POSÍLENÉ BÉČKO ROZSTŔÍLELO STĚŽERY!

CHLUMEC B/KLAMOŠ - STĚŽERY 6:2(1:0)

br: Sedláček 2, Jankovský, Borůvka, Drahorád, D. Jelínek

Černohlávek P. - Volný J., Černohlávek J., Staňo, Janda - Jerie, Jankovský, Koliáš (58.Krojidlo), Drahorád(67. Appl) - Sedláček(73. Jelínek D.), Borůvka

V důležitém"záchranářském" souboji měli hráči Klamoše v první půli více ze hry, ale proměnili jen jednu šanci Sedláčkem. Vše se rozhodlo hned po přestávce. Ve 47. a 48. minutě dali domácí dvě branky na 3:0. V 68. už to bylo 5:0. Poté klamošští slevili z tempa a hosté snížili na 5:2. Vše uzavřel David Jelínek do prázdné branky, po ideálné příhře Jankovského.

30.09.2007

VÝSLEDKY Z NEDĚLE 30.9.

1.liga: Ml. Boleslav - Bohemians 2:0, Č. Budějovice - Most 1:0, Teplice - Plzeň 1:0, Kladno - Brno 1:2

2. liga: Příbram - Hradec 0:0, Čáslav - Třinec 2:0, Vítkovice - Ústí 0:0

ČFL: Kolín - Varnsdorf 1:0, Blšany - Vyšehrad 1:0, Karl. Vary - Jablonec B 1:6

divize C: Dvůr - Holice 0:0, Turnov - Velim 0:3, Týniště - Dobrovice 1:0

kr. přebor: Milíčeves - N. Bydžov 2:3, Černilov - Přepychy 1:1, Olympia HK - Lhota 2:3, Rychnov - Libáň 2:1,Náchod B - Č. Skalice 4:1

1.A.: L. Bělohrad - Dvůr B 3:2, Kosičky - Libčany 1:2

1.B.: N. Bydžov B - Hořice 2:1,Železnice - Kratonohy 1:2

okres: Chlumec B/Klamoš - Stěžery 6:2,Kunčice B - Slávia HK 0:2

30.09.2007

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA POPRVÉ PROHRÁLA!

Další z turnajů okresního přeboru mladší přípravky se uskutečnil v neděli 29.9. na našem hřišti.

1.liga: Olomouc - Liberec 1:0,

2.liga: Střížkov - Krč 1:1, Fulnek - Opava 3:2, Sokolov - HFK Olomouc 3:0, Hlučín - Jihlava 0:2

ČFL: Náchod B - Liberec B 5:3, Letohrad - Slávia B 0:0

divize C: Choceň - Převýšov 3:0, Předměřice - Hradec B 0:5, Hlavice - Trutnov 4:0, Tesla - Čelákovice 3:0, Chrudim - Ovčáry 1:3

kr. přebor: Jičín - Broumov 3:2, Doudleby - Č. Kostelec 1:1,N. paka - Kostelec n. O. 2:1

1.A. třída: Kunčice - Trutnov B 7:0, Roudnice - Police 3:1(ČK 0:2), Miletín - Jaroměř 1:0, Chlumec - Vrchlabí 1:1, Nový HK - Rudník 4:2

1.B: Dobruška - Hronov 5:1, Mostek - Jičín B 3:1, Lánov - Hostinné 0:4, Malšovice - Ohnišov 2:0, Častolovice - Opočno 3:2, Vamberk - Černíkovice 2:2, Hlušice - Žacléř 1:2

okres: Nepolisy - Starý Bydžov 5:1, Třebechovice - Červeněves 1:0, Kobylice - Myštěves 2:1, Smiřice - Velichovky 3:0, Probluz - Třebeš 4:2

3.tř: Libřice - Nové Město 6:1, Malš. Lhota - Lovčice 1:0, Kosičky B - Černilov B 2:2, Dolany - Skřivany 3:2, Lhota B - Dobřenice 0:1

4.tř: Ohnišťany - Převýšov B 2:4, Lužec - Stěžery B 1:2, Syrovátka - Kratonohy B 0:4, Boharyně - N. Bydžov C 1:1

29.09.2007

ZTRÁTA S VRCHLABÍM!!

