07.10.2017 10:11

víkendové výsledky 7.10.-8.10.


VOTROK KP

FK Chlumec - Kostelec n.O

                   3:1  ( 1:2)

branka:

             Kučera M


sestava:

Kukal - Staněk(68. Pilný), Homoláč, Bráborec, Dušek - Vopátek(68. Doležal), Novotný(87. Kycelt) - Hartman, J. Kučera(73. Chadraba), Labík - M. KučeraDavid Homoláč, trenér (domácí):
Vyšel nám začátek utkání, ale zhruba od dvacáté minuty se hosté zlepšili a začali nás, na těžkém terénu, přehrávat a lépe kombinovat. Do půle tak zápas otočili. I po přestávce byl Kostelec lepší a zaslouženě dotáhl zápas do vítězného konce. My jsme sice bojovali, ale fotbalovost byla tentokráte na straně hostí.


Miroslav Umlauf, vedoucí mužstva (hosté):
Domácím v úvodu vyšla standardní situace - krásný centr a ještě hezčí hlavička otevřela skóre. To bylo však od Chlumce všechno. Celý zápas jsme měli míč výrazně častěji na kopačkâch a soupeře jasně přehrávali. Dobře jsme kombinovali a především ve druhém poločase měli obrovské množství gólových šancí. Po delší době tak vezeme z Chlumce tři body. Chválím celý tým i trojici rozhodčích.

OP mužů

FK Chlumec B - Probluz

                  3:2

branky:

           Kycelt

           Appl

           Hartman


sestava:

Chlad - Pilný( 46" Hartman),Bráborec-Šafránek,Strnad - Kycelt(75"Matouš),Hubený(89" Šumský),Myška, Špás-Doležal(66" Heger),Appl (82" Hodač)


KP U15

FK Chlumec - Č.Kostelec

                8:0

branky:

            Šimák 3, Jansa, Vlasák,

            Hajský, Špinka, Mlynář

 eBRÁNA s.r.o. Plastická chirurgie Praha