29.09.2007

DOROST NESTAČIL NA PROBLUZ!

CHLUMEC - PROBLUZ 1:3(1:2)

br: R. Růžička

Soupeř z Probluzi přijel do Chlumce v úplně jiné sestavě než na začátku sezóny, kdy naši dorostenci v Probluzi jednoznačně vyhráli. Na začátku utkání vyrobili naši hráči dvě chyby a prohrávali 0:2. Poté snížili R. Růžičkou na 1:2 a neproměnili několik velkých šancí. Po přestávce hosté zvýšili na 3:1 a když David Jelínek neproměnil ani penaltu, odvezli si z Chlumce překvapivě tři body.

27.09.2007

CHLUMECKÝ FOTBALOVÝ VÍKEND

Následující prodloužený víkend, bude pro chlumeckého fanouška hodně zajímavý. Na domácím hřišti se bude od pátku do neděle hrát 7 zápasů!!

24.09.2007

MLADŠÍ ELÉVOVÉ VYBOJOVALI DVĚ VÝHRY!

Naši nejmladší fotbalisté sehráli další ze svých turnajů okresního přeboru. Tentokráte se hrálo na hřišti ve Stěžerách

br: Borůvka

Stejskal - Konvalina(23. Kloz), Volný J., Staňo, Appl - Krojidlo(75. Černohlávek), Jerie, Miške(46.Koliáš), Sedláček - Borůvka, Škrha

30.08.2007

UTKÁNÍ S NOVÝM HRADCEM DOŘEŠENO!

Na dnešním zasedání DCK a STK se projednával případ našeho nedohraného utkání s Novým Hradcem. Závěr z jednání je tento:

- Výsledek 1:2 zústává platným.

- FK Chlumec se trestá pokutou 5000 Kč.
30.08.2007

DOROST POPRVÉ ZTRATIL!

CHLUMEC - MALŠOVA LHOTA 1:4(1:2)

br: Jelínek D.

Novák - Chára, Folkl, Bui-duc, Jungman - Růžička M., Jelínek, Růžička R., Suchánek - M. Kučera, Doseděl

střídali: Krátký , Pulec, Fládr

Pavel Berger(trenér FK Chlumec): První půle byla vyrovnaná. Naše šance zůstali nevyužity a naopak hosté dvakrát potrestali naše chyby. Těsně před přestávkou snížil, po dobré práci Doseděla, Jelínek.

Druhý poločas se nám nedařilo a fyzicky vyspělejší hosté dovedli zápas k zasloužené výhře. V neděli od 11:00 hostíme Dohalice.

28.08.2007

DIVOKÁ PŘESTŘELKA SE ŠPATNÝM KONCEM!

DIVOKÁ PŘESTŘELKA SE ŠPATNÝM KONCEM! KUNČICE B - CHLUMEC B 5:4(2:2)

br: Jankovský 2, Koliáš, Hanuš

Stejskal - Janda, Staňo, J. Volný, Appl - Jerie( 73. Krojidlo), Jankovský, Hanuš, Sedláček - Koliáš R., Škrha(60.Konvalina)

KAREL ZELINKA NASTOUPIL V 1. LIZE!!

KAREL ZELINKA NASTOUPIL V 1. LIZE!! Odchovanec našeho klubu a RMSK Cidlina Karel Zelinka dnes poprvé nastoupil v 1. lize. V dresu Č. Budějovic odehrál v Jablonci první poločas. Gratulujeme Karle!! Jen tak dál!!
26.08.2007

DOROST BEZ ZTRÁTY!

OHNIŠŤANY - CHLUMEC 3:7
26.08.2007

KATASTROFÁLNÍ KONCOVKA DEVALVOVALA VÝKON!

KOSIČKY - CHLUMEC 2:1(2:1)

sudí Poláček - Čech, Šťourač

150 diváků

br: Novotný, Hruška - Janda

Chlumec: Černohlávek P. - Volný, Černohlávek J., Rusín V., Beneš - Janda, Jankovský, Suchochleb(74. Drahorád), Jelínek(61. Hanuš) - Miške, Koliáš

Kosičky: Tomek - Šanda, Zálabák, Hruška, Donát - Havlín, Novotný, Tér, Hylský(83. Dusbaba) - Pšenička, Kohout
26.08.2007

BÉČKO BEZ ŠANCE!

NEPOLISY - CHLUMEC B/KLAMOŠ 4:0(2:0)

Stejskal - Konvalina(46. D. Jelínek), Staňo, Volný J., Appl - Krojidlo, Jerie, Drahorád, Sedláček(30. Folkl) - Borůvka (66. Koliáš R.), Škrha

Výsledek nepotřebuje žádný komentář……
24.08.2007

V NEDĚLI NA DERBY DO KOSIČEK!

Po vítězství v Kunčicích zajíždíme v neděli k dalšímu derby utkání do Kosiček. Náš soupeř měl zatím výborný vstup do soutěže. 3 kola, 7 bodů to je bilance, kterou můžeme svěřencům trenéra Téra staršího jen závidět. Mužstvo v létě doplnili Hruška ze Smiřic a Kohout z Hlušic a společně s dravým mládím(Havlín, Pšenička, Hylský) a zkušenými plejery(Tér ml., Zálabák, Novotný, Tomek…) tvoří výborný tým. V naší nominaci na zápas bude tentokráte chybět Tomáš Rusín, kterého nahradí, již zdravý, jeho bratr Vojta. Otazník visí nad startem Vaška Beneše a úplně v pořádku nejsou ani záda Honzy Černohlávka. Opět by jsme byli rádi, aby do Kosiček přijelo hodně našich fanoušků a pomohlo nám, stejně jako v Kunčicích, k úspěšnému výsledku!!

22.08.2007

Výsledky ze středy 22.8.

kr. přebor: Libáň - N. Bydžov 1:3, Rychnov - Olympia HK 3:1, Doudleby - Jičín 2:1, N. Paka - Milíčeves 3:0, Broumov - Kostelec n. O. 2:1, Náchod B - Černilov 3:5, Č. Skalice - Lhota 0:2, Č. Kostelec - Přepychy 5:0

1.A.: Roudnice - Nový HK 0:3, Rudník - Dvůr B 1:2, L. Bělohrad - Kosičky 0:0, Vrchlabí - Libčany 1:2, Police - Miletín 4:2, Trutnov B - Jaroměř 8:1

1.B.: Hlušice - Mostek 4:3(ČK:3:2, PK 1:2!!), N. Bydžov B - Lánov 1:2, Kratonohy - Hořice 1:2, Žacléř - St. Paka 2:3, Dobruška - Loko HK 5:0, Vamberk - Malšovice 4:1, Černíkovice - Dohalice 5:2