říjen 2012

17.11.2012

Nový Hradec ''B'' - FK Chlumec ''B'' 4:2

Sestava : Frajer - Volný J., Kofránek, Janda, Chára - Svoboda J., Myška, Drahorád (Sedláček), Steklý - Kučera M.,  Bráborec

Poslední zápas podzimní části sezony odehrál tuto sobotu také náš "B" tým mužů. V prvním poločase jsme se brzy dostali do dvoubrankového vedení po trefách Míry Kučery. V poločase mohlo být naše vedení i výraznější, ale neproměnili jsme ještě několik slibných šancí. V druhém poločase se nám hra přestala dařit, čehož soupeř využil a otočil výsledek na konečných 4:2!

16.11.2012

NOVÉ KABINY !!!

Na posledním zasedání zastupitelstva našeho města bylo přijato usnesení k přípravě stavby rekonstrukce fotbalových kabin tak, aby byla stavba zahájena v září 2013 a termín dokončení stavby byl v září 2014. Díky a budeme držet palce, ať se dílo podaří.

10.11.2012

Nový Hradec - FK Chlumec

2:4   (1:0)

Početná divácká návštěva z Chlumce,musela být spokojena !!!

branky:

63"  Kučera J.

66"  Kučera M.

69"  Hermann

77"  Hermann

sestava:

Kukal-Jelínek D,Kofránek,Beneš,Havránek(62" Hanuš)-Jelínek J,Kučera J,Pilař,Vopátek-Hermann(89"Kraus),Kučera M

připraven: D.Sedláček

Pro podrobnosti rozklikněte...

Jan Kraus:

Odehráli jsme velmi kvalitní utkání s řadou šancí.V prvním poločase jsme se ještě gólově neprosadili,ale vše si vynahradili v druhém a zaslouženě zvítězili. Klukům děkuji za výborný výkon !!!

Děkujeme všem fanouškům z Chlumce,kteří nás přijeli povzbudit do Nového Hradce a nebylo jich málo.Věříme,že jim naši hráči svým výkonem udělali radost a všichni doufáme,že nám zachováte přízeň i v jarní části. Děkujeme !!!

08.11.2012

Víkendové preview 10.-11.11.

Nový Hradec Králové - FK Chlumec (Muži)

V sobotu od 14h na hřisti v Novém Hradci sehrajeme odložené utkání. Budeme chtít naplno bodovat a tak definitivně přezimovat na druhé pozici v tabulce 1.A třídy.

Nominace : Beneš, Drahorád, Hanuš, Havránek, Hermann, Jelínek D., Jelínek D., Kofránek,Kraus, Kučera J., Kučera M., Kukal,Miške, Pilař, Sedláček,Vopátek

Odjezd hráčů v 12:15 z náměstí.

FK Chlumec "B"/Klamoš - Lovčice (Muži)

V neděli na domácím hřišti v Klamoši sehraje náš "B" tým mužů derby proti Lovčicím. Ačkoliv to nebude lehký úkol, chceme zvítězit a pokusit se v posledních dvou kolech odpoutat od chvostu okresního přeboru. Začátek ve 14h.

Volanov - FK Chlumec (St. dorost)

Stejně jako "A" muži, i starší dorost dohrává tuto sobotu odložený zápas. Čeká na ně soupeř ze dna tabulky a věříme že svěřenci trenéra Hladíka přivezou domů 3 body. Ve Volanově se začíná v 11:45.

03.11.2012

FK Chlumec - Vrchlabí 4:1! (Muži)

Góly : 15' Jelínek D., 39' Vopátek, 67' Hermann, 73' Kučera M. - 6' Šulc Mil.

ŽK 3:3, ČK 0:0

Sestava: Kukal - Havránek, Beneš, Kofránek, Jelínek D. (89' Černohlávek J.) - Vopátek, Kučera J. (83' Drahorád), Pilař - Jelínek J. (86' Novotný), Hermann, Bráborec (57' Kučera M.)

