sestava:

Kukal - D. Jelínek, Černohlávek, Koubek, Drahorád - J. Jelínek, Pilař, J. Kučera, Janda(64. Vopátek) - Hermann(71. Kraus), Hanuš(60. M. Kučera)

Pro podrobnosti rozklikněte...

Jan Kraus:
Zápas jsme si prohráli sami. Není možné v takto důležitém utkání, ztratit poločasové vedení a prohrát. Poprvé v sezóně musím konstatovat, že zápas se nepovedl hlavnímu rozhodčímu.

Bohuslav Jakoubek, trenér (hosté):
Viděli jsme dramatické, vyrovnané utkání, plné zvratů.naše výhra je velmi cenná, ale kalí ji to, že jsme přišli o dvy zraněné hráče. Domácí nás ve druhé půli podcenili a o všem rozhodla naše větší touha po vítězství.
20.05.2013

FK CHLUMEC - Bystřian KUNČICE U19

šlágr KP U19 skončil vítězně pro domácí "žuniory"

Jelínek J.(62. Kraus), Vopátek(37. Janda), Kučera J., Pilař
    Bráborec(46. M. Kučera), Hermann(56. Hanuš)

Jan Kraus:
První poločas jsme odehráli velice profesorsky, mysleli jsme si, že se soupeř porazí sám. Hosté zaslouženě vedli o dvě branky. Nám oživili hru střídající hráči. Od 60.min. jsme předváděli hru, kterou bych si představoval.Díky hráčům za tři body a divákům za velkou podporu.Věříme, že i příští týden s Dobruškou jich přijde opět tolik.

Zdenek Šulc: Kunčice:

První poločas jsme zvládli na jedničku a když jsme v úvodu druhé půli dali druhou branku vypadalo to nadějně.Poté však domácí oživili hru střídáním,nám naopak docházeli síly a soupeř nás začal přehrávat a otočil vývoj zápasu.Ipřes prohru tentokrát zaslouží kluci pochvalu po dlouhé době jsem viděl ,že chtějí hrát.Soupeři gratuluji k vítězství a přeji jim v přeboru hodně úspěchů.

14.05.2013

pozvánka na víkendový fotbal

Jarní šlágr I.A třídy je tady !!!!

Po letech uvidí Chlumec nad Cidlinou přímý souboj o první místo!!!!

Nikdo z chlumeckých příznivců by neměl na tak vyjímečném zápase chybět.
Proto přijďte podpořit náš tým a pokusit se vytvořit divácký rekord !!!!

Jsou pro Vás připraveny slosovatelné vstupenky a specialní občerstvení !!!!

sobota 18.5. od 17:00

Chlumecká bilance z posledních třech zápasů ? To je pozvánka do ochozů-
   -> tři zápasy-devět bodů-skóre 15:1

Přijďte povzbudit náš tým o první místo

Fotbalový víkend na chlumeckém stadionu začíná však už o den dříve.

Vše začne už tento pátek, kdy od 16:00 a 17:30 můžete shlédnout utkání české žákovské ligy mezi RMSK Cidlina a TJ Svitavy. V sobotu od 13:00 hraje mladší dorost s Vrchlabím a od 14:45 hostí stejného soupeře starší žáci. Hned poté následuje již zmiňovaný fotbalový šlágr tohoto víkendu. Od 17:00 se střetnou chlumečtí muži s týmem Kunčic.

V neděli dopoledne od 10:30 hostí starší dorost Kunčice a od 13:00 hrají svůj turnaj mladší žáci a starší přípravky a od 17:00 hostí náš "B" tým v Klamoši ,"B" mužstvo Kunčic

Jan Kraus:
 Zažili jsme velmi dobrý týden, který jsme bodově zvládli a završili osmi brankovým vítězstvím.Nadcházející dva zápasy ukážou jestli se můžeme poprat o postup do krajského přeboru.

