Říjen 2007

04.11.2007

VÝSLEDKY Z NEDĚLE 4.11.

1. liga: Žižkov - Olomouc 2:0, Most - Sparta 0:5, Č. Budějovice - Ostrava 3:0, Kladno - Plzeň 1:2, Ml. Boleslav - Zlín 0:1

2.liga: Ústí - Příbram 1:0, Vítkovice - Střížkov 5:0, Hradec - Sokolov 3:1, HFK - Čáslav 1:0

ČFL: Slávia B - Cheb 0:1, Karl. Vary - Náchod 3:1, Liberec B - Plzeň B 0:0, Vyšehrad - Sez. Ústí 0:1, Blšany - Ml. Boleslav B 0:3, Varnsdorf - Příbram B 2:1

divize C: Převýšov - Velim 0:0(Velim nedala 5 tutovek! Převýšovský Fejfar trefil v poslední minutě břevno), Trutnov - Hradec B 1:1, Týniště - Dvůr 1:1

kr. přebor: Č. Kostelec - N. Bydžov 1:4,Č. Skalice - Milíčeves 2:1, Rychnov - Jičín 1:0

1.A: Kosičky - L. Bělohrad 0:2, Jaroměř - Trutnov B 0:3

okres: Chlumec B/Klamoš - Kunčice B 4:2(2:2) Borůvka 2, Sedláček, Koliáš, Velichovky - Slávia HK 0:3, Probluz - Třebechovice 0:5

3.tř: Předměřice B - Kobylice B 5:0

4.tř: Lovčice B - Syrovátka 4:2,

29.10.2007

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ZAKONČILA ÚSPĚŠNÝ PODZIM!

Posledním turnajem zakončili naši nejmladší fotbalisté svoji úspěšnou podzimní sezónu.

CHLUMEC - PŘEDMĚŘICE 1:0 br: Doležal

CHLUMEC - ČERNILOV 1:1 br: Kycelt

Lehký - Novotný M., Gallamb, Suchánek, Kycelt, Novotný J., Doležal, Sedláček, Staněk, Fuxa, Firbacher, Heger, Mahr

29.10.2007

DOROSTENCI ZDOLALI PRVNÍHO!

CHLUMEC - KOBYLICE 2:1(1:1)

br: R. Růžička, Maček

Novák - Chára, Jelínek, Kralovič, Suchánek - Jungman, Bui-Duc, Kučera M., Fládr - Maček, Růžička R.

BÉČKO PŘEKVAPILO!

CHLUMEC B/KLAMOŠ - TŘEBECHOVICE 2:2(0:2)

br: Černý, Janda - Lukášek, Novotný

Stejskal - Appl, Černý, Borůvka(73. Staňo), Volný J. - Jerie, Janda, Koliáš, Vaníček - Sedláček, Škrha

28.10.2007

ZBYTEČNĚ ZTRACENÉ BODY!

CHLUMEC - ROUDNICE 1:2(0:1)

br: Koliáš - vlastní, Jarkovský

sudí Kazda - Novák, Medlík , 100 diváků

CHLUMEC: Černohlávek P. - Volný, Černohlávek J., Rusín, Beneš - Janda(65. Drahorád), Suchochleb, Miške, Jelínek(85. Vaníček) - Koliáš, Hanuš(70. Černý)

ROUDNICE: Žák - Pithard, Žoček,Chalupa(64. Fikr), Mikan - Kučera, Říha, Rohrich, Jakubec - Pajkrt(56. Jarkovský), Vlnas

28.10.2007

FANTAZIE STARŠÍCH ŽÁKŮ!!

