17.02.2018 18:25

Program a výsledky KZL

V dalším kole Kobylické Zimní Ligy
se tentokrát představí tým mužů.
Dorost má volno.


FK Chlumec - Myštěves

neděle 18.2. 13:30

UMT Kobylice

1.KOLO KUNČICE VOLNO  
  SMIŘICE MĚSTEC KR. 6:0
  KOSIČKY STĚŽERY 5:3
  CHLUMEC N.C. VOLNO  
  L. BOHDANEČ PŘELOUČ 4:1
  MYŠTĚVES KOBYLICE 3:5
       
2.KOLO VOLNO STĚŽERY  
  KOSIČKY MĚSTEC KR. 5:4
  KUNČICE SMIŘICE 2:1
  VOLNO MYŠTĚVES  
  PŘELOUČ KOBYLICE 4:5
  CHLUMEC
L. BOHDANEČ 2:8
       
3.KOLO SMIŘICE VOLNO  
  KOSIČKY KUNČICE 4:5
  STĚŽERY MĚSTEC KR. 3:3 p.k. 3:4
  L.BOHDANEČ VOLNO  
  KOBYLICE CHLUMEC N.C. 2:4
  MYŠTĚVES PŘELOUČ 2:3
       
4.KOLO VOLNO MĚSTEC KR.  
  KUNČICE STĚŽERY 3:2
  SMIŘICE KOSIČKY SO 17.2.
  VOLNO PŘELOUČ  
  MYŠTĚVES CHLUMEC N.C.  
  L.BOHDANEČ KOBYLICE NE 18.2.
       
5.KOLO KOSIČKY VOLNO  
  STĚŽERY SMIŘICE NE 25.2.
  MĚSTEC KRÁLOVÉ KUNČICE NE 25.2.
  KOBYLICE VOLNO  
  MYŠTĚVES L.BOHDANEČ SO 24.2.
  PŘELOUČ CHLUMEC N.C. SO 24.2.
       
O UMÍSTĚNÍ A1 B1 NE 4.3. 14:30
  A2 B2 SO 3.3. 13:30
  A3 B3 NE 4.3. 11:30
  A4 B4 SO 3.3. 16:30
  A5 B5 SO 3.3. 10:30


Tabulky ligy a střelců

TABULKA SKUPINA A

01. KUNČICE 3 3 0 0 10:7 9
02. KOSIČKY 3 2 0 1 14:12 6
03. SMIŘICE 2 1 0 1 7:2 3
04. MĚSTEC KRÁLOVÉ 3 0 1 2 7:14 2
05. STĚŽERY 3 0 1 2 8:11 1

 

TABULKA SKUPINA B

01. LÁZNĚ BOHDANEČ 2 2 0 0 12:3 6
02. KOBYLICE 3 2 0 1 12:11 6
03. PŘELOUČ 3 1 0 2 8:11 3
04. CHLUMEC N.C. 2 1 0 1 6:10 3
05. MYŠTĚVES 2 0 0 2 5:8 0

 

TABULKA STŘELCŮ

01. BRZEK ROMAN KOBYLICE 6
02. KOLIÁŠ RADAN KOSIČKY 6
03. LUDVÍČEK FILIP PŘELOUČ 4
04. UHLÍŘ JAN LÁZNĚ BOHDANEČ 4
05. MOLEK TOMÁŠ LÁZNĚ BOHDANEČ 3
06. VEJCHODA RADOSLAV STĚŽERY 3
07. STRÁNSKÝ MARTIN KOSIČKY 3
08. DVOŘÁK PAVEL KOBYLICE 3
09. HAVLÍČEK JAN SMIŘICE 2
10. KORENČÍK FILIP SMIŘICE 2
11. ČERNÝ JAKUB KOSIČKY 2
12. STRÁNSKÝ MILAN KOSIČKY 2
13. MOLEK MARTIN LÁZNĚ BOHDANEČ 2
14. KUBIŠTA PETR KOBYLICE 2
15. VÁCHA KAREL STĚŽERY 2
16. ŠUMSKÝ MILOSLAV CHLUMEC N.C. 2
17. STANĚK PETR CHLUMEC N.C. 2
18. FALTUS RADIM KUNČICE 2
19. ŠULC MAREK KUNČICE 2
20. HLAVÁČ FILIP MYŠTĚVES 2
21. FLEKR LIBOR LÁZNĚ BOHDANEČ 1
22. VLAŠTOVIČKA JINDŘICH KOBYLICE 1
23. BRETT VÁCLAV MYŠTĚVES 1
24. ŠMÍD MARTIN MYŠTĚVES 1
25. SHOOKI JAKUB STĚŽERY 1
26. MORÁVEK JAN SMIŘICE 1
27. ZEMEK KAREL SMIŘICE 1
28. JABORNÍK MARTIN SMIŘICE 1
29. KOSEK FILIP PŘELOUČ 1
31. JEZDINSKÝ TOMÁŠ LÁZNĚ BOHDANEČ 1
32. MUSIL JAKUB LÁZNĚ BOHDANEČ 1
33. RYCHNOVSKÝ MIROSLAV KOSIČKY 1
34. VELENSKÝ MIROSLAV MĚSTEC KRÁLOVÉ 1
35. ČERNOVSKÝ ONDŘEJ MĚSTEC KRÁLOVÉ 1
36. KUBELKA LUKÁŠ MĚSTEC KRÁLOVÉ 1
37. TŮMA MARTIN MĚSTEC KRÁLOVÉ 1
38. KUTA PAVEL KUNČICE 1
39. MATOUŠEK DAVID MĚSTEC KRÁLOVÉ 1
40. SZABO ALEŠ MĚSTEC KRÁLOVÉ 1
41. BLAŽEK JAROSLAV MĚSTEC KRÁLOVÉ 1
42. KOZA PETR KUNČICE 1
43. PILNÝ MARTIN CHLUMEC N.C. 1
44. FEICHTINGER PAVEL CHLUMEC N.C. 1
45. KLOUDA RICHARD PŘELOUČ 1
46. SŮRA VÁCLAV PŘELOUČ 1
47. FORMAN ROBERT PŘELOUČ 1
48. JELÍNEK DAN MYŠTĚVES 1
49. PECHAR JIŘÍ KUNČICE 1


eBRÁNA s.r.o. Plastická chirurgie Praha