Tento výsledek,je tou nejlepší pozvánkou na šlágr jarní části

přijďte povzbudit naše hráče v tomto důležitém zápase,kluci v   předešlých třech zápasech už asi nemohli udělat víc (devět bodů,skóre 15:1 !!!),teď jste na řadě Vy- CHLUMEČTÍ FANOUŠCI

Odjezd v 14:45 z náměstí

Nominace : Beneš, Bráborec, Drahorád, Hanuš, Hermann, Jelínek D., Janda, Jelínek J., Kofránek, Koubek, Kučera J., Kučera M., Kukal, Kraus, Pilař, Vopátek

Chlumec - Vysoká 3:0 (2:0)

branky : 5. a 59. Jelínek J., 44. Pilař (z pen.)

ŽK: 66. Pilař - 17. Kafka, 20. Jarkovský, 40. Šulc, 43. Vicany, 53.Haken

počet diváků : 140

sestava domácích : Kukal - Beneš(K), Koubek, Černohlávek J., Jelínek D. - Vopátek (71. Janda), Pilař, Kučera J. - Jelínek J. (81. Kraus), Hermann, Drahorád (59. Kučera M.)

připraven : Kofránek

sestava hostů : Menšl - Vicany (46. Kulhánek P.), Šulc, Píša J., Kafka - Kalaš (80. Steklý), Haken, Jarkovský (55. Dohnálek), Dvořák L. - Bitnar (50. Starý), Macháček

trenér Jan Kraus : Po dopoledním zápase Převýšova jsem byl namlsaný a byl jsem zvědav, jestli i chlumecký tým dovedu k vítězství. Od první minuty jsme na soupeře vlétli a po poločase vedli 2:0. Druhý poločas jsme přidali ještě jednu branku a v poklidu si dokráčeli k vítězství. Kluky musím pochválit za výborný výkon, stejně jako rozhodčí.

Miroslav Píša st. (vedoucí mužstva Vysoké) : Jarní mizérie pokračuje. Nejen že nemáme opět ani bod, ale zase a znovu jsme nedali gól a bez toho se nic uhrát nedá.

Trénink v pátek 10.5. od 18h!
07.05.2013

8.5. 17h Chlumec - Vysoká (Preview)

V podvečer sváteční středy přivítáme na svém stadionu tým z Vysoké nad Labem. Zápas je dohrávkou 14. kola 1.A třídy. Soupeř se na podzim pohyboval na předních příčkách tabulky, ale jarní nevyrovnané výkony zapříčinily sestup tabulkou na nynější 8.místo. My bychom chtěli navázat na výkony z posledních dvou zápasů a vybojovat na domácí půdě 3 body. Přijďte se podívat na zápas mezi těmito ambiciózními týmy a podpořit naše kluky!
06.05.2013

Květnové souhrnné zprávy FK

Soutěže jsou v plném proudu. Přijďte nás podpořit na hřiště!

Jan Kraus:
Podali jsme velmi dobrý výkon a zaslouženě vyhráli.Soupeř bojoval,ale na nás to dnes nestačilo.Kdyby jsme využili všechny šance,které jsme si vypracovali,tak mohl být rozdíl skóre ještě vetší.

Jirka Kučera:
Zvu všechny příznivce chlumeckého fotbalu, aby nás přišli podpořit v sobotu v 17 hodin do domácího prostředí, kde přivítáme nevyzpytatelné mužstvo z Černilova, které v minulém utkání porazilo vedoucí Kunčice. Na podzim jsme v Černilově díky třem rychlým brankám v druhém poločase otočili skóre a zaslouženě zvítězili 3:2. Bude to těžké utkání, protože zachraňující se Černilov nám nedá nic zadarmo, ale věřím, že potvrdíme kvalitní výkon z Úpice a Černilov i podruhé v sezóně za vaší podpory porazíme.

...zbývá jen dodat,že branky na podzim vstřelili Jirka a Míra Kučerové a Jakub Jelínek