CHLUMEC - FKM ÚPA B 8:0(7:0) starší

br: Kučera J. 2, Kučera M. 2, Koucký 2, Suchánek, Hartman

Starší žáci FK Chlumec

V posledním 11. kole soutěže starších žáků jsme na domácím hřišti hostili dosud vedoucí tým ÚPA „B“. Tento tým je složen z hráčů Trutnova a Horního Starého Města. Naši kluci byli na druhém místě tabulky a tak se čekal vyrovnaný zápas. Hosté přijeli s tím, že nás převálcují a všechna jejich mužstva přezimují na prvních místech v krajských soutěžích. A tak se také před začátkem utkání vůči nám chovali. To potvrzují slova našeho trenéra Pepy Skalického „hosté skandovali z tribuny My jsme Trutnov Chlumec nic“. Jenže ve dvanácté minutě prvního poločasu to bylo všechno jinak a trutnováci zírali s otevřenými „hubami“ jak na našem „neviditelném světelném panelu“ narůstá skóre v jejich neprospěch a o poločase se zastavilo na čísle 7., naši borci k tomu ještě nedali 4 vyložené 100% šance. Takže to mohlo být také klidně 11 : 0 po poločase, protože Kukal si v prvním poločase na míč sáhl 1x, slovy jedenkrát chytil míč do náruče z jediné střely, která šla na naši branku. To co naši hráči předváděli v prvním poločase, no to byl koncert našeho bleděmodro-bílého baletu na našem trávníku. Po všech stránkách soupeře převyšovali, jak v nasazení, kombinaci, ale hlavně v pohybu po hřišti, když i naši útočníci napadali hosty už v jejich rozehrávkách. Naše hra se odvíjela od přihrávek na jeden dotyk. Nejhezčí akce zápasu byla v 7. min., když jsme dali gól na 3 : 0 a míč šel od Kukala na Suchánka , od něj na M. Kučeru a ten hned na Jirku Kučeru a Jirka z první poslal míč za brankářova záda, vše bylo na jeden dotyk přes celé hřiště. To byla prostě paráda. Ale i ostatní branky byly ukázkové a pěkně vypracované.
Hartman M. Kučera
Za první poločas je třeba pochválit všechny kluky bez rozdílu neboť to co na hřišti předváděli se dlouho nevidělo. A opět hra ve druhém už byla úplně něco jiného než v prvním. Asi pod vědomím vysokého vedení už nehráli to co před přestávkou. Naše hra upadla a přizpůsobili jsme se hře soupeře. Místo přihrávek jsme začali míč víc vodit a pak přihrávky těžko nacházeli adresáta. Přibylo také více osobních soubojů a hra se začala kouskovat. Soupeř hru vyrovnal a hrálo se spíše ve středu hřiště. I s takovouto hrou jsme si výsledek pohlídali a v závěru přidali ještě jeden gól. Ve druhém poločase se jednou při úniku hostí vyznamenal Kukal , ale za chvíli udělal zase hrubou chybu při lehkém centru, když mu míč vypadl z rukavic a pak ho honil po zemi, naštěstí trutnovský hráč naši branku přestřelil.
3. Míra Kučera po samostatném úniku z leva vystřelil na brankáře, ten míč
vyrazil a Hartman dává na 1 : 0, 6. po střele z 18 m pod břevno branky
Suchánek 2 : 0,
7.nejhezčí akce zápasu po ose Kukal, Suchánek, M. Kučera dává J. Kučera
na 3 : 0, 9. šance Hartmana na malém vápně, Kuba ale přestřeluje branku
s tečí břevna, 12. M. Kučera s tečí hostujícího hráče z leva 4 : 0, 13. další naše
šance po závaru na penaltě, brankář míč vykopl z brankové čáry, 16. Kuba
Hartman v šanci, nic z toho nakonec nebylo, 18. šance J. Kučery, míč napálil
vedle tyče branky, 20. J. Kučera 5 : 0, když dorážel míč těsně před čarou po
hezké akci a vyšachování hostující obrany. 31. náš ostrostřelec Štěpán
Koucký se napřáhl ke střele z 20 m a bylo to 6 : 0, ve 34. si Kukal poprvé
chytil míč, 35. Kuba Hartman zprava obešel dva hráče nacentroval na M.
Kučeru před branku a ten uzavřel skóre na poločasových 7 : 0.
Ve druhém ve 4. se vyznamenal Kukal po úniku z pravé strany, když míč vyrazil na roh, 13. Kukal podcenil lehký míč, ten neudržel v rukavicích a tím si zkomplikoval život, naštěstí hosté přestřelují branku, 30. střídání Vinaře za Synka, 34. vše co stálo v brance prostřelil z 22 m prudkou ranou opět náš „bombarďák“ Štěpán „Koudy“ Koucký na 8 : 0. Takže hezká tečka od našich borců na konec podzimní části. Naši po podzimu vedou tabulku za což jim patří poděkování a chci věřit, že nás budou takto reprezentovat i na jaře po zimní halové sezóně.
Hořice – FK 1 : 1

Na závěr bych chtěl tímto poděkovat rodičům hráčů, kteří s námi jezdili na zápasy a chodili povzbuzovat i na domácím hřišti.

Vejr M.

Vejr V.            Houdek (50´ Šafránek)

Hubený (53´ Strnad)                           Petrovický (43´ Krajzl)

Frajer

Novotný

Od počátku utkání bylo zřejmé, že spolu hrají týmy z rozdílných konců tabulky, proto padla volba, že budeme hrát pouze na jednoho útočníka. Hosté měli utkání stále po kontrolou a již ve 4. minutě po dobrém zákroku Frýdy, který mohl míč pouze vyrazit, a nedůrazném odkopu Tichého jen k protihráči, Úpa skóruje 0:1.

