V derby s Kratonohama jsme gól nevstřelili!

Chlumec - Kratonohy

0:1 (0:0)

branky: 82. Tomášek

sestava: Kukal - D. Jelínek, Ševčík, Koubek, Beneš - Vopátek(82. Doseděl), Janda - Hermann, Pilař, J. Jelínek - Kučera(57, Hartman)

Martin Firbacher :  Je to k vzteku! Takticky jsme zápas zvládli velmi dobře, zkušený tým hostí jsme nepustili do jediné vážnější šance, sami jsme si vypracovali tři, nedali nic a chvíli před koncem nám spadne do šibenice polostřela-polocentr. Ano herně to určitě z naší strany nebylo ideální, ale hráči se rvali o dobrý výsledek ze všech sil. O to víc mě mrzí, že to nestačilo.

Karel Vítek (trenér hostů) : V zápase jsme byli aktivnější, drželi míč a měli herní převahu, ale bez efektu. V útočné fázi se nám nedařilo a tak nás domácí mohli po našich chybách gólově potrestat. V závěru, kdy se Chlumec snažil o vyrovnání, jsme šli ještě 2x sami na brankáře, ale výhra o 3 góly by byla nezasloužená a pro domácí krutá.

branky: Hartman 3, Kučera 2, Bránský, vlastní

sestava: Černohlávek - Drahorád, Bránský, Volný, Myška (46. Staněk) - Miške, Jerie (70. Šafránek), Hartman, Kučera - Ovesný (73. Blumenthal), Havránek

Domácí předváděli kombinační hru, kterou nepustili soupeře do šancí, když pro diváky pohledný fotbal korunovali góly.

branky: 27. Exnar, 53. Kořínek (z p.k.), 58. Škoda, 80. Škoda - 66. Doseděl

sestava : Kukal - Tichý, Ševčík-K, Koubek, Jelínek - Pilař, Janda (62. Branský) - Hartman, Doseděl (70. Staněk), Hermann - Kučera (83. Hubený)

Miloš Exnar (trenér domácích) : Konečně jsme ukončili dlouhou sérii bez výhry a bereme tři body. Základem byla bojovnost a zodpovědnost ve všech řadách, byť ani tentokrát jsme se nevyhnuli "hluchým místům". Důležitý byl první gól, který otevřel chlumeckou obranu, zápas jsme mohli rozhododnout již v první půli, ale naše brejkové situace jsme řešili příliš ukvapeně.

Martin Firbacher (trenér hostů) : Před zápasem jsme řešili velké personální problémy. Z různých důvodů nebyli k dispozici Beneš, J. Jelínek, Vopátek, Steklý, Doseděl st., Drahorád. V sestavě debutovali tři mladší dorostenci a nevedli si nijak špatně. Celý zápas odehrál Dominik Tichý(1997) a jeho výkon byl velmi solidní. Co se týče zápasu, tak v první půli jsme hráli s domácími vcelku vyrovnanou partii. Nastřelili jsme tyč a nedotáhli jsme do konce řadu solidních brejkových situací. Po přestávce přidali domácí dvě rychlé branky a i přes naše snížení, si zasloužené vítězství v klidu pohlídali.

Detaily k zápasu...
26.05.2014

''B'' tým v Myštěvsi neslavně!

Myštěves - Chlumec "B"

5:0 (4:0)

Branky : Labík 2, Havlena J. 2, Štefan

Sestava : Černohlávek P. - Drahorád, Beneš, Volný, Šafránek (57. Hanuš) - Miške, Jerie, Rusín (72. Blumenthal), Černohlávek J. - Ovesný (57. Růžička), Havránek. Nejlepší hráči: Jelínek - Miške.

Domácí před klíčovým utkáním sezony skvěle kombinovali, k tomu přidávali i branky, neškodné hosty nepouštěli do šancí a zaslouženě zvítězili.

23.05.2014

ZMĚNA ZAČÁTKU V JAROMĚŘI!!!

SOBOTA 24.5. 15:00!!!

FK JAROMĚŘ - FK CHLUMEC

Utkání začíná už v 15:00!! Důvodem je semifinále MS v hokeji, které se hraje od 17:45.

