srpen 2014

29.08.2014

Preview víkendu 30.-31.8.

Ne 10.15

Olympia HK - Chlumec "A"Ne 17.00

Nový Hradec Králvé - Chlumec "B"

 

So 13.00

Smiřice - Chlumec SD

 

So 14.45

Dobruška - Chlumec MD

27.08.2014

Áčko v poháru deklasováno, béčko jde dál

RMSK Cidlina - Chlumec "A"

6:1 (3:1)


střelci : Hermann

sestava : Kukal (46. Frajer) - Drahorád, Kosař, Kofránek (46. Volný M.), Beneš - Veselský, Janda (46. Branský), Pilař, Jelínek J. - Hermann, Hartman


Nové Město - Chlumec "B"

0:2 (0:1)


střelci : Soukup, Volný M.

sestava : Frajer - Volný J., Kofránek, Volný M., Appl - Synek, Myška, Jerie, Zeman - Soukup, Šusta. střídali: Branský, Růžička M., Růžička R., Pacák


24.08.2014

Muži v domácím prostředí bez bodu

Chlumec "A" - Slavia HK

0:2 (0:2)


sestava : Kukal - Jelínek D., Kosař, Sabó, Beneš - Janda, Vopátek (50"Hartman) - Veselský, Pilař, Jelínek J. (63"Myška) - Hermann (85"Branský)

Ladislav Heger (vedoucí mužstva domácích):
Utkání jsme si prohráli už v prvním poločase,kdy jsme po penaltě a standartní situaci inkasovali dvě branky.Bohužel dnes,kdyby se hrálo do rána,tak gól nedáme.Ze šesti vyložených šancí,které jsme měli na konci prvního a ve druhém poločase,musíme dát aspoň jeden gól. Možná by soupeř znervózněl a utkání by se vyvíjelo jinak.

Milan Krempa (vedoucí mužstva hostů):
O vítězství jsme rozhodli v prvním poločase, když jsme měli hru pod kontrolou a až teprve v závěru jsme pustili domácí tým do šance, kterou nevyužil. Ve druhé části jsme více chybovali v rozehrávce, ale díky bojovnosti a brankáři Maškovi jsme dokázali udržet čisté konto.

Detaily zápasu...


Chlumec B - Třebeš B

0:3 (0:1)

Domácí měli optickou převahu bez vyložených šancí a hbitější hosté po gólech z rychlých protiútoků zaslouženě zvítězili.


sestava : Černohlávek - Steklý, Volný M.m Volný J. (46. Kofránek), Drahorád - Synek (46. Zeman), Branský, Jerie (50. Hanuš), Myška - Hratman, Soukup
22.08.2014

Preview víkendu 23.-24.8.

Chlumec "A" - Slavia HK [So 17:00]

 Čeká nás další těžký zápas proti hradecké Slavii. I přes nelichotivou bilanci budeme chtít doma získat první vítězství a odpíchnout se ze dna tabulky.


Chlumec "B" - Třebeš "B" [Ne 17:00]

 Chlumecká rezerva v neděli na chlumeckém stadionu přivítá rezervu třebešskou. Cílem je navázat na výkon z druhého poločasu ze Stěžer.


Chlumec SD - Vrchlabí [So 14:45]Vrchlabí - Chlumec MD [So 11:15]

 


Vrchlabí - Chlumec SŽ [So 9:30]


21.08.2014

Kratonohy - Chlumec 4:1!

4:1 (1:1)


branky : 18. A 85. Fidra, 47. Franc, 48. Jošt - 6. Veselský

ČK : 75. Kučera

sestava: Kukal – Drahorád (88. Myška), Sabó, Kosař, Beneš (61. Hartman)– Hermann (86. Branský), Jelínek (70. Vopátek), Janda, Pilař, Veselský - Kučera

Petr Hrabík (trenér hosté):
Utkání rozhodl nástup do druhého poločasu, kdy jsme během tří minut dvakrát inkasovali po hrubých chybách obrany. O tom, co se dělo potom, si soudný divák udělá obrázek sám.

Václav Pišta (trenér domácí) :
Do utkání jsme vstoupili tradičně velmi dobře a vytvořili jsme si velký tlak i šance, které jsme bohužel nevyužili. Naopak soupeř se dostal do vedení po ojedinělé brejkové situaci. Nás však inkasovaný gol nepoložil a zaslouženě jsme vyrovnali po nádherné střele Fidry. Vstup do druhého poločasu jsme měli vynikající a během jedné minuty jsme odskočili na 3:1. Po zbytek utkání jsme kontrolovali hru, přidali ještě jeden gol a naprosto po ezásluze jsme získali 3 body. Celé mužstvo chválím za příkladný přístup a nasazení.

Detail zápasu...

20.08.2014

Ve středu se představí áčko v Kratonohách!