Tlak hostů pokračoval a v 7. minutě míří střela z vápna těsně vedle a o minutu později z pěkné kombinační akce míří hráči Úpy opět kousíček vedle. V 10. minutě podběhl domácí gólman centr z pravé strany, ale útočník, který stál před prázdnou brankou, hlavou míjí.    V 15. minutě po odraženém centru z pravé strany Úpa zvyšuje střelou z hranice velkého vápna 0:2.

Ve 20. minutě likviduje vyběhnuvší Frýda samostatný únik hostujícího útočníka.       Tři minuty před koncem prvního poločasu prošel obranou hostů Novotný a postupoval sám    na gólmana, ale kupodivu bez karetního trestu pro obránce. Následnou penaltu proměňuje Novotný 1:2.

Hned z rozehry hosté zase útočí a hlavičku z bezprostřední blízkosti gólman likviduje.

Ve druhé půli měl první šanci Chlumec zásluhou dobře hrajícího Novotného, ale byl z toho pouze roh. Ve 35. minutě po závaru před chlumeckou brankou následoval další nedůrazný odkop pouze k hráčům Úpy, kteří jen těsně míjí střelou z 20 metrů branku domácích. O 5 minut později osamocený útočník hostů po centru od postranní čáry hlavou skóruje 1:3.

Ve 43. minutě Petrovického střídá Krajzl. Minutu na to zvyšuje Úpa po rohovém kopu na 1:4.

Od tohoto okamžiku už kraloval na hřišti jen jeden tým a tím byla bohužel Úpa, která ve 46. minutě uzavřela střelou do šibenice skóre na konečných 1:5.

V 50. minutě druhé střídání – místo Houdka nastupuje Šafránek. V 53. minutě odchází ze hřiště Hubený, kterého nahradil Strnad. V 60. minutě měl poslední šanci Novotný, který šel sám na gólmana, ale byl brutálním skluzem ze zadu a bez míče faulován. K údivu všech přítomných diváků vytáhl rozhodčí pouze žlutou kartu. Následný trestný kop zneškodnil hostující brankář.

Chválíme celý tým za pěkný výkon.

Trenéři J.Machač, R. Čihák

27.10.2007

VÝSLEDKY ZE SOBOTY 27.10.

muži: CHLUMEC - Roudnice 1:2(0:1) br: Koliáš

st. žáci: CHLUMEC - FKM ÚPA B 8:0(7:0)!!

- ml. žáci: CHLUMEC - FKM ÚPA B 1:5(1:2)

- ml. elévové: Předměřice - CHLUMEC 0:1

Černilov - CHLUMEC 1:1

1.liga: Zlín - Jablonec 0:1

2.liga: Střížkov - Jihlava 3:3, Sokolov - Ústí 2:1, Opava - Krč 2:1, Slovácko - Hlučín 2:0, Fulnek - Dukla 1:0, Třinec - HFK 0:1

ČFL: Náchod - Blšany 1:1, Letohrad - Vyšehrad 2:2, Ml. Boleslav - Kolín 0:0,Vlašim - Liberec B 3:2,

divize C: Předměřice - Dobrovice 0:4, Hlavice - Choceň 3:0, Čelákovice - Trutnov 2:0, Tesla - Holice 5:0

kr. přebor: Lhota - Přepychy 0:1, Jičín - N. Paka 3:2, Černilov - Libáň 2:1

1.A. : Kunčice - Dvůr B 1:2, Nový HK - L. Bělohrad 6:2, Libčany - Rudník 0:3, Miletín - Trutnov B 2:2

1.B.: Hostinné - Kratonohy 1:2, St. Paka - Jičín B 1:1,Robousy - Žacléř 0:1, Lánov - Úpice 2:1,Mostek - HSM 2:4, Malšovice - Dobruška 0:1, Častolovice - Hronov 3:1, Loko HK - Černíkovice 2:2, N. Město - Stárkov 0:0, Č. Meziříčí - Vamberk 1:0

okres: Nepolisy - Červeněves 2:1, St. Bydžov - Třebeš 1:2, Smiřice - Slávia HK 0:5,

3.tř: Malš. Lhota - Prasek 1:2, Kosičky B - Libřice 0:1,Dolany - Kobylice B 4:2,Dobřenice - Černilov B 0:2, Sendražice - Skřivany 0:3

4. tř: Lovčice B - Urbanice 4:5, Lužec - Hlušice B 3:1,N. Bydžov C - Stěžery B 6:0, Ohnišťany - Syrovátka 6:2, Boharyně - Probluz B 3:1

25.10.2007

STARŠÍ ŽÁCI O PRVNÍ MÍSTO!!

