Leden 2008

29.01.2008

ROČNÍK 2001 V JAROMĚŘI NEZKLAMAL!

V neděli 27.1. se naši nejmladší fotbalisté, ročník narození 2001, zúčastnili turnaje v Jaroměři, který pořádalo místní sdružení FAIN SPORT.

základní skupina:

CHLUMEC – MLADÁ BOLESLAV 1:0

28.01.2008

STARŠÍ ŽÁCI VÍTĚZEM TURNAJE V CHLUMCI!

STARŠÍ ŽÁCI VÍTĚZEM TURNAJE V CHLUMCI! V chlumecké Slavíčkově hale se v sobotu uskutečnil další ze seriálu turnajů pořádaných našim klubem. Tentokráte si to rozdali o pohár starší žáci a nás těší, že naši kluci byli nejlepší!!
28.01.2008

PROHRA A VÝHRA MUŽŮ

O víkendu sehráli naši muži hned dva zápasy. S Libišany v pátek neuspěli, naopak v neděli nad Předměřicemi zvítězili.

22.01.2008

OLYMPIA HRADEC VÍTĚZEM RYBÁŘSTVÍ CHLUMEC CUPU 2008!

V neděli 20.1. se v chlumecké Slavíčkově hale uskutečnil třetí ročník turnaje mladší přípravky  pod názvem RYBÁŘSTVÍ CHLUMEC CUP.

Vítězný pohár si nakonec odvezlo mužstvo Olympie HK, které ve finálovém souboji porazilo Slovan Broumov. Třetí příčku obsadili fotbalisté domácího FK Chlumec.

21.01.2008

DOROST PODLEHL JAROMĚŘI!

JAROMĚŘ - CHLUMEC 8:2(2:1)

br: Mazánek, Jelínek D.

Krátký - Fládr, Jelínek, Kralovič, Chára - Jungman, Růžička R., Růžička M. - Mazánek, Pacák

21.01.2008

FESTIVAL ZAHOZENÝCH ŠANCÍ!!

CHLUMEC - TRUTNOV B 0:1(0:0)

V prvním utkání turnaje na bydžovské umělce doplatili naši hráči na katastrofální koncovku. V sestavě chyběla řada hráčů.

15.01.2008

MLADŠÍ ELÉVOVÉ V SILNÉ KONKURENCI NEZKLAMALI!

Mladší elévové FK Chlumec (ročník 2000) se zúčastnili silně obsazeného , dvoudenního, turnaje v Hlušicích.

FK Chlumec – FŠ Třebíč 3:4 (Doležal 2,Suchánek)
      Do utkání jsme vstoupili nadějně,bohužel jsme neudrželi vedení 2:0 a 3:1 a soupeř po třech krásných střelách otočil zápas na konečných 3:4
15.01.2008

Solidní čtvrté místo starších žáků v Jičíně!

Naši starší žáci se o víkendu zúčastnili halového turnaje v Jičíně, kde obsadili , po dobrých výkonech, celkové čtvrté místo.

15.01.2008

Primát mladších žáků Sokola Třebeš!

Ve zdejší Slavíčkově hale se uskutečnil za účasti 10 týmů halový turnaj mladších žáků ve fotbale. Družstva byla rozdělena do dvou skupin, v nichž se utkala systémem každý s každým. Primát vybojoval Sokol Třebeš, který ve finálovém duelu vysoko zvítězil nad Jičínem. Bronzovou příčku obsadil Městec Králové, když nejtěsnějším poměrem zdolal Kosičky.Turnaj měl velmi dobrou úroveň, proběhl bez nejmenších problémů a nedostatků, na čemž měl zásluhu organizační štáb manželé Čihákovi, J. Machač, J. Hladík a J. Krenčík.. Utkání řídili pánové P. Vavřínek, L. Vaníček a J. Krenčík. Suverénním vítězem se stali žáci z Třebše, kteří v celém turnaji neztratili ani bod. Nejlepším střelcem s 10 brankami byl David Kučera z Třebše.

14.01.2008

BEZVA NET CUP 2008 OVLÁDL SK JIČÍN!

V chlumecké Slavíčkově hale se v sobotu 12.1. odehrál další ročník halového turnaje mužů pod návem BEZVANET CUP 2008. Celkovým vítězem se stalo mužstvo SK Jičín A , které ve finále porazilo SK Jičín B. Na třetím místě skončil Sokol Lovčice. Domácí FK Chlumec obsadil 7. místo.

09.01.2008

PŘÍPRAVA MUŽŮ ZAHÁJENA!!!

Ve středu zahájilo přípravu mužstvo mužů. V úvodu hráče přivítal předseda FK Martin Firbacher, který také představil nového trenéra pana Jiřího Zackla. Po úvodních oficialitách čekal na hráče výběh na 3x15 minut. Vzhledem k náledí v zámeckém parku se běhalo po městě.

06.01.2008

V SOBOTU ÚVODNÍ HALOVÝ TURNAJ!

V sobotu 12.1. se v chlumecké Slavíčkově hale uskuteční první z řady halových turnajů, které pořádá náš klub. Jako první přijde na řadu BEZVANET CUP 2008 určený pro kategorii mužů.