10.04.2018 15:34

víkendové výsledky

KP mužů

FK Chlumec - FC Rychnov

              5:1  (4:1)


branky:
            33. Jelínek Jakub
            38. Kučera Jiří
            41. Vopátek Jan
            45. Hartman Jakub
            70. Hartman Jakub


Martin Firbacher, sportovní ředitel (domácí):
Jsem moc rád za výkon, který náš tým předvedl. Hosté šli sice do vedení, ale od té doby jsme je začali výrazně přehrávat a také dávat branky. Dnes nám to vyšlo i když jsme řešili problémy se sestavou a první start za áčko si připsal Dan Šafránek, který si vedl solidně. Teď je potřeba se dobře připravit na rozjetou Třebeš.


Mgr. Jan Čermák - trenér (hosté):
Co po dnešku říci – 1) musím pogratulovat domácím za předvedený výkon, 2) výsledek s Třebší je totálně vymazán a zapomenut, 3) náš týmový výkon nesnese žádné měřítko, 4) hráči vše vědí a znají, ale není to cesta úspěchu, kterou razím, 4) je před námi derby, doufám, že se pokusíme napravit reputaci ……

KP U19

FK Chlumec - Broumov

              1:1   na p.k. 4:3


branka: Feichtinger

sestava:
Chlad - Kubánek (46" Šumský,Svoboda,Jelínek,Hanuš (65" Pilný) Kříž,Heger,Špás,Hodač-Feichtinger,Cholasta

Heger,Kycelt:

Bez čtyřech hráčů základní sestavy nedokážeme zatím navázat na dobré podzimní výkony.


OP mužů

FK Chlumec - Cerekvice

              4:1  ( 2:0)


branky:
           Šusta 2x
           Špás
           Hartman

Berger - Hladik :

KP U15

Broumov - FK Chlumec

           5:1  (3:1)


branka:  Hajskýsestava:

Vlk-Ouzký, Tichý, Mrhal, Hajský-Pospíšil, Jansa, Špinka, Mlynář, Štěrba, Černík, Beňovský, Kardoš

Michal Jansa:

Soupeř byl fotbalově lepší a urostlejší. Všichni jste ale zahráli na hranici svých možností a bojovali!!! To bylo pozitivní. Povedli se nám i některé akce, tak nevěšte hlavu. Tímto jsme zakončili trojici zápasů z týmy z čela tabulky a uvidíme, jak se nám bude dařit z týmy. které jsou bodově pod námi!


eBRÁNA s.r.o. Plastická chirurgie Praha