FK CHLUMEC - JAROMĚŘ

1:4    (0:2)

branka:  90"  Pilař z p.k.

Martin Firbacher:

V opticky vyrovnané první půli se hosté dvakrát dostali do naší šestnáctky a dali dvě branky. Naše šance zůstali nevyužity. Po přestávce už to byla z naší strany křeč. Tlačili jsme se dopředu a nechávali hostům prostor pro rychlé brejkové situace, které řešili velmi kvalitně. Na nás leží deka, po inkasované brance se bojíme hrát a kazíme jednoduché věci. Dnes zápas nevyšel ani našemu brankáři.

Miloš Exnar: Jaroměř
Těžký terén vůbec nepřál kombinační hře, proto pro nás bylo velmi důležité poločasové vedení. Domácí s přibývajícími minutami museli otevřít hru, a tím jsme dostali prostor zápas definitivně rozhodnout. Naše vítězství mohlo být vyšší, některé vyložené šance však zůstaly nevyužity.

Doseděl

Zvláště v první půli byli domácí jasně lepší. My jsme se dostali do hry až po přestávce, ale to už jsme prohrávali 4:1. Kvalita obou kádrů se naplno projevila. naši personální krizi už nemá cenu ani komentovat. Řada hráčů by potřebovala sedět na lavičce, ale musí hrát, protože nikdo jiný k dispozici není!!
14.10.2013

MD Chlumec - Jaroměř 6:2!

Sestava: Němec - Blumenthal, Bohatý D., Černý, Strnad - Dušák, Hanuš J. - Šafránek, Staněk, Hubený  - Švarc  - Houdek, Malý, Maňák, Matouš, Motyčka, Hospodka a  Bohatý Patrik

Střelci: Šafránek 2x, Švarc, Hospodka Hubený a Malý

13.10.2013

Chlumec - Jičín

FK Chlumec - SK Jičín

0:2    (0:0)

¨
Ztracené body. Tak by se dalo lakonicky zhodnotit dnešní utkání. V zápase jme měli více ze hry, vytvořili jsme si několik solidních šancí, ale vše jsme zahodili. O všem rozhodl brejk hostujícího Vacka, který vyřešil výtečně. Kopali jsme sppoustu rohů i dalších standartek, ale dnes by jsme gól nedali, ani kdyby se hrálo do půlnoci. Hosté pečetili svoji výhru v 92. minutě.

R. Mikolášek (hosté):
První poločas se odehrál převážně ve středu hřiště s minimem šancí na obou stranách. Za zmínku stojí jen šance Ulvra, který však v jasné šanci hlavičkuje nad branku domácích a sólový nájezd domácího hráče, který bravůrně likviduje Puš. Ve druhém poločase se naplno projevila zkušenost našeho útočníka Vacka, který po třízápasové absenci z důvodu disciplinárního trestu zaznamenal obě trefy našeho týmu
09.10.2013

fotbalový víkend

11.kolo KP

FK Chlumec -  Jičín

sobota 12.10 od 16:00

V sobotu nás čeká další těžký zápas s týmem Jičína, který se v posledních třech letech pohybuje neustále na špici tabulky a jeden rok hrál i divizi. My se budeme , favorizovaným, hostům snažit situaci znepříjemnit a navázat na naše herně solidní utkání v Rychnově, kde o naší prohře rozhodla špatná koncovka. Stav kádru se neustále mění, takže až po čtvrtečním tréninku uvidíme s kým budeme moci na sobotu počítat. S čím však určitě počítáme je podpora našich fanoušků!! Věřím, že nám pomůžou a budou našim dvanáctým hráčem.

KP st. žáků

FK Chlumec-Jaroměř

sobota 12.10. od 9:30

KP ml. dorostu

sobota 12.10. od 11:15

Milan Černý:
Doposud naši MD nepoznali hořkost porážky. Prodlouží tuto sérii se zlepšujícím se týmem Jaroměře ? Na vlastní oči se můžete přesvědčit o hře domácích,kteří vévodí letošnímu ročníku krajského přeboru

Jiří Holas:
Přijďte podpořit také naše "béčko" do Klamoše.Ceká nás tým z čela tabulky.Vítězná série pokračuje ! I Vy musíte být u toho !