19.05.2014

Přestřelka s Týništěm skončila debaklem

Chlumec - Týniště 3:7

poločas 3:2

branky : 3. Ševčík, 22. Doseděl, 24. J. Jelínek - 25. Slezák, 29. Plašil, 47. Winkler, 65. Vydarený, 72. Vydarený, 74. Voženílek, 90. Vydarený

sestava : Kukal - Steklý(71. Drahorád), Doseděl st., D. Jelínek, Beneš - Vopátek, Janda(77. Branský) - Hartman, Ševčík, J. Jelínek - Kučera(72.Doseděl)

Martin Firbacher : Do 25. minuty nám vyšlo vše na co jsme sáhli. Vedli jsme 3:0 po pěkných akcích. Klíčové pro celý zápas bylo, že jsme hosty nechali během chvíle snížit na rozdíl jediné branky. Před poločasem trefil Jelínek v jasné gólovce jen tyč. Na začátku druhé půle hosté rychle srovnali, poté trefil Ševčík břevno a to bylo z naší strany vše. Po brance na 3:4 už hosté drželi otěže zápasu pevně v rukou. Kvalita byla tentokráte jednoznačně na jejich straně. Zkušenější tým, by si vývoj utkání určitě pohlídal lépe. Pro naše mladé hráče to byla vysoká fotbalová škola a věřím, že si z ní budou něco pamatovat. Pokud bych měl srovnat výkony týmů z čela tabulky, tak Týniště bylo jasně nejlepší soupeř s kterým jsme hráli.

Vladimír Pacholík (asistent trenéra hostů) : Prvních 25min pro nás bylo na fotbalový blázinec-hráli jsme vytvářeli si střelecké příležitosti a prohrávali 3 0.Do poločasu jsme snížili a na našich hráčích bylo vidět,že chtějí vyhrát.Nakonec jsme vstřelili 7 branek a zaslouženě zvítězili.

19.05.2014

''B'' tým v derby proti Kunčicím úspěšně!

Chlumec B - Kunčice B 4:0    Domácí měli  celý zápas převahu, kterou  korunovali pěknými brankami a zaslouženě vyhráli.    Fakta  - branky:  28. Jerie  z  pen.,  31. Bránský,  58. Pacák,  83. Hermann,  ŽK 3:4,  ČK 0:0,  PK 1:0,  poločas 2:0,  diváci: 50, rozhodčí Grossman (Ludvík  a Šanc). Sestavy  - Chlumec B/Klamoš:  Černohlávek P. - Drahorád (88.  Blumenthal), Beneš, Bránský,  Volný - Jerie,  Hermann, Černohlávek  J., Pacák  (67. Šafránek)  - Tichý  (62. Staněk),  Steklý. Kunčice B:  Vítek O. -  Srpek, Šulc, Mihl,  Hrubý (46. Zeman)  - Pechar (65. Bednář),  Žahourek, Vítek P., Doležal  - Hornych, Hruška. Nejlepší hráči: Bránský - Zeman.   TABULKA:  1.Nepolisy        22  17  3  2   96:24    54  2.Myštěves        22  16  3  3   60:20    51  3.Kosičky         22  12  2  8   57:46    38  4.Slavia HK B     22   9  6  7   41:40    33  5.Dohalice        22  10  3  9   44:49    33  6.Stěžery         22   9  5  8   50:34    32  7.Kratonohy B     22   9  3 10   49:48    30  8.Kunčice B       22   9  2 11   47:56    29  9.Probluz         22   9  2 11   55:69    29 10.Hlušice         22   8  4 10   41:36    28 11.Chlumec B       22   9  0 13   39:65    27 12.Lovčice         22   8  2 12   52:45    26 13.Nový Hradec B   22   8  2 12   33:71    26 14.Sendražice      22   2  1 19   32:93     7                   308 135 38 135 696:696  443
19.05.2014

Mladší žáci v akci

Mladší žáci KP, Hořice 11.5.2014

Sestava: Dvořák, Mrhal, Špičan, Vidiečan, Novotný, Kárník, Rumler, Pokrupa, Hanzl, Holub, Drobný

Hořice - FK Chlumec/RMSK NB        8:0
Jičíněves - FK Chlumec/RMSK NB   6:2 (Holub, Kárník)
Hořice - FK Chlumec/RMSK NB.       3:1 (Kárník)

V. Kárník (trenér): V poslepované sestavě, kdy museli nastoupit i tři hráči starší přípravky nám soupeři nedal šanci.

Mladší žáci KP, Hlušice 18.5.2014

Sestava: Kopřiva, Novotný, Kárník, Hanzl, Holub, Heger, Fuxa, Mandát M., Divišek T., Řezáč, Kříž, Staněk

FK Chlumec/RMSK NB - Hostinné     5:0 (Holub 3, Řezáč, Kříž)
FK Chlumec/RMSK NB - Javorka       2:1 (Holub, Hanzl)

V. Kárník, Z. Kříž (trenéři): V plné sestavě jsme schopni uhrát výsledek i se silnými soupeři. Občas hrajeme příliš individuální upracovaný fotbal, ale pokud hru roztahujeme do stran, běháme a jsme schopni si přihrát, jsme v převaze.
12.05.2014

SKVĚLE!! Z JIČÍNA ZA TŘI BODY!!