CHLUMEC - VRCHLABÍ 1:1(1:0)

br: Janda

Stejskal - Volný, Rusín V., Miške, Beneš - Jelínek, Janda, Jankovský, Sedláček(46. Drahorád) - Hanuš, Koliáš

ČK 1:0(Miške)

sudí Volný - Kutřín, Luňák   100 diváků

V dalším utkání A třídy mužů se domácí museli obejít bez bratří Černohlávků, Suchochleba a Černého. Řada dalších hráčů hrála se sebezapřením. Přesto začali domácí zostra. Hned v první minutě se v šanci ocitl domácí Hanuš, ale střílel těsně vedle. V 5. minutě, po přihrávce  Jandy, postupuje Jirka Hanuš opět sám na brankáře Šulce, který výborně zasáhl. Ve 13. minutě se, kdo jiný než Jirka Hanuš, ocitá v tisíciprocentní šanci na malém vápně, ovšem míří mimo!?! V minutě dvacáté se domácí konečně dočkali. Střelou z 20m otevírá Pavel Janda skóre utkání 1:0. Prvních 30. minut se odehrálo téměř výhradně na polovině hostí. V 31. minutě hlavičkoval hostující Kraus nad chlumeckou branku. V minutě 40. se hosté dostali do velké šance, ale Krausova střela míří jen do břevna a dorážka jde mimo. První poločas zakončila pěkná střela Jirky Miškeho z 25 m, kterou Šulc vyrazil na roh.

Do druhé půle vlétli domácí stejně jako do začátku utkání. V 45. minutě vysunul Volný Jandu, ten přehodil brankářa, ale obránce hostí na brankové čáře vyhlavičkoval míč ven. V 48. přihrál Jankovský pěkně Hanušovi a ten z voleje pálí mimo. V 59. podnikli hosté rychlý brejk. Centr ze strany skončil na hlavě Krause a ten se nemýlil. 1:1. Domácími vyrovnávací branka trochu otřásla. Hosté se stáhli do obranné ulity a tak jsme v těchto fázích hry viděli na hřišti dobývání vrchlabské šestnáctky, které se domácím moc nedařilo. Další možnosti přišli v 70. a 71. minutě. Ocitl se v nich, samozřejmě  Jirka Hanuš a vedlo se mu stejně jako v první půli. Dvakrát těsně minul. V 88. minutě se pěkně uvolnil Jelínek, byl faulován, ale píšťalka sudího Volného zůstala nepochopitelně němá. Domácí protestovali a odnesl to Miške vyloučením. V 93. minutě mohl všechno rozhodnout, do té doby téměř neviditelný, Radan Koliáš, ale ve velké šanci pálil z voleje nad.

Petr Vaníček, Martin Firbacher(trenéři FK Chlumec): Jedna věc je jasná. Ve dvacáté minutě jsme měli vést 3:0 a bylo by po zápase. Bohužel "one man show" Jirky Hanuše skončila bez branky. Po přestávce jsme opět dvakrát nedali a zákonitě přišel trest. Hosté dali ze dvou šancí 1 gól. My z 8 také jeden. Tam je hlavní problém. Jinak toho hráčům moc vytknout nemůžeme. Řada z nich nastoupila se sebezapřením, přesto bojovali a snažili se až do konce. I když se k rozhodčím jinak nevyjadřujeme, přesto musíme tentokráte konstatovat, že výkon pana Volného byl hodně, hodně slabý.

29.09.2007

STARŠÍ ŽÁCI ROZDÁVALI RADOST!

FK CHLUMEC - VRCHLABÍ 8 : 1 (4 : 0) starší

FK CHLUMEC - VRCHLABÍ 0 : 6 (0 : 2) mladší

Starší žáci FK Chlumec

branky: Hartman 3x, J. Kučera 2x, Suchánek, Doseděl, M. Kučera PK

sestava: Kukal, Kouba, Kozák, Koucký, Vacek (Vinař 47.), Synek, Suchánek, Ji. Kučera, Doseděl, Hartman, M. Kučera (Kuchař 50)

Výsledky z neděle 23.9.

