O nadcházejícím víkendu se představí všechna chlumecká mužstva. Věřím, že je přijdete povzbudit! Zde je nabídka:

• sobota 9:00 minielévové turnaj v Jablonci n. N.
  • neděle 10:30 dorost CHLUMEC - KOSIČKY
  • neděle 17:00 muži B KLAMOŠ - SLÁVIA HK hř. Klamoš
28.05.2008

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA VEZE Z KUNČIC 4 BODY!

V sobotu 24.5. se mladší přípravka představila na předposledním turnaji okresního přeboru v Kunčicích.

br: R.Koliáš

J. Koliáš - Volný, Hrabík, Černý, Beneš - Jelínek(65. Hanuš), Suchochleb, Miške, Janda - Černohlávek, R. Koliáš(90. Borůvka)

Bez Davida Jankovského a Martina Drahoráda přijeli naši muži na půdu čtvrtého mužstva soutěže. A v úvodní půlhodině jsme byli lepší.

25.05.2008

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY Z NEDĚLE 25.5.

muži A: VRCHLABÍ - CHLUMEC 0:1 Koliáš)

starší žáci: VRCHLABÍ - CHLUMEC 0:6

mladší žáci: VRCHLABÍ - CHLUMEC 5:1

dorost: LHOTA - CHLUMEC 1:7

2.liga: Hradec - Čáslav 2:1 ( Pilař v 93.), Jihlava - Bohemians 3:1, Hlučín - Slovácko 0:1

ČFL: Vyšehrad - Náchod 0:0, Liberec B - Letohrad 4:2

divize C: Převýšov - Chrudim 2:1, Hradec - Čelákovice 1:3, Trutnov - Předměřice 5:0, Velim - Tesla 2:0

kr.přebor: Lhota - N. Bydžov 1:2, Č. Kostelec - Černilov 3:0, Broumov - Olympia 2:1, Přepychy - Milíčeves 5:0

1.A.: Jaroměř - Miletín 1:0, Police - Roudnice 6:0, Dvůr B - L. Bělohrad 0:2

1.B.: Hořice - N. Bydžov B 0:4, Babí - Loko Hk 2:0, Černíkovice -Vamberk 4:1, St. Paka - Robousy 6:1

okres: Červeněves - Třebechovice 1:4, Třebeš - Probluz 0:2, Velichovky - Smiřice 4:1

3.tř: Lovčice - Malš. Lhota 3:0,Černilov B - Kosičky B 2:1, N. Město - Libřice 3:0

4.tř: Převýšov B - Ohnišťany 2:1, Stěžery B -Lužec 3:2

24.05.2008

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY ZE SOBOTY 24.5.

muži B: STĚŽERY - KLAMOŠ 3:3(1:1) br: Sedláček 2, Borůvka ČK: Jerie, Drahorád

2. liga: Vítkovice - Příbram 1:0, Krč - Opava 0:1, HFK - Třinec 1:0

ČFL: Kolín - Karl. Vary 1:1(Doseděl)

divize C: Choceň - Týniště 5:1, Ovčáry - Dvůr 0:2, Dobrovice - Hlavice 0:3, Holice - Turnov 3:2

kr. přeb.: Č. Skalice - Jičín 0:0, N. Paka - Náchod B 4:0, Kostelec - Rychnov 2:2

1.A : Trutnov B - Kunčice 1:2, Libčany - Kosičky 2:3, Rudník - Nový HK 2:5

1.B.: Žacléř - Hlušice 2:2, Kratonohy - Železnice 2:2, Úpice - HSM 4:0, Jičín B - Mostek 0:0, Hostinné - Lánov 1:3, Ohnišov - Malšovice 0:3, N. Město - Dohalice 1:1, Hronov - Dobruška 2:3, Opočno - Častolovice 2:0

okres: St. Bydžov - Nepolisy 2:0, Myštěves - Kobylice 0:1, Slávia - Kunčice B 2:2

3.tř: Prasek - Kobylice B 0:0, Skřivany - Dolany 1:1, Sendražice - Předměřice B 1:3,

MLADŠÍ ELÉVOVÉ - 3x VÝHRA a 1x PROHRA

MLADŠÍ ELÉVOVÉ - 3x VÝHRA a 1x PROHRA V Chlumci nad Cidlinou a v Jaroměři sehrála mladší přípravka své turnaje v uplynulých deseti dnech. Čtěte dále.
21.05.2008

MLADŠÍ ŽÁCI BOJOVALI, ALE SOUPEŘ BYL LEPŠÍ!

CHLUMEC - HOŘICE 1:4(0:1)

20.05.2008

STARŠÍ ŽÁCI ZVLÁDLI DŮLEŽITÝ SOUBOJ!

FK CHLUMEC  – HOŘICE 4:1(3:1)

branky: J. Kučera 3x, M. Kučera 1x

V sobotu 17. 5. 2008 jsme na domácím hřišti ve šlágru kola krajské soutěže st. žáků hostili hráče z Hořic. V tomto zápase se utkali týmy  z 1. a 2. místa o  vedení v soutěži. V našem týmu chyběl stoper Vláďa Kouba (sádra na ruce) a jako obvykle, když se hraje s týmem z čela tabulky, Jakub Hartman (opět hasičská soutěž). Ani na 2. poločas se nepřišel podívat. Hosté prý také měli marodku.

