duben

28.04.2011

ZÁPASY NAŠICH TÝMŮ

19.kolo I.B třídy

B.Třemešná - FK Chlumec

                              1:0

čk: Vopátek

sestava:

               Černohlávek
      Rusín V,Černohlávek,Beneš
        Vopátek,Miške,Rusín T,Jelínek
      Bastin,Hanuš(Růžička)Jelínek

ostatní zápasy:

H.St.Město    -Trutnov B     1:0          
Stará Paka    -Úpice            5:0         
Mostek    -    Jičín B            6:1        
Vítězná    -    Rudník           0:4
Hlušice    -     Libáň             0:0 
M.Buky  -    Kopidlno           2:2            

19.kolo OP
so 30.4. 17:00

Stěžery - FK Chlumec B/Klamoš

                       1:1

branka:  Janda  z p.kopu

23.kolo KP st. dorostu

Dobruška-FK Chlumec

                       3:1

branka:  Jirka Kučera


25.kolo KP ml. dorostu

N.Paka/St.Paka-FK Chlumec

                               2:1

branka:   ???
25.kolo KP st. žáků

N.Paka/St.Paka-FK Chlumec

                              2:4

branky:2x vlastní,Šusta,Petr

Krajský přebor ml. žáků

ne 1.5 od 9:00
hřiště Chlumec n.C


FK Chlumec- FC HK
FK Chlumec- RMSK NB 1:0
FK Chlumec- Třebeš

Krajský přebor st. přípravky

ne 1.5 od 9:00
hřiště Chlumec n.C



FK Chlumec- FC HK   9:2
FK Chlumec- RMSK NB   2:4
FK Chlumec- Třebeš

Krajský přebor ml. přípravky

Dvůr Králové

FK Chlumec - FC Javorka  8:4 a 3:5
FK Chlumec - FK Jičín       2:8 a 0:11
FK Chlumec - Dvůr Kr.      1:3 a 1:5
26.04.2011

HVĚZDA ZÁPASU

HVĚZDA ZÁPASU Za svá záda nepustil jedinou střelu hostujícího týmu,na začátku druhého poločasu chytil pokutový kop a v devadesáté minutě likviduje stoprocentní šanci hostí.

Hvězdou zápasu se proto stává

    

    J A K U B    K O L I Á Š

26.04.2011

Chlumec B/Klamoš- Třebeš

Chlumec B/Klamoš- Třebeš

                          1:0


branka: Jerie

sestava:

             Koliáš
Appl,Volný,Nebeský,Drahorád
  Janda,Jerie,Miške,Myška
        Matoušek,Hanuš

Střídající: Demjanovič,Chára,Bastin.
26.04.2011

POTLESK NA OTEVŘENÉ SCÉNĚ

Krajský přebor st. žáků

FK Chlumec - Jaroměř

              13:0

branky:
            Dašek 8
            Šusta 3
            Petr  
            Tichý

sestava:

Žarnovský - Pilný,Staněk,Jadrný - Vrzáň,Tichý,Suchochleb,Beneš - Petr,Dašek "C",Jelínek

střídali: Šusta,Němec

26.04.2011

ML.DOROST-JEN REMÍZA

Krajský přebor ml. dorostu

FK Chlumec- Jaroměř

              1:1

br:
          Rajman


sestava:

              Frajer
   Staffen,Drobný, Steklý
Škop,Doseděl,Frýda,Kycelt
Kučera M,Rajmont,Ruta

 Střídali: Branský,Dvořák,Herzog
24.04.2011

FK CHLUMEC-VÍTĚZNÁ



FK Chlumec-Vítězná

                            1:0

branka:
              Lukáš Bastin

čk:        

              Milan Kopecký

FK Chlumec:

                 Koliáš J.
Kopecký, Černohlávek J., Rusín V., Beneš
Jelínek D., Rusín T. (46. Drahorád), Miške, Vopátek
 Jelínek J.(72.Myška), Bráborec (53. Bastin)

  


            
21.04.2011

ZÁPASY NAŠICH TÝMŮ

     

FK Chlumec-Vítězná


                      1:0



branka:
            Lukáš Bastin
čk: 1:0
            Kopecký Milan
referát se právě zpracovává

Chlumec B/Klamoš- Třebeš


Okresní přebor mužů
neděle 24.4. 17:00




FK Chlumec - Rychnov n.K


                           1:3

branka:
           Doseděl


FK Chlumec - Jaroměř

                               1:1

branka:
               Rajman
             

FK Chlumec - Jaroměř

                            13:0

branky:
                Dašek 8 !!!
                Šusta  3
                Tichý  1
                Petr    1

Krajský přebor mladších žáků:


FK Chlumec- RMSK N.B

FK Chlumec-Rychnov

FK Chlumec- Třebechovice


Krajský přebor st. přípravky


FK Chlumec- RMSK N.B  4:1

FK Chlumec-Rychnov    4:1

FK Chlumec- Třebechovice 8:2


Krajský přebor ml. přípravky



 Chlumec - D. Králové 5:2
 Chlumec - FC HK       2:10
 Chlumec - Náchod     2:7
19.04.2011

