04.11.2017 13:57

víkendové výsledky 4.11-5.11.

VOTROK KP mužů

FK Chlumec - SK Jičín

                 1:0  (1:0)

branka:
           Hartman

sestava:
Kukal- Dušek,Vopátek,Homoláč,Kučera M- Veselský,Novotný,Kučera J(90" Špás),Pilař(73" Doležal),Hartman(87" Staněk K.)- Labík

David Homoláč:
Sehráli jsme velmi solidní první poločas. Jen jsme měli dát více než jednu branku. Po přestávce se soupeř zlepšil, ale do žádné vyložené šance jsme ho nepustili a tak je naše výhra zasloužená.
Jeník Miroslav, trenér (hosté):
Zápas jsme si prohráli sami tím, že jsme 1. poločas vyloženě prospali a prolajdačili, všude jsme byli pozdě, nebyli jsme schopni udržet jednou přihrávkou míč na svých kopačkách, navíc jsme domácím darovali gól!! Ve 2. poločase přišlo zlepšení, bohužel útočná fáze postrádala kvalitnější řešení, prakticky vážně neohrozili a tak odjíždíme zaslouženě s porážkou. Výkonem v 1. poločase jsem velmi zklamán.

KP U19

FK Chlumec - Tatran Hostinné
             16:0  (5:0)
branky:

         Cholasta 3

         Staněk 3

         Jelínek 2

         Šumský 2

         Heger,Kárník,Kubánek,vlastní

sestava:

 Svoboda- Heger,Chaloupka,Špás (46" Kubánek)-Jelínek- Feichtinger (46" Hanuš),Kárník,Staněl,Hodač- Cholasta,Kříž (60" Šumský)


L. Heger:

Jednoznačný zápas od první do poslední minuty. V zápase jsme si vyzkoušeli další rozestavení pro poslední dvě téžká mistrovská utkání.

KP U15

FC Vrchlabí - FK Chlumec

              1:1  na p.k. 4:5

branka:

             Šimák

Michal Jansa:

Na umělé trávě jsme sehráli vyrovnané utkání, kdy ve druhém poločase jsme byli i lepším týmem. Bohužel jsme připravené šance nevyužili. V penaltách jsme byli stoprocentně úspěšní a tak si odvážíme bod navíc.


OP mužů


FK Chlumec B - Lhota p.L.

                     1:1  (1:1)

branky:

           Veselský

KP U15

FK Chlumec - Broumov

             2:4 (0:2)

branky:

            Jansa,Mlynář

Michal Jansa:

Soupeř měl fyzickou převahu, my jsme však neprodali kůži lacino a druhý poločas jsme odehráli vyrovnaně, to však dnes na výhru nestačilo.eBRÁNA s.r.o. Plastická chirurgie Praha