září 08

30.09.2008

OHLASY K UTKÁNÍ VE DVOŘE

Jiří Zackl, trenér FK Chlumec nad Cidlinou: „Do Dvora jsme jeli s cílem neprohrát. V první půli jsme se lépe dostávali do šancí, hned v úvodu zápasu jsme tři zahodili. Ale po chybě naší obrany se soupeř dostal z brejku do vedení. Do přestávky vyrovnal tečovanou střelou Jelínek. Do druhého poločasu vstoupili domácí s větší vervou, hrál se fotbal nahoru – dolů. I když jsme měli více ze hry a více šancí, je remíza zasloužená.“

A co psali na stránkách soupeře?

TJ Dvůr Králové nad Labem "B" - FC Chlumec nad Cidlinou 1:1 (1:1)

Dvorské béčko podzim rozhodně nerozjelo podle svých představ a před utkáním osmého kola se dokonce objevilo na poslední příčce tabulky...

br: J. Jelínek

Černohlávek P. - Hrabík, Černohlávek J., Rusín, Beneš - Janda, Miške, Suchochleb, Hermann(60. Koliáš R.) - Hanuš, J. Jelínek

další výsledky:

divize C: Velim - Dvůr 1:2, Turnov - N. Bydžov 1:1, Převýšov - Živanice 0:1, Týniště - Kolín 3:1, Měcholupy - Hradec B 2:3

kr. přebor: Olympia - N. Paka 2:2, Trutnov - Č. Skalice 1:1, Broumov - Jaroměř 2:0, Černilov - Náchod B 3:2

1.A: Vrchlabí - Roudnice 2:1, Hořice - Libčany 2:3

28.09.2008

MLADŠÍ ELÉVOVÉ PORAZILI I VEDOUCÍ TÝM TABULKY!!

MLADŠÍ ELÉVOVÉ PORAZILI I VEDOUCÍ  TÝM TABULKY!! Další utkání krajského přeboru mladší přípravky sehráli naši hráči na hřišti v Hlušicích v sobotu 27.9. 2008.

CHLUMEC - FC HK A 3:1(2:1)

br: David Doleža, Martin Pilný, vlastní

V utkání o první místo jsme sehráli výborný první poločas, po kterém jsme zaslouženě vedli. Ve druhé půli měli hosté více ze hry, ale vše vyřešili ukázkovým vlastencem na 1:3.

1. liga: Plzeň - Ostrava 1:3

2. liga: Třinec - Jihlava 0:1, Sokolov - Ústí n. L. 1:2, Sparta B - Karviná 2:0,Dukla Pha - Opava 2:0, HFK - Hradec 0:2, Čáslav - Bohemians 1905 1:1

ČFL: Ml. Boleslav B - Náchod 2:1, Liberec B - Letohrad 2:2, Krč - Vyšehrad 0:0, Písek - K. Vary 1:1, Jablonec B - Vlašim 0:4, Hlavice - Žižkov B 0:2

divize C: Bohemians 1905 B - Tesla Pce 1:0, Holice - Kunice 3:3, Ovčáry - AFK Chrudim 2:1

kr. přebor: Doudleby - Jičín 3:4

1.A.: Kunčice - Libáň 6:0, Dobruška - L. Bělohrad 4:3, Kostelec - Trutnov B 1:0

1.B: Hlušice - Úpice 6:0, Lánov - Kosičky 2:0, J. Lázně - Sobotka 3:3, Rudník - Miletín 5:0,Žacléř - St. Paka 6:2, HSM - Kratonohy 0:2, Předměřice - Častolovice 4:1, Třebechovice - Č. Meziříčí 2:1, Hronov - Malšovice 2:3, Ohnišov - Dohalice 2:1, Vamberk - Albrechtice

okres: Červeněves - Smiřice 2:4, Prasek - Myštěves 2:0, Probluz - Velichovky 2:3

3.tř: St. Bydžov - Lhota B, Malš. Lhota - Černilov B 2:2, N. Bydžov C - Kobylice B 4:0, Vysoká - Dobřenice 4:1 Skřivany - Lovčice 1:4(ČK 0:3), Libřice - Kosičky B 2:2, N. Město - Dolany 1:0

4.tř: Libčany B - Stěžery B 1:1, Lužec - Roudnice B 0:8, Ohnišťany -Boharyně 3:0, Syrovátka - Kratonohy B 1:1

JAKUB ZACKL SE VRACÍ DO ROSIC n.L!

K dnešnímu dni ukončil hostování v našem mužstvu mužů obránce Jakub Zackl. Kuba se vrací do Rosic n. L., kde hrál i na jaře. Děkujeme mu za pomoc v podzimní části a v další fotbalové kariéře mu přejeme hodně štěstí!
24.09.2008

MLADŠÍ ŽÁCI VYBOJOVALI BOD!

CHLUMEC - VRCHLABÍ B 1:1
23.09.2008

TŘI VÝHRY MLADŠÍ PŘÍPRAVKY A!

TŘI VÝHRY MLADŠÍ PŘÍPRAVKY A! Další kolo krajského přeboru mladší přípravky se hrálo v neděli 21.9. na hřišti Olympie HK.

1. liga: Plzeň - Č. Budějovice 1:1

2. liga: Slovácko - Vítkovice 1:1, Opava - Most 3:1, Fulnek - Sokolov 0:0, Karviná - Čáslav 3:1

ČFL: Náchod - Písek 0:1, Letohrad - Slávia B 0:1

divize C: Chrudim - Holice 5:1, Tesla Pce - Převýšov 3:1, Kolín - Turnov 1:1, Živanice - Velim 1:2, Kunice - Bohemians B 2:2

kr. přebor: Č. Skalice - Olympia 1:2, Jičín - Černilov 6:0, Nový HK - Č. Kostelec 2:1, Doudleby - Rychnov 0:2

1.A: Libčany - Dvůr B 3:1, Roudnice - N. Bydžov B 1:0, Trutnov B - Vrchlabí 2:5

1.B: Kosičky - Jičín B 0:1, Kratonohy - Žacléř 5:2, HSM - Hlušice 0:0, Mostek - Úpice 2:4, Sobotka - Lánov 7:1, Vamberk - Předměřice 1:2, Loko HK - Ohnišov 1:0, Teplice - Třebechovice 0:6, Malšovice - Babí 0:0

okres: Smiřice - Třebeš 1:2, Slávia HK - Nepolisy 7:0, Myštěves - Červeněves 0:0, Kobylice - Kunčice B 2:0

3.tř: Nové Město - St. Bydžov B 1:0, Dolany - Libřice 0:0, Dobřenice - N. Bydžov C 0:3,

4.tř: Lužec - Převýšov 0:6, Syrovátka - Lovčice B 3:4, Stěžery B - Probluz B 1:2