Kycelt

sestava:
Chlad ( 52" Svoboda) - Svoboda,Kárník (46" Kříž),Chaloupka,Jelínek- Heger,Doležal,Kycelt,Feichtinger-Cholasta (67" Mandát),Staněk

Heger,Kycelt:

Povedl se nám začátek utkání, když už jsme v jedenácté minutě vedli 4:0 a dál jsme kontrolovali celý zápas . Utkání jsme dohrávali dvacet minut v devíti, kvůli zbytečné druhé žluté kartě pro našeho gólmana a zranění Lukáše Chaloupky ,ale i tak jsme domácí nepustili do nějakého většího tlaku. Jsme rádi, že jsme se po dvou porážkách vrátili do boje o špičku KP.

sestava:

Kukal - Staněk, Homoláč, Bráborec, Dušek - Vopátek, Novotný - Hartman(72. Chadraba), J. Kučera, Veselský - M. Kučera(33. Labík)

OP mužů

Třebeš B - FK Chlumec B

3:1  (1:0)
branka:
              Staněk Petr

sestava:

Němec - Strnad, Šafránek, Appl,Pilný(70 " Heger ) - Jelínek,Doležal, Hubený, Špás - Cholasta (75" Matouš ),Staněk P.

Kycelt,Heger ( trenéři v zastoupení)
Dobrý výkon našeho mladého týmu na domácí nestačil. Pochválit musíme Dana Appla, který ještě včera ležel s horečkou a přesto v této složité situaci chtěl nastoupit a odehrál dobrý zápas, dobře zahráli i dorostenci, kteří díky souběhu zápasu s našim áčkem dostali více prostoru, než očekávali.