Připraven Frajer

29.10.2012

Víkendové preview 3.-4.11. 2012

FK Chlumec "A" - Vrchlabí (muži)

Tímto Vás zveme na poslední domácí zápas podzimní části I.A třídy.

sobota 3.11. od 14:00

sraz hráčů již v 12.30 (POZOR!!! proběhne focení hráčů na nové registračky, týká se i "B" týmu)

Nominace : Beneš, Bráborec, Černohlávek J., Drahorád, Frajer, Havránek, Hermann, Jelínek D., Jelínek J., Kofránek, Kraus, Kučera J., Kučera M., Kukal, Pilař, Vopátek

FK Chlumec "b"/Klamoš - červeněves (muži)

neděle 4.11. od 14h, hřiště Klamoš

V sobotu sraz v 12.30 v Chlumci na hřišti kvůli focení viz.výše

FK Chlumec - Vrchlabí (ST.dorost)

neděle 4.11. od 10.30

sraz hráčů 9:30 (POZOR!!! proběhne focení hráčů na nové registračky)

FK chlumec - třebeš (ML.dorost)

sobota 3.11. od 11.45

FK chlumec - třebeš (ST.žáci)

sobota 3.11. od 10h

25.10.2012

Víkendové Preview 27.-28.10.

Zápas "A" i "B" týmu pro nezpůsobilý terén odložen !!!

Tréninky úterý a čtvrtek od 18h!!

Obě mužstva se dohodla na náhradním termínu 10.11. od 14:00

Tímto Vás zveme na poslední domácí zápas podzimní části I.A třídy,kdy na našem hřišti přivítáme

Jan Kraus:
Cílem dnešního zápasu bylo získat 3 body, to jsme splnili. V prvním poločase se nám herně moc nedařilo, měli jsme málo pohybu a hodně ztrát. Ve druhém poločase jsme se zlepšili a zaslouženě vyhráli. Klukům děkuju za předvedený výkon. Pogratulovat musím také hlavnímu rozhodčímu k prvnímu utkání v A třídě, zvládl ho výborně.

15.10.2012

Gratulujeme novomanželům Černohlávkovým!!!

Naše dlouholetá brankářská opora Petr Černohlávek v sobotu vstoupil do svazku manželského.

FK Chlumec nad Cidlinou & Fans novomanželům gratuluje, přeje hodně štěstí a mnoho krásných společně prožitých chvil.

Jan Kraus:
Začali jsme dobře,dali brzy góla a poté ještě neproměnili další šance.Opět nás soupeř potrestal z nákopu po standartní situaci.Druhý gól jsme dostali po hrubé chybě.Druhý poločas jsme tlačili,ale podařilo se nám jen vyrovnat

Bohuslav Jakoubek (trenér TJ Dobruška):
„První branku jsme obdrželi, když soupeř už hrál, ale my ještě spali. Ve 2. minutě jsme špatně zareagovali na rozehrání rohového kopu. Soupeř měl lepší pohyb, lépe kombinoval a předčil nás i v rychlosti. Přesto se nám podařilo nepříznivý stav do přestávky otočit. Přestože jsme hráli pravděpodobně s nejlepším soupeřem soutěže, mohli jsme zvýšit na 3:1. Na začátku závěrečné dvacetiminutovky jsme soupeři nabídli vyrovnání po naší špatné přihrávce uprostřed hřiště. V závěru měl soupeř tlak, ale my jsme mohli rozhodnout při šancích Mikušíka a Hubáčka.“

12.10.2012

Víkend - Preview (13.-14.10.)

Dobruška - Chlumec ("A" muži)

So 13.10. Dobruška 16.00

V sobotu čeká náš "A"
tým souboj na půdě Dobrušky. Budeme chtít po dvou zápasech bez bodu znovu bodovat naplno.

Nominace : Beneš, Bráborec, Frajer, Hanuš, Havránek, Hermann, Jelínek D., Jelínek J. Kopecký, Kraus, Kučera J., Kučera M., Kukal, Pilař, Vopátek

Odjezd v 13:45 z náměstí auty