si vítězství zasloužili. Několik šancí zůstalo nevyužito.