05.11.2018 08:07

Výsledky 3.11. - 4.11.

CHLUMEC - SOBOTKA 2:1(1:0)

br: 20. Bráborec, 46. Veselský - 59. Miler

Kukal - Špás, Bráborec, Chaloupka, Dušek - Veselský(88. Cholasta), Vopátek(62. Labík), Pilař, J. Kučera, Kycelt(65. Hartman) - M. Kučera(81. Hubený)

Martin Firbacher, trenér (domácí):
V naší situaci jsou nejdůležitější body a ty jsme konečně získali. Do šedesáté minuty jsme měli utkání pod kontrolou a už dávno mohlo být rozhodnuto. Poté hosté snížili a na naše kopačky se opět vkradl strach o výsledek. A protože jsme nevyužili několik dalších obrovských šancí, tak jsme se báli až do konce zápasu. Klukům děkuji, dnes na hřišti nechali vše. Věřím, že nás výhra povzbudí pro závěrečná dvě kola.


OP mužů

Chlumec B - Lhota p.L. 3:2 ( 2:1)

br Hubený, Janda,Feichtinger

První poločas jsme soupeře přehrávali a byli lepší, druhý poločas už tak dobrý z naší strany nebyl,ale těší nás vítězství a pocit, že jsme obrali o body dalšího favorita. Opět chválíme hráče za výkon.

Sestava : Němec - Heger, Appl,Janda, Šumský (46"Pilný ) - Cholasta (74"Jelínek ),Novotný, Myška, Hubený, Šusta (46" Feichtinger (58" Špás) -Staněk (88"Karnik)


Krajská soutěž U19 Dobruška/Opočno - Chlumec/NM 0:5 (0:1)

Branky: Heger M. 2x, Kříž 2x, Tichý

Sestava: Chlad,Vlasák,Kárník,Tichý,Hajský,Hodač,Heger L.,Heger M.,Jansa, Kříž, Feichtinger, Vlk, Špinka, Mrhal

V sobotu nás čekal další těžký soupeř. Prvních 25. minut jsme odehráli dobře a ujali se vedení. Do konce prvního poločasu by pak lepší soupeř, avšak bezchybný Kuba Chlad za svá záda nic nepustil. Na začátku druhého poločasu dal Martin Heger svůj druhý gól v zápase a nasměroval náš tým k vítězství. Potom jsme sice přidali ještě 3 branky, ale hra byla tak trochu neurovnaná a živelná. Příští týden nás čeká nejtěžší soupeř a to tým Vrchlabí B, který je v současné době na 2. místě se ztrátou 3 bodů na naše borce. Kdo má zájem, přijďte se podívat.eBRÁNA s.r.o. Plastická chirurgie Praha