Duben 2014

01.05.2014

Preview víkendu 3.-4.5.

Chlumec "A" - Rychnov nad Kněžnou [So 17:00]

Na důležitý zápas Vás zve střelec dvou branek v derby s Bydžovem, Jakub Hartman, po kterém byl po právu zařazen do jedenáctky kola:
"Vážení příznivci fotbalového sportu. Rád bych Vás jménem celého chlumeckého týmu pozval na zápas krajského přeboru FK Chlumec nad Cidlinou - Rychnov nad Kněžnou. Po nedělním derby v Novém Bydžově, ze kterého jsme si přivezli 3 cenné body, bychom výhru rádi zopakovali. Přijďte nás podpořit od 17:00 na fotbalový stadion FK Chlumec nad Cidlinou."

Nominace :
Kukal, Frajer, Janda, Jelínek, Jelínek, Doseděl, Doseděl, Koubek, Ševčík, Vopátek, Kučera, Hartman, Branský, Steklý, Pilař, Beneš, Kraus?

3:4 (2:1)

branky: 10. Kliment, 39. Veverka, 84. Vaníček - 24. Jerie, 47. Kučera z pen., 78. Havránek, 86. Hermann
sestava: Frajer - Steklý, Černík (46. Kučera), Rusín, Kofránek - Havránek, Miške, Volný, Bránský - Jerie, Hermann

Souboj dvou technických mužstev skončil výhrou šťastnějších hostů, když domácí v 90. minutě trefili jen břevno chlumecké branky.
26.04.2014

DERBY JE NAŠE!!

RMSK  NOVÝ BYDŽOV - FK CHLUMEC 1:2(0:2)

br: 75. Karanský - 12. a 16. Hartman

Kukal - D. Jelínek, Doseděl st., Koubek, Beneš - Vopátek, Pilař - Hartman(71. Herman,92. Steklý), Ševčík, J. Jelínek(65. Doseděl ml.) - Kučera(85. Branský)

Martin Firbacher,trenér (hosté):

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, dali jsme rychle dvě branky, které Ševčík připravil Hartmanovi a do konce první půle jsme nevyužili ještě několik brejkových situací. Po přestávce domácí přidali a zhruba od 70. minuty, kdy nám začali docházet síly, nás dostali pod tlak, ale vstřelili jen jednu branku. Ostatním zabránila naše defenziva v čele s výtečným Kukalem v brance. Pro nás jsou to velmi cenné tři body, za které patří hráčům velký dík!! Pochvala samozřejmně i pro naše fanoušky, kteří byli hodně slyšet!!

21.04.2014

Proti Úpici neúspěšně!

Chlumec - Úpice 1:3 (1:1)

branky: 20. Jelínek J. - 40.Belák, 61. Mytiska, 67.Šulitka

sestava : Kukal - Steklý(70. D. Jelínek), Doseděl st., Koubek, Beneš - Janda, Pilař(75. Drahorád) - Vopátek(70. Doseděl ml.), Ševčík, J.Jelínek - Kučera(61. Hartman)

diváků : 150

Martin Firbacher: V první půli jsme hráli, to co jsme chtěli. Vstřelili jsme branku a vytvořili si další tři velké šance, ale bylo z nich pouze tyč a břevno. Na konci půle kopali hosté hodně přísnou penaltu, z které srovnali. Do druhé půle jsme vstoupili špatně. Rychle jsme inkasovali a poté už to byla křeč. U řady hráčů mně chyběla vůle se poprat o lepší výsledek.

Jan Vojnar - trenér (hosté) : V utkání, ve kterém šlo o šest bodů jsme zvítězili zaslouženě, po celé utkání jsme byli lepším týmem a konečně se k nám přiklonilo i střelecké štěstí.

Odkaz na detaily zápasu...

21.04.2014

MŽ v Týništi a Černilově

KP Mladší žáci, Týniště n. O. 12.4.2014

Týniště n. O. - FK Chlumec n. C. 10:2 (Dvořák, Rumler)
Vamberk - FK Chlumec n. C. 1:3 (Novotný 2, Dvořák)
Náchod - FK Chlumec n. C. 8:1 (Dvořák)

Sestava: Dvořák, Hansl, Kárník, Kaňka, Novotný, Mrhal, Špičan, Rumler, Mandát M.