JIČÍN - CHLUMEC 2:3(1:2)

br: Beneš, Ševčík, Hartman

ČK: Pilař - 68. min

...

Kukal - Steklý(75. Doseděl, 89. J. Jelínek), Ševčík, Koubek, D. Jelínek - Janda, Vopátek - Hartman, Pilař, Beneš - Kučera

Martin Firbacher: Úvodních dvacet minut na nás byla znát prohra z Bělohradu. Dostali jsme úvodní branku a do hry nás vrátili až dvě dobře zahrané standartky, z kterých jsme do poločasu otočili skóre. Po přestávce jsme v 58. min zvýšili na 3:1 a soustředili jsme se na důkladnou defenzívu. Domácím pomohlo vyloučení Pilaře, zatlačili nás, ale snížili až v poslední minutě z penalty. Přístup našich hráčů byl tentokráte diametrálně odlišný než v Bělohradě. Pomohly nám změny v sestavě. Ševčík výtečně dirigoval defenzívu, vedle něj šel skvěle nahoru Koubek. Obrovské penzum práce si odpracovali Janda s Vopátkem i další. Většina hráčů dohrávala na krev, ale úspěch se dostavil a jsme opět o kousek blíž záchraně.

12.05.2014

Kosičky - Chlumec ''B''/Klamoš 4:0

sestava: Černohlávek P. – Drahorád, Volný, Rusín (31´ Hodr), Branský – Miške – Havránek, Jerie, Černohlávek J. - Ovesný, Malý

Vláďa Černík, trenér: Naše „B“ mužstvo o víkendu nastoupilo proti kvalitnímu soupeři z Kosiček, který je na předních místech tabulky naší soutěže. Po hloupých a dětinských dohadech o posunech hráčů mezi týmy a věkovými kategoriemi jsme odjeli k zápasu díky Milanovi Černému, který uvolnil dva MLADŠÍ dorostence, v plném počtu a pouze s jedním na střídání! I toto mohl být důsledek, že jsme nastoupili do zápasu nekoncentrováni, s absencí plnit jakékoliv taktické pokyny, které jsme si řekli před utkáním. Někteří šli do zápasu již „otráveni“ a někteří nebyli schopni po celý zápas přepnout do provozního stavu. Na druhou stranu to byl pro kluky velmi těžký zápas, nejen díky personálnímu obsazení, ale hlavně díky kvalitní hře soupeře, který výborně držel míč a střídal kombinační hru s rychlými protiútoky. Hru soupeře s přehledem ve středové řadě řídil Tér, ve předu měli rychlé a dravé útočníky s velmi silným tahem na branku. Tyto aspekty jsme nebyli schopni eliminovat, špatně jsme vykrývali prostor a nedůsledně obsazovali protihráče. Soupeř nám vstřelil čtyři branky a zaslouženě vyhrál. Spoustu šancí domácích zlikvidoval dobře chytající Petr Černohlávek. I přes to, že proti nám stál velmi dobrý soupeř, přes problémy s krytím termínů zápasů jednotlivých týmů, si nemyslím, že takto se bojuje o záchranu v soutěži.

09.05.2014

Preview víkendu 10.-11.5.

Jičín - Chlumec "A" (So 17:00)

Nominace : Kukal, Frajer,Janda, D.Jelínek, Doseděl, Koubek, Ševčík, Vopátek, Kučera, Hartman, Steklý, Pilař, Beneš, Kraus?

Odjezd v 15:00 z náměstí

Kosičky - Chlumec "B" (So 17:00)

Nominace : Černohlávek P., Rusín, Miške, Volný, Jerie, Havránek, Branský, Ovesný, Drahorád, Černohlávek J., Pacák?, Hermann?  a dorostenci.

branky :  10., 33. Rychecký, 38.Velich, 72.Jezbera L., 83.Berger - 66.Kučera

sestava : Kukal - Beneš, Koubek, Jelínek J., Ševčík (73.Bránský) - Pilař, Vopátek, Hartman (57.Steklý), Kučera - Janda, Jelínek D. (57.Doseděl)

Martin Firbacher : Po dvou výhrách jsme opět spadli na zem. A pád to byl hodně tvrdý. Neskutečné množství ztrát, darované branky soupeři, absence bojovnosti. To byli hlavní atributy našeho výkonu. Hrajeme si na fotbalisty v situacích, které si žádají jednoduché řešení a naopak. Mrzí mě, že tuto ostudu viděla spousta fanoušků, kteří za námi z Chlumce dorazili. Věřím, že v sobotu v Jičíně bude náš přístup úplně jiný. Citelně nám chyběl zraněný Doseděl.

