Leden 2013

01.02.2013

PROHRA S VYSOKOU!

Druhé utkání Chudonické zimní ligy

FK Chlumec - Vysoká n.L

                           0:3

25.01.2013

Společná příprava zahájena

Společná příprava zahájena

Na prvním společném tréninku se trenérovi Janu Krausovi hlásilo 23 hráčů. Trenér nejdříve všechny přivítal v kabině a pak následovalo další "přivítaní" na tréninkové ploše.Tam kouč naordinoval trénink,který naznačil,že umístění v tabulce 1.A třídy,které jsme si vybojovali v podzimní části,budeme chtít minimálně udržet.


FK CHLUMEC - KOPIDLNO

                             3:0   (1:0)    hráno 2x 40 min.

branky: 10" Jelínek J
             43" Jelínek J
             58" Bráborec


sestava:
                 Kukal
Jelínek D,Kofránek,Kopecký,Drahorád
Havránek,Vopátek,Kučera,Jelínek J
       Bráborec - Hanuš

střídání:
      41" Kuchař za Drahoráda
      41" Janda za Hanuše
      63" Hanuš za Kopeckého




V neděli trénink dorostu a "B" týmu od 14,00 UMT pod sokolovnou. Pro ty kteří se utkání proti Kopidlnu nezúčastní je trénink povinný, pro ostatní dobrovolný. Další týdny se bude tento trénink konat od 15,00.

Tréninky v následujícím týdnu

úterý 29.1. 18,00 - UMT pod sokolovnou

čtvrtek 31.1. 19,30 - hala Sokolovna + Slavíčkova hala


Další naše zápasy v zimní lize

sobota 02.02. 15,15
 FK Chlumec n.C. - Vysoká n.L.

středa 13.02.  17,00
 FK Chlumec n.C. - RMSK Nový Bydžov U-19

sobota 16.02. 13,30
 FK Chlumec n.C. - Jiskra Hořice

sobota 23.02. 13,30
 FK Chlumec n.C. - RMSK Nový Bydžov junioři

sobota 02.03. 12,00
 FK Chlumec n.C. - Nová Paka (UMT Nová Paka)   !!!!

sobota 09.03. 17,15
FK Chlumec n.C. - Sokol Třebeš

----------------------------------------------------------------------------------
sobota 16.3.  čas bude upřesněn
FK Chlumec - Sparta Úpice
generálka na mistrovské utkání
hřiště bude upřesněno


sobota 23.3.  15:00
FK Chlumec - Vysoká n.L
14.kolo I.A třídy

Přípravné zápasy "B" týmu

neděle 10.02. 14,30 (Pce-Ohrazenice)
 FK Chlumec n.C./Klamoš - L. Bohdaneč

neděle 10.03.  ?
  FK Chlumec n.C./Klamoš - Sopřeč

sobota 16.03. ?
  FK Chlumec n.C./Klamoš - Hradišťko I.

neděle 24.03. ?
 FK Chlumec n.C./Klamoš - Kosičky

? Časy a místa utkání se včas upřesní na trénincích!!!

21.01.2013

Společná příprava mužů zahajuje ve čtvrtek!!!

Po individuální části přípravy naordinované trenérem Janem Krausem následuje společná, kterou zahájíme ve čtvrtek!

Nejbližší tréninkové fáze:

Út 22.1. (indi) - rozcvičení švihadlo 10´, dynamický strečink - 5´

- běh 4 x 10´ po každých 10´ odpočinek 3´ 70%

- vyklusání protažení 10´


St 23.1. (indi) - rozcvičení švihadlo 10´, dynamický strečink - 5´

- kondiční běhání - 80 metrů 90% - 10 vteřin - odpočinek - zpět 70 m - 30 vteřin odpočinek( 1 běh) 6x

- 3 minuty odpočinek

- 80 metrů běh  - 10 vteřin odpočinek - zpět 60 m - 30 vteřin odpočinek 6x

- 3´ odpočinek

- 60 m běh - 10´odpočinek - zpět 50 m - 30´odpočinek 6x

- vyklusání, protažení                  


Čt 24.1. - 17:45 UMT pod sokolvnou, šatny ve Slavíčkově hale (vstup od UMT)

So 26.1. - 13:30 UMT Chudonice, první zápas zimní ligy proti Kopidlnu
14.01.2013

2. část individuální přípravy

Plán individuální přípravy

14.1. - 20.1.  2013


 

12.01.2013

Vítězem halového turnaje mužů 2013 se staly Kratonohy!

Celkové pořadí:

1. TJ Sokol Kratonohy
2. SK Bystřian Kunčice
3. Timur team

4. FK Chlumec A
5. FK Chlumec B
6. TJ Sokol Nepolisy
7. SK Městec Králové
8.-9. TJ Spartak Kosičky
8.-9. Hattrick

Nejlepším hráčem turnaje vyhlášen Jiří Jareš z mužstva Timur team.
07.01.2013

Tréninkový plán mužů - Leden

Jan Kraus připravil tréninkový plán pro měsíc Leden
03.01.2013

DOROST U-19

PLÁN AKCÍ   DOROSTU
02.01.2013

Halový turnaj mužů 12.1.2013 - Rozlosování

SKUPINA "A"              SKUPINA "B"

FK Chlumec A              FK Chlumec B

SK Bystřian Kunčice   Hattrick

Gunners                         TJ Sokol Kratonohy

SK Městec Králové     Timur team

TJ Sokol Nepolisy        TJ Spartak Kosičky



eBRÁNA s.r.o. Plastická chirurgie Praha