 Na středeční podvečer od 17:30 je naplánováno další kolo krajského přeboru dospělých. V tomto kole se představí náš tým v derby proti Sokolu Kratonohy. Soupeř začal sezonu dvěma porážkami, 4:1 v Libčanech a 3:1 v Jičíně. Ani my jsme nevstoupili do sezony dobře, ale chceme se pokusit předvést kvalitní výkon a přivést nějaké body domů. K tomu budeme potřebovat podporu fanoušků a doufáme, že se v blízké obci sejdeme v hojném počtu!
17.08.2014

Neúspěch v Rychnově!

Rychnov - Chlumec
3:1 (3:0)

branky : 16. a 45. Valášek, 34. Zajíček - 89. Veselský

sestava : Kukal - Drahorád, Kosař, Sabó, Jelínek D. - Tichý, Jelínek J.- Veselský, Pilař, Hartman- Hermann

střídající : Vopátek, Steklý, Janda, Branský, Kučera

Martin Kameník, trenér domácích:
Ve vysokém tempu odehraný 1.pol.z naší strany podpořený třemi brankami. Dnes musím jen chválit všichni makali podle mých představ.Nadprůměrný výkon podal v brance Jan Vrána.

Petr Hrabík, trenér hostů:
O všem rozhodl 1. pol., kdy jsme nezvládli dlouhé nákopy domácích, ačkoliv jsem na to hráče připravoval.2. pol. jsme odehráli s naší převahou, i když byla ovlivněna výsledkem z 1. půle. Bohužel z pěti gólovek se ujala jenom jedna. Do dalšího zápasu si musíme vzít ponaučení, že musíme dodržovat stanovené pokyny.

Podrobnosti k zápasu...
17.08.2014

Plichta béčka ve Stěžerách!

Stěžery - Chlumec B 2:2


góly: Tluka 2 - Doseděl, Tichý

sestava: Kukal, Volný M., Volný J., Zeman, Steklý, Branský, Jerie (46.Myška), Ovesný (46. Hanuš), Kofránek (46.Tichý), Šusta (70. Appl), Doseděl.
připraven : Růžička M.

 Zápas dvou rozdilných poločasů, v 1. jsme si nechali po našich chybách dát 2 laciné branky a všichni hráči mimo brankaře byli myšlenkami úplně jinde. Druhý poločas jsme soupeře zatlačili na jeho půlku, ale podařilo se nám jen vyrovnat. Přesto měl soupeř z brejku několik šancí, proto je remíza spravedlivá. Nejlepší hráč : Kukal.
14.08.2014

Nominace na zápas proti Rychnovu a Stěžerům

Rychnov n.K - Chlumec

Ne 17.8. 17h

Trenér Hrabík se rozhodl po středečním tréninku nominovat na následující mistrovský zápas v Rychnově tyto hráče : Branský, Drahorád, Frajer, Hartman, Hermann, Janda, Jelínek D., Jelínek J., Kosař, Kučera, Kukal, Myška, Pilař, Sabó, Steklý, Tichý, Vopátek


Stěžery - Chlumec "B"

So 16.8. 17h

Na zápas "B" týmu složili trenéři Hladík a Berger tuto nominaci : Frajer, Volný M.,Volný J., Zeman, Jerie, Kofránek, Doseděl, Appl, Růžička, Pacák, Ovesný, Synek, Frýda, Šusta, Kycelt, Steklý, Branský, Vopátek, Myška, Tichý. popř.omluva. odj.z náměstí v 15,15h
 
13.08.2014

představení nových hráčů - Aleš Sabó

představení nových hráčů - Aleš Sabó S fotbalem začínal v Městci Králové, kde  hrál do svých  12 let. Když byl ve věku staršího žáka, odešel hostovat do týmu RMSK Cidlina.Jako dorostenec se pak vrátil do Městce Králové,za městec odehrál i I.A třídu dospělých. V 19 letech  odešel do divizní Velimi , kde  byl cca 7 let. Poté se vrátil do Městce a přes Poděbrady a znovu Městec se v této sezóně bude objevovat v našem týmu.
V generálce proti Kobylicím se stihl zapsat do střelecké listiny a všichni věříme,že to nebyl zápis poslední .
Alešovi přejeme hodně štěstí v našem dresu
10.08.2014

KP Derby proti N.Bydžovu rozhodly až penalty

FK Chlumec - RMSK Cidlina

               1:1   (0:0)
                         na p.k. 2:4

branky:   
                  74" Kraus
                  79" Zich

            

referát z tohoto utkání 
10.08.2014

''B'' tým vstoupil do sezony vítězně

FK Chlumec B - Kratonohy B
                 2:1  (1:0)

branky:
            39"  Hartman
            68"  Hanuš
 
            76"  Dušek

Domácí se dostali do dvoubrankového vedení,hosté zkorigovali v závěru,když domácím docházeli síly.Nejlepším hráčem domácích byl Martin Volný.

sestava:


eBRÁNA s.r.o. Plastická chirurgie Praha