říjen 08

31.10.2008

V SOBOTU DO ROUDNICE!

Další utkání A třídy mužů sehraje naše mužstvo v sobotu od 14:00 na hřišti v Roudnici. A čeká nás určitě hodně těžké utkání! V Roudnici se nám dlouhodobě nedaří, naposledy jsme tam letos na jaře prohráli 0:3, a domácím určitě hodně pomohla jednoznačná výhra 4:0 v Libčanech. Roudnický trenér Láďa Koudelka má k dispozici zkušené mužstvo, ve kterém hrají prim zejména brankář Menšl a dále také hráči jako např. Krejčík, Palina, Bednář a další.

Naše mužstvo určitě nebude chtít prodat svoji kůžin lacino. Trenéru Zacklovi bude v sobotu chybět Honza Černohlávek, pro kterého podzimní sezóna už skončila(koleno) a také Pavel Janda, který je mimo ČR. Do kádru se naopak po zranění vrací Aleš Suchochleb.

Všichni hráči věří v pomoc fanoušků!! Pojeďte kluky povzbudit!!!

29.10.2008

TRÉNINKY V TOMTO TÝDNU

Mistrovské soutěže už hrají pouze týmy mužů a dorostu. Program obou týmů je následující:

Kubelka.
    branky: Kubelka 3, Sedláček - Ryba, Saksl z pen.
26.10.2008

VÝSLEDKY Z NEDĚLE 26.10.

muži B: CHLUMEC/KLAMOŠ - MYŠTĚVES 4:2(2:0) br: Kubelka 3, Sedláček

divize C: Bohemians B - Velim 3:2, N. Bydžov - Chrudim 1:1, Týniště - Tesla 3:0, Turnov - Živanice 3:0, H. Měcholupy - Převýšov 3:1

kr. přebor: Rychnov - Trutnov 3:5, Č. Kostelec - Olympia 0:0, Police - Lhota 0:2, Broumov - N. Paka 2:1, Černilov - Č. Skalice 0:2, Náchod B - Jaroměř 6:3

1.A: Vrchlabí - Kunčice 0:2, Hořice - Milíčeves 1:0,

1.B: St. Paka - Miletín 4:0, Albrechtice - Malšovice 2:1

okres: Velichovky - Smiřice 0:0, Stěžery - Slávia HK 1:7, Probluz - Kobylice 3:4, Předměřice B - Třebeš 0:0

3. tř: Kosičky B - Lovčice 0:1(domácí nedali dvě penalty!)

26.10.2008

UTRÁPENÉ TŘI BODY!

CHLUMEC - TRUTNOV B 1:0(0:0)

87. V. Rusín

Černohlávek P. - Chára, Hrabík, Rusín, Beneš - Janda, Hanuš(73. Bráborec, 90. D. Jelínek), Miške, J. Jelínek - Koliáš(55. Sedláček), Hermann

Ve 12. kole A třídy mužů postrádali domácí zraněné A. Suchochleba a J. Černohlávka. I přesto byli, i díky postavení v tabulce, favority utkání. Zápas by se možná vyvíjel jinak, pokud by hned v první minutě Hermann využil velkou šanci, kterou mu připravil dobrým napadáním Koliáš.

25.10.2008

VÝSLEDKY ZE SOBOTY 25.10.

muži A: CHLUMEC - TRUTNOV B 1:0 br: 87. Rusín!!

dorost: CHLUMEC - LOVČICE 5:0(1:0)

divize C : Ovčáry - Dvůr 6:0, Kolín - Kunice 2:2, Holice - Hradec B 0:4

kr. přebor: Jičín - Nový HK 2:1, Doudleby - Přepychy 2:0

1.A: Libčany - Roudnice 0:4, Dobruška - N. Bydžov B 1:2, Dvůr B - Libáň 5:0,Kostelec - L. Bělohrad 3:1

1.B: Kratonohy - Sobotka 3:0, Malšovice - Dohalice 1:2, J. Lázně - Jičín B 3:1, Rudník - Úpice 4:3, Předměřice - Babí 2:1,Hronov - Třebechovice 1:1, HSM - Kosičky 3:1, Hlušice - Lánov 2:2

okres: Prasek - Nepolisy 0:1, Probluz - Kobylice 3:4, Červeněves - Kunčice B 1:7

22.10.2008

TŘI BODY S DOBRUŠKOU,ALE TAKÉ DVĚ ZRANĚNÍ!

Chlumec – Dobruška 3:1(2:0)
 Hermann, J. Jelínek, Janda z pen. - Doubek z pen.

Chlumec n. C.: P. Černohlávek – Beneš, J. Černohlávek (29. Koliáš), Rusín, Hrabík – Jelínek (88. L. Kubelka), Miške, Suchochleb (45. Sedláček), Janda – Hermann, Hanuš.

V utkání celků z čela tabulky se očekávala kvalitní podívaná a to se také potvrdilo. Hned ve čtvrté minutě hlavičkoval Janda ndad hostující branku a v 11. minutě zlikvidoval nebezpečný centr Jelínka, hostující brankář Šrámek.

• sobota 15:30 muži A CHLUMEC - Dobruška
  • neděle 10:00 ml. přípravka A turnaj N. Město n. M.
  • neděle 15:30 muži B CHLUMEC/KLAMOŠ - Předměřice B
14.10.2008

VAŠEK BENEŠ:''Fanoušci byli skvělí''!!

Hvězdou víkendového boje v Libčanech se stal náš levý obránce Václav Beneš. V 83. minutě vstřelil vyrovnávací branku po výborné individuální akci. Zaslouženě byl jmenován do ankety o borce kola. Uvnitř článku je odkaz na hlasování. Vaška jsme se zeptali na pár otázek:

1. Jak by jsi popsal svoji vyrovnávací branku?

Už jsme se s Petrem Hrabíkem nemohli dívat na to jak naše ofenzíva nemůže dát gól(smích) a vyrazili jsme z pozice krajních beků do útoku. Petr mně krásně přihrál, já jsem to zaseknul na vápně a pěkně to trefil. I když si na to brankář asi sáhnul, tak to tam spadlo!