ZMĚNA TERMÍNU

Pohár staršího dorostu

FK Chlumec - Třebeš

čtvrtek 21.4 od 17:00


dohrávka odloženého zápasu KP

staršího dorostu


Třebechovice - FK Chlumec

středa 27.4 od 17:00
v Třebechovicích



změna termínu  utkání I.B třídy

Mostek - FK Chlumec

 neděle 15.5. od 17:00
18.04.2011

VÍTĚZNÁ ŠNŮRA POKRAČUJE

FKM Úpa-FK Chlumec

           2:4


br : 2x Dašek,Suchochleb,Jelínek

Sestava : Žarnovský - Pilný,Staněk,Jadrný - Vrzáň,Suchochleb,Antoš,Beneš - Dašek "C",Petr,Jelínek

Střídali : Tichý,Šusta,Němec


18.04.2011

kosičky-ChlB/Klamoš

 Kosičky -Chlumec B/KLamoš

           2:0 (0:0)


      

                Koliáš
  Appl, Kučera J.st. Nebeský,Volný.
  Janda, Jerie, Chára, Matoušek.
         Bastin,Demjanovič.

Střídající: Kárník
18.04.2011

ml. dorost znovu neuspěl

FKM UPA-FK Chlumec

            5 : 0   (4:0)



   S trénérem Skalickým jsme se rozhodli začínat budovat nový tým mladšího dorostu.Předali jsme po hádce kapitána mlad. dorostu Kučeru Mir. a Doseděla do star. dorostu a nadále je nebudeme zatěžovat star. dorostem a budeme stavět mužstvo nové i když budem výsledkově trpět.Doufáme že se to usadí?Máme hráče z Kobylic kteří se jeví dobře.Doufáme že se uzdraví Steklý a Staffen a přijde Ondra Frýda a nebudeme si muset půjčovat mladé kluky ze žáků i když některé budeme dál zkoušet ,protože příští sezonu je to čeká stejně.Takové je naše rozhodnutí a doufáme že dobré.

Sestava: Frajer- Branský,Dvořák,Drobný,Staněk- Kycelt,Škop,Ruta,Šusta- Herzog,Rajman. Střídali: Beneš, Vrzáň.Petr.
17.04.2011

Ml.Buky-FK Chlumec


Ml.Buky - FK Chlumec

            0:0

žk: 5:2
čk: 2:1      Hanuš po druhé žluté

sestava:

       Bráborec
Beneš-Černohlávek--Rusín-Kopecký
   Jelínek-Kučera-Vopátek-Myška
¨   Jelínek J- Hanuš

připraveni: Sedláček,Drahorád
14.04.2011

zápasy našich týmů


Ml.Buky - FK Chlumec

            0:0

žk: 5:2
čk: 2:1      Hanuš po druhé žluté

sestava:

       Bráborec
Beneš-Černohlávek--Rusín-Kopecký
   Jelínek-Kučera-Vopátek-Myška
¨   Jelínek J- Hanuš

připraveni: Sedláček,Drahorád

podrobnosti později

Kosičky - Chlumec B/Klamoš

             2:0

 
KP st. dorostu ne 17.4. 14:45

Třebeš - FK Chlumec

kluci vzkazují,že už zabojují a zkusí Třebeš zaskočit



KP ml. dorostu ne 17.4.  11:15

FKM Úpa-FK Chlumec

Skalický-Branský:
Madší dorost zajíždí v neděli do Trutnova na UMT k utkání s
mládežickým centrem Úpa.Vůbec si nedovedeme představit
 s jakou sestavou pojedeme. Vše dořešíme na tréninku v pátek





KP st. žáků  ne 17.4. 9:30

FKM Úpa - FK Chlumec

A.Petr:

Do Úpy jedeme v herní pohodě,chtěli bychom

navázat na dobré jarní výsledky.

Domácím překazit přílišný optimismus z minulého kola,

kdy porazili RMSK "B".

KP ml. žáků

FK Chlumec -Třebeš 1:6 (Hubený)
FK Chlumec- Olympia 1:0 (Pilný)
FK Chlumec - N.Bydžov 2:3 (Houdek,Hubený)

KP St. přípravky

FK Chlumec-Třebeš 6:2
(Firbacher 2x,Doležal2x,Cholasta,Novotný)

FK Chlumec-Olympia 2:0
(Kycelt,Finěk)

FK Chlumec - N.Bydžov 7:2
(3x Firbacher,Cholasta,Strnad,Kycelt,Doležal)



KP ml. přípravky

Michal Jansa:
Mladší přípravka se pokusí vybojovat první jarní body v Rychnově nad Kněžnou, kde se utká s domácím týmem, Horním Starým Městem a Olympií Hradec Králové.


13.04.2011

hvězda zápasu

hvězda zápasu
12.04.2011

rozjetá mašina nadělovala

FK Chlumec- FK Broumov

                5:0

br : 4x Matěj Dašek,Lukáš Suchochleb


Sestava : Žarnovský - Pilný,Frýda,Staněk,Jadrný - Vrzáň,Antoš,Suchochleb,Beneš - Dašek "C",Petr

Střídali : Tichý,Blumenthal,Šusta,Němec


eBRÁNA s.r.o. Plastická chirurgie Praha