Lukáš Čížek - trenér domácích : Podařilo se nám zvládnout dva domácí zápasy,takže vládne spokojenost.Dnes jsme po dlouhé době uhráli klidné vítězství,ale zas tak suverénní to hlavně na začátku nebylo.Prvních 35 minut utkání si myslím byl soupeř kombinačně lepší,ale my byli velmi produktivní a využili v podstatě čtyři střely na branku ve tři góly.Od třetí branky už jsme byli aktivnější a utkání dovedli k jasnému a zaslouženému vítězství
06.05.2014

Sváteční zápas v Bělohradě!

Ve čtvrtek se odehraje další kolo krajského přeboru a nás čeká utkání na půdě Lázní Bělohradu. Začátek je ve standartní čas 17:00! Doufáme, že nás v tento den volna přijede povzbudit co nejvíce fanoušků!

Nominace : Kukal, Frajer, Janda, Jelínek, Jelínek, Doseděl, Doseděl, Koubek, Ševčík, Vopátek, Kučera, Hartman, Branský, Steklý, Pilař, Beneš, Kraus?

Odjezd v 15:00!!

05.05.2014

''A'' i ''B'' tým mužů vítězně!

Chlumec "A" - Rychnov n.K.

3:1 (2:1)

branky : 22. Ševčík, 44. Doseděl, 84. Kraus - 18. Počtýnský

sestava: Kukal - D. Jelínek, Doseděl st., Koubek, Beneš - Vopátek, Pilař(78.Janda) - Hartman(73. Doseděl ml.), Ševčík, J. Jelínek(88. Branský) - Kučera(69. Kraus)

Martin Firbacher : Naše výhra je zasloužená, i když se nerodila vůbec lehce. Po dobrém vstupu do zápasu, kdy jsme neproměnili dvě tutovky, jsme hostům doslova připravili úvodní branku. Důležité pro nás bylo, že Ševčík rychle vyrovnal. Pžed přestávkou nám konečně vyšla standartka, ze které Doseděl starší otočil stav v náš prospěch. Ve druhé půli jsme vcelku solidně bránili, hosty jsme do šancí nepouštěli. Do jejich otevřené obrany jsme podnikali rychlé brejky z kterých vznikaly naše šance, ale konečný klid nám dal až Kraus pět minut před koncem. Máme před sebou těžkou sérii zápasů s týmy z čela tabulky a tak jsme moc rádi, že jsme dnes potvrdili tři body z Bydžova. Díky celému kolektivu i fanouškům, kteří byli hodně slyšet.

Chlumec "B"/Klamoš - Nový Hradec "B"

5:1 (1:1)

branky: Jelínek J. 4, Jerie z pen. - Přiklopil

sestava: Frajer - Drahorád, Steklý, Bránský (72.Volný), Janda - Miške, Jerie, Rusín, Černohlávek (85.Pacák) - Jelínek D., Havránek (58. Jelínek J.)

Domácí navázali svoji kvalitní hrou na předešlé úspěšné venkovní utkání. Soupeře jednoznačně přehráli a zvítězili výrazným rozdílem, když se 4 góly ve 2. poločase blýskl Jakub Jelínek.

Vláďa Černík : Jsem velmi rád, že se nám podařilo navázat na vítězné utkání z Kratonoh minulého týdne. Od začátku jsme soupeře přehrávali, ale nedokázali jsme být důraznější v koncovce, ať se jednalo o špatné zpracování finálové přihrávky, nebo nedůraznou koncovku či „trefování“ soupeřova brankáře. Po jedné z mnoha pohledných kombinací a řadě přihrávek po zemi se dostal do pokutového území soupeře David Jelínek, který byl zastaven pouze faulem. Následný pokutový kop s jistotou proměnil Aleš Jerie. Vedení se nám nepodařilo udržet nejen v důsledku neproměňování vyložených šancí a možnosti zvýšení rozdílu ve vedení, ale také ztrátou koncentrace v obranné fázi hry. Tohoto hosté z ojedinělého, ne li jediného, útoku na naší branku využili ke srovnání stavu na 1:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem dotáhnout utkání do vítězného konce. Opět jsme nebyli schopni prosadit se v koncovce a dotáhnout pěkné kombinace až ke vstřelení kýženého gólu. Po střídání a příchodu Jakuba Jelínka se začali dávat góly a Kuba se zapsal právě čtyřmi rozdílovými brankami, jak po individuálním průniku, tak také po naservírování gólové výzvy Honzou Černohlávkem. V závěru se ještě mohl prosadit po individuálním průniku Míra Pacák, trefil z úhlu pouze spojnici soupeřovi branky. Hráči si tak mohli opět po týdnu vychutnat tentokrát na domácím hřišti (na domácím hřišti první) výhru před širokou a výbornou fanouškovskou obcí! Děkuju VŠEM hráčům, kteří do utkání nastoupili.