19.05.2008

V RUDNÍKU SE ZBLÁZNILI!

Toto je komentář k sobotnímu utkání ze strany Rudníku, který vyšel v dnešním Krkonošském deníku:

Chlumec – Rudník 5:2 (2:1)

Hosté ještě dlouho po utkání nemohli přijít na jméno rozhodčím, kteří řídili jejich zápas v Chlumci. První gól inkasovali po otočeném faulu na Víška už v 8. minutě a ve druhém poločase další dva, podle jejich mínění, z ofsajdu. Obě branky Rudníku v zápase vstřelil Hylmar. Svou první trefou, střelou z 20 metrů, vyrovnával na 1:1 v 17. minutě. Podruhé rozvlnil síť v 71. minutě, kdy snižoval na 4:2. Domácí se až do svého pátého gólu strachovali o výsledek.

Co k tomu dodat? Kdo si přečte referát, kde je uveden počet střel a rohů, tak mu musí být jasné jak zápas probíhal. Navíc v ofsajd systému, který se snažili hosté hrát se neustále zapomínal jejich hráč číslo 2. A ještě jeden moment mně utkvěl v paměti. Poté co hosté snížili na 4:2 pronesl jejich hráč ke svým spoluhráčům:" Nikam nespěchejte, ať to v klidu dohrajem".

18.05.2008

VÝSLEDKY Z NEDĚLE 18.5.

muži B: CHLUMEC B/KLAMOŠ - TŘEBEŠ 2:4

2. liga: Hradec - Fulnek 2:1, Dukla - Příbram 1:2

divize C: Turnov - Trutnov 1:0, Chrudim - Choceň 4:2, Týniště - Ovčáry 1:0, Dvůr - Dobrovice 3:1

kr. přebor: Milíčeves - Lhota 0:1, Rychnov - N. Paka 1:2, Olympia - Přepychy 6:0, N. bydžov - Kostelec odloženo, Černilov - Broumov 0:0, Náchod B - Libáň 3:3

rohy 19:3, střely 17:4

CHLUMEC: Koliáš J. - Volný, Hrabík, Miške, Beneš - Janda, Jankovský, Suchochleb, Jelínek(80. Appl) - Koliáš R.(54. Drahorád), Černohlávek(68. Hanuš)

RUDNÍK: Rodr - Hympl, Štemberka, Hylmar, Víšek, Horní, Václavík, Jebavý, Moupic, Stránský, Stolin

V 21. kole A třídy mužů přijel do Chlumce poslední Rudník. Domácí, bez Martina Černého a Sedláčka, chtěli navázat na solidní výkony z posledních utkání, hosté z Rudníku měli jednu z posledních nadějí k záchraně.

Za hustého deště začal zápas podle očekávaného scénáře. Hned ve 4. minutě uvolnil ideálně Černohlávek Koliáše, ale ten zcela sám před Rodrem neuvěřitelně nedal. V 5. pálí Jankovský nad branku.

ČFL: Náchod - Jablonec B 4:1, Letohrad - Č. Budějovice B 1:0

divize C:Hlavice - Holice 6:1, Tesla - Hradec B 0:1, Čelákovice - Převýšov 1:3, Předměřice - Velim 0:8

kr. přebor: Doudleby - Č. Skalice 0:2, Jičín - Č. Kostelec 4:1

1.A.: CHLUMEC - Rudník 5:2(2:1) br: Koliáš,Miške, Hanuš, Jelínek, Janda, Kunčice - Vrchlabí 2:1(v 89. ještě 0:1!), Roudnice - Trutnov B 0:1, Miletín - Dvůr B 5:2, Nový HK - Libčany 1:0

1.B.: Hlušice - Jičín B 4:0, Mostek - Kratonohy 1:1, Lánov - St. Paka 3:2, HSM - Žacléř 3:4, Č. Meziříčí - Ohnišov 4:1, Dohslice - Hronov 2:0, Loko HK - N. Město 1:0, Malšovice - Babí 1:0, Vamberk - Opočno 1:0, Dobruška - Černíkovice 0:0, Častolovice - Stárkov 4:1

okres: Nepolisy - Velichovky 4:1, Probluz - St. Bydžov 4:0, Kobylice - Červeněves 6:0, Třebechovice - Slávia HK 3:2, Smiřice - Myštěves 3:3,

3.třída: Libřice - Lovčice 4:1!, Lhota B - Prasek 1:3, Kosičky B - Skřivany 1:1

4.tř: Lužec - Převýšov B 3:3

16.05.2008

CHLUMECKÁ FOTBALOVÁ SOBOTA

Na našem hřišti se v sobotu odehrají čtyři utkání. Nejdůležitější začne ve 13:30. Starší žáci hostí v přímém souboji o čelo tabulky Jiskru Hořice! Přijďte je povzbudit!!

• sobota 10:30 dorost CHLUMEC - Rasošky 7:1(0:1)
  • sobota 13:30 SŽ       CHLUMEC - Hořice 4:1(3:1)!
  • sobota 15:15 MŽ       CHLUMEC - Hořice
  • sobota 17:00 muži A CHLUMEC - Rudník
  • neděle 17:00 muži B Klamoš - Třebeš hř. Klamoš