STARŠÍ ŽÁCI O PRVNÍ MÍSTO!! V sobotu od 12:15 se na našem hřišti odehraje šlágr krajské soutěže starších žáků mezi FK Chlumec a MFK Úpa B. Kdo vyhraje, ten bude mít jistotu přezimování v čele tabulky. A to je jistě slušná motivace! Trenér domácích Josef Skalický nám před zápasem řekl:" Na utkání se všichni těšíme. Rádi by jsme navázali na poslední výkony, ale bude to hodně obtížné, neboť nás čeká velmi těžký soupeř. Přesto věřím,že pokud si hráči budou plnit své povinnosti tak jak mají, tak nejsme bez šance na úspěch. Co se týče kádru tak otazník visí nad startem Kozáka a celý týden jsem neviděl Vacka". Já k tomu jen dodám:" Přijďte naše kluky povzbudit v co největším počtu. Za svoje podzimní výkony si to jistě zaslouží!!!
22.10.2007

PREMIÉRA ROČNÍKU 2001-2 VYŠLA

OLYMPIA HK - FK CHLUMEC 1:6

br: Filip Firbacher 6!!!

Staněk - Vavřínek, Fuxa, Bambas, Firbacher, Heger L., Heger M., Lajtoch, Kralovič, Herz

22.10.2007

OSTUDA BÉČKA V KOBYLICÍCH!!

KOBYLICE - CHLUMEC 8:2(2:0)

br: Appl, Sedláček

Stejskal -  Staňo, Valenta (46.  Appl). Volný, Vaníček  - Krojidlo (46.
Koliáš), Kloz, Jerie - Jelínek, Sedláček, Škrha (73. Hanzl)

Stále čekám na komentář k utkání od někoho kompetentního

22.10.2007

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA OPĚT VÍTĚZNĚ!

HOŘICE - CHLUMEC 0:2 br: Doležal, Novotný J.

JAROMĚŘ - CHLUMEC 1:3 br: Doležal 3

Sedláček - Suchánek, Gallamb, Pilný, Bambas, Lehký, Staněk, Cholasta, Doležal, Novotný J.

br:  29.Koliáš, 78. Miške - 85. M. Loner

Černohlávek P. - Volný, Černohlávek J., Rusín, Drahorád - Janda, Suchochleb, Miške, Jelínek(82. Sedláček,89. Vaníček) - Koliáš, Hanuš(70. Černý)

19.10.2007

VÝSLEDKY Z NEDĚLE 21.10.

1.liga: Žižkov - Zlín 2:0, Jablonec - Ostrava 1:1, Kladno - Bohemians 2:1, Most - Brno 2:2, Č. Budějovice - Sparta 1:1

2.liga: Hradec - Střížkov 0:2, HFK Ol - Opava 2:0, Ústí - Fulnek 4:0, Vítkovice - Slovácko

ČFL: Příbram B - Sparta B 0:2, Slávia B - Plzeň B 2:2, Liberec B - Sez. Ústí 1:2, Vyšehrad - Boleslav B 1:3, Blšany - Karl. Vary 0:2, Varnsdorf - Cheb 3:2

divize C: Převýšov - Hradec B 1:2, Velim - Čelákovice 4:1, Trutnov - Tesla Pce 2:5

kr. přebor: Přepychy - N. Bydžov 1:2, Broumov - Milíčeves 2:1, Č. Kostelec - Olympia 0:1, Č. Skalice - Černilov 3:1, Libáň - Jičín 0:3, Rychnov - Náchod B 1:0

1.A.: L. Bělohrad - Chlumec 1:2, Dvůr B - Libčany 1:2, Police - Nový HK 2:1, Vrchlabí - Miletín

1.B.: N. Bydžov B - Mostek 3:0, Hořice - Hostinné 1:1, Dobruška - Č. Meziříčí 0:2, Stárkov - Dohalice 1:3, Černíkovice - Malšovice 3:1

okres:Třebeš - Velichovky 0:1, Červeněves - Probluz 2:1

3. tř.: Černilov B - Lhota B 1:4, Kobylice B - Kosičky B 4:2

4.tř.: Probluz B - Lovčice B 1:4, Převýšov B - N. Bydžov C 2:6, Kratonohy B - Roudnice B 0:1, Stěžery B - Boharyně 0:1, Hlušice B - Libčany B 1:3, Urbanice - Ohnišťany 4:1