1. liga: Č. Budějovice - Žižkov 1:1, Bohemians - Slávia 2:0 , Brno - Jablonec 2:1 , Most - Kladno 2:2

2. liga: Hradec - Hlučín 1:0 , HFK Ol - Vítkovice 2:0

ČFL: Liberec B - Karl. Vary 2:1, Příbram B - Letohrad 1:2, Vyšehrad - Kolín 1:0, Slávia B - Ml. Boleslav B 0:0

divize C: Převýšov - Tesla Pce 0:0, Hradec B - Turnov 1:3, Trutnov - Dvůr 3:2, Velim - Hlavice 0:1

kr. přebor: N. Bydžov - Olympia 3:1 , Přepychy - Jičín 2:2, Č. Kostelec - Náchod B 4:1, Libáň - N. Paka 2:2, Č. Skalice - Rychnov 2:0

1.A. třída: Vrchlabí - Kunčice 0:1, Jaroměř - Kosičky 3:2, Police - L. Bělohrad 2:1

1.B.: Hořice - Robousy 4:0

okres: Třebeš - Chlumec B 3:1(Borůvka), Slávia HK - Třebechovice 2:3, Červeněves - Kobylice 0:1

3.tř: N. Město - Kobylice B 5:3, Lovčice - Libřice 2:1, Černilov B - Malš. Lhota 1:1, Prasek - Lhota B 2:0

4.tř: Převýšov B - Lužec 4:2,Probluz B - Hlušice B 8:3, Stěžery B - Libčany B 1:2, Roudnice B - Onišťany 1:3,Urbanice - Syrovátka 2:1

br: Škrha, Koliáš z pen., Staňo, Beneš

Stejskal - Konvalina, Drahorád, Staňo, Appl - Kloz, Jankovský, Koliáš(55.Valenta), Sedláček(46.Jelínek D.) - Škrha, Beneš

20.09.2007

VÝTEČNÁ ATMOSFÉRA NA TURNAJI MLADŠÍCH ELÉVŮ!

V neděli sehráli naši nejmladší fotbalisté druhý turnaj okresního přeboru. Tentokráte se hrálo na chlumeckém hřišti.

CHLUMEC  -  LHOTA p. L.   3:0

br: Doležal 2, Kycelt

CHLUMEC – ROUDNICE     1:1

br: Novotný J.

19.09.2007

BÉČKO KONEČNĚ ZABRALO!!

CHLUMEC B/KLAMOŠ - STARÝ BYDŽOV 3:2(1:1)

br: Miške 2, Borůvka

Stejskal - Konvalina, Volný J.,Staňo, Appl - Jerie, Jankovský, Miške, Sedláček(46.Jelínek D.) - Škrha(46.Koliáš), Borůvka(90. Krojidlo)

16.09.2007

VÝSLEDKY Z NEDĚLE 16.9.

1.liga: Žižkov - Liberec 1:1, Kladno - Č. Budějovice 5:1, Jablonec - Bohemians 0:0, Ml. Boleslav - Most 1:1, Teplice - Sparta 2:1

2. liga: Vítkovice - Hradec 1:2 , Ústí - Krč 0:1,Příbram - Jihlava 5:1

15.09.2007

VÝSLEDKY ZE SOBOTY 15.9.

1.liga: Slávia - Ostrava 0:0, Olomouc - Brno 1:1

2.liga: Sokolov - Třinec 1:1,Fulnek - HFK Ol. 1:1, Hlučín - Dukla 3:1, Slovácko - Čáslav 1:0,

ČFL: Náchod - Slávia B 3:1, Letohrad - Cheb 0:0, Vlašim - Plzeň B 3:1, Sez. Ústí - Sparta B 1:2,

divize C: Ovčáry - Převýšov 2:0, Hlavice - Hradec B 1:0, Chrudim - Holice 3:0, Předměřice - Tesla Pce 1:5, Choceň - Dobrovice 1:1

kr. přebor: Černilov - N. Bydžov 0:6, Jičín - Lhota p. L. 2:0, Doudleby - Přepychy 2:2, N. Paka - Č. Skalice 4:1

1.A.: Roudnice - Vrchlabí 1:2, Nový HK - Jaroměř 6:6!!! poločas 2:5 NHK vyrovnal v 93.min, Kunčice - Rudník nehráno - hosté nepřijeli, prý se nesešli!!?!

