20.08.2017 09:06

víkendové výsledky 19-20.8

II.kolo KP mužů

David Homoláč: ..."Na naší straně bylo tentokráte vše špatně."


FK Chlumec A - Jaroměř

                0:4  (0:1)

sestava:

Kukal - Staněk, Bráborec, Vopátek, Dušek - Jelínek, Doležal(43.Chadraba), J.Kučera, Labík, Hartman - M. Kučera(73 Hubený)

David Homoláč:

Zcela zasloužená výhra hostů, kteří nás trestali z rychlých protiútoků a trestali naše chyby. Na naší straně bylo tentokráte vše špatně.

Miloš Exnar, trenér (hosté):
Základem pro náš plný bodový zisk byl zodpovědný a organizovaný týmoý výkon ve všech řadách. Vítězstvi si velmi ceníme, s Chlumcem jsme v posledních zápasech nebyli výsledkově úspěšní. Jsme rádi, že jsme tuto nepříjemnou sérii ukončili.


I. kolo KP U15
FK Chlumec - Vrchlabí
              2:2  na p.k. 4:1

branky: Krčál,Pech


Branky: Krčál, Pech
Penalty: Jansa, Pech, Vlasák, Špinka

Sestava: Vlk - Mrhal, Tichý, Hajský, Vlasák - Heger, Jansa, Špinka, Pech, Šimák, Krčál (Pospíšil, Semenec, Plokhyy, Černík)

Michal Jansa:

První poločas se nám vůbec nepovedl. Ve druhém jsme se zlepšili a vyrovnali skóre. Měli jsme možnost rozhodnout i v normální hrací době. Nakonec ale vše rozhodla penaltová loterie.


I.kolo KP U19

FK Chlumec - Rychnov n.K
               4:0  (1:0)

Branky:  Kycelt 3x

            Staněk

sestava:
Chlad - Jelínek, Doležal (70"Pilný), Svoboda(55" Mráz), Heger - Hodač (75" Mandát), Staněk, Kárník(60"Váňa), Feichtinger(48"Kubánek) - Cholasta, Kycelt

Heger,Kycelt:
Vstup do sezóny se nám povedl herně i výsledkově,mrzí nás jen šance, které jsme ještě nedokázali proměnit. Chválíme hráče za nasazení a předvedený výkon.


II kolo OP mužů

FK Chlumec B - Boharyně
                   3:0  ( 2:0)
branky:  Hartman,Špás,Matouš

sestava:
Němec- Strnad,Pilný,Dušek,Staněk(55" Hanuš)-Hartman(66" Matouš),Šafránek( 80" Blumental),Myška,Špás-Hubený(66"Kmínek),Kučera M(78" Šumský)

Milan Černý:

Výsledkově se zápas povedl, ale je stále na čem pracovat. Přechodová fáze se dařila,ale finální přihrávky nebyly zužitkovány.V zápase nás dobrými zákroky podržel brankář Ondra Němec. Děkuju všem za přístup k utkání.


eBRÁNA s.r.o. Plastická chirurgie Praha