1.B: Hlušice - Kratonohy 1:0, Úpice - Hořice 0:1, HSM - Jičín B 3:7, Mostek - Hostinné 1:1,Častolovice - Ohnišov 5:2, Malšovice - Nové Město 0:1, Loko HK - Dohalice 2:1, Dobruška - Opočno 5:0, Vamberk - Stárkov 5:2

okres: Nepolisy - Smiřice 1:0, Kobylice - Slávia HK 2:0, Třebechovice - Stěžery 7:0, Probluz - Velichovky 2:1

3.tř: Nové Město - Prasek 1:2, Libřice - Černilov B 3:0, Malš. Lhota - Skřivany 3:1, Kosičky B -Sendražice 2:1, Dolany - Dobřenice 6:2,

4.tř. Ohnišťany - Bydžov C 0:1, Lužec - Roudnice B 3:1, Syrovátka - Probluz B 0:3, Lovčice B - Boharyně 1:1

15.09.2007

DŮLEŽITÉ BODY S LIBČANY!

CHLUMEC - LIBČANY 2:1(2:1)

br: Beneš, Koliáš - Adlaf

ŽK 6:2,ČK 0:0, 120 diváků

Staněk - Orel, Šmolka

Chlumec: Stejskal - Beneš, Černohlávek, Rusín V., Volný M. - Janda, Suchochleb, Miške, Drahorád(82. Sedláček) - Koliáš(90. Škrha), Jelínek( 57. Hanuš)

Libčany: Pleskot - Zahradník, Svatoň(38. Luňák), Rensa, Wild, Zimmermann, Svatoš, Adlaf, Schejbal, Tušic(75. Jedlička), Kuta

Domácí nastupovali do zápasu, vzhledem k indispozicím P. Černohlávka a J. Koliáše, s brankářskou trojkou Stejskalem. Na lavičcce nechal trenér Vaníček také Davida Jankovského a Jirku Hanuše.

Oba týmy začali zostra. Hned ve třetí minutě se pocentru ze strany prosadil hostuící Adlaf 0:1. V 9. minutě prodloužil Janda trestný kop Jelínka a Vašek Beneš prostřelil vše co mu stálo v cestě 1:1. Poté se hra zklidnila, hrálo se spíše ve středu hřiště. Zhruba od dvacáté minuty začali mít vívce ze hry domácí. V 21. předvedl pěknou individuální akci Drahorád a po jeho příhře pálil tísněný Koliáš mimo. V 30. min střílel Miške a za již překonaným Pleskotem zachraňoval na brankové čáře obránce. V nastaveném čase první půle posadil Miške centr přesně na hlavu Koliáše a domácí se ujali vedení 2:1

I ve druhé půli měli domácí více ze hry. Dvakrát se ve velké šanci ocitl Koliáš, jednou Miške, ale úspěšní nebyli. Hosté v závěru vsadili vše na útok, ale šanci si vytvořili jen jedinou. V 81. minutě skvěle zasáhl Stejskal proti střele Kuty. Domácí si již poté perně vybojované vítězství vzít nenechali.

Petr Vaníček, Martin Firbacher(trenéři FK Chlumec): Před zápasem jsme na tom nebyli nejlépe a branka ve třetí minutě nám jistě nepřidala. Ceníme si, že se mužstvo semklo a výsledek dokázalo otočit. Poté jsme opět neproměnili několik tutovek a děkovali tak Vojtovi Stejskalovi za výborný zákrok deset minut před koncem. Oproti minulému týdnu bylo v naší hře vidět určité zlepšení, ale ještě to zdaleka není ono.