Z. Kříž (trenér): S takovým přístupem hráčů k utkání nemáme v krajském přeboru co hrát. Soupeřem jsme mohli být jen Vamberku, který měl ovšem pět hráčů ročníku 2003 a 2004.

KP Mladší žáci, Černilov 19.4.2014

Broumov - FK Chlumec n. C. 0:5 (Divišek 2, Novotný, Řezáč, Holub)
Olympia - FK Chlumec n. C. 1:3 (Holub 2, Kříž)
Černilov - FK Chlumec n. C. 1:2 (Kříž, Řezáč)

Sestava: Kopřiva, Hansl, Dvořák, Heger, Kárník, Jelínek, Řezáč, Novotný, Kříž, Divišek, Rumler, Mandát M., Vidiečan, Trutnovský, Holub

V. Kárník, Z. Kříž (trenéři): Dnes takřka plná účast hráčů, znamenala dost kvalitních sil pro všechna utkání. I když byla hra občas neuspořádaná a nebyla bez chyb, všechny soupeře jsme přehráli.
14.04.2014

Preview víkendu 19.-20.4.

Chlumec "A" - Úpice SO 14:00!

V netradiční čas se utkáme s dalším ze série soupeřů bojujících o záchranu v krajském přeporu. Přijďte podpořit v hojném počtu!

Pozvánka Jana Vopátka :
" Vážení fanoušci chlumeckého fotbalu, rád bych Vás pozval na náš rozestavěný stadion k dalšímu domácímu zápasu. Zítra zakončíme trojlístek důležitých zápasů s týmy ze spodu tabulky. Přivítáme tým Úpice, s kterým jsme na podzim zachraňovali remízu až v samotném závěru. Případné tři body by nám výrazně pomohly v našem boji o záchranu. Zápas bude vyrovnaný a důležitou roli určitě sehraje právě domácí prostředí. Proto Vás srdečně, jménem celé kabiny, zvu na bojovných 90 minut sobotního odpoledne."

Chlumec "B" - Dohalice NE 17:00

V neděli na klamošské půdě bude "B" tým potvrdit výhru z minulého týdne.

branky : 15. Dostál, 48. Malý - 68. Ševčík

Chtěli jsme navázat na zodpovědný výkon z Libčan, ale na začátku každé půle jsme vyrobili individuální chybu, kterou soupeř potrestal. Do souvislejšího tlaku jsme se dostali, až po snížení, ale řešení naší finální fáze nebylo vůbec kvalitní. Na obou stranách podali výtečné výkony oba brankáři.

Slavia HK B - Chlumec B/Klamoš

0:1(0:0)

branka : 53. Černohlávek

Vláďa Černík, trenér:
Do dnešního zápasu jsme vstoupili nervozně a to nejen pod vlivem pěkného fotbalového stánku, kvalitního a velkého hřiště, ale hlavně pod vlivem předešlých vysokých porážek. Vypadalo to, že hráči vnímali taktickou přípravu. Ve hře plnili stanovené úkoly a hlavně proti kvalitnímu soupeři na hřišti bojovali o každý míč! Z naší strany byla vidět nejen kvalitní obětavá obranná hra, ale také několik pohledných útočných herních kombinací. Jedna z nich byla proměněna Honzou Černohlávkem. Stav 0:1 jsme udrželi a kluci si mohli vychutnat výhru. Z mojí strany velké uznání a dík všem zúčastněným hráčům a také poděkování početné skupině našich fanoušků!

SD Chlumec - Vrchlabí

2:1(2:0)

branky : Jelínek, Šusta - Navrátil

Hladík ,trenér (domácí): Hosté měli po celé utkání více ze hry, ale domácí stříleli branky. Za body děkuji ale musím uznat, že hráči Vrchlabí byli lepší v pohybu.

MD Nové Město n.M. - Chlumec

4:2 (2:1)

branky: Tulej 2, Příkopa, Štěpán - Hospodka, Bohatý

10.04.2014

Preview víkendu 12.-13.4.

Muži  So 16.30     Dobruška - Chlumec "A"

V sobotu nás čeká další důležité utkání, v kterém budeme chtít potvrdit předchozí vítězství a zase se trochu odpoutat od sestupových vod. A ikdyž je nyní tým Dobrušky na chvostu tabulky, jistě nás nečeká vůbec nic jednoduchého. Jen si vzpomeňme na podzimní domácí zápas. V 25. minutě jsme sice vedli již 3:0, po brance Pilaře a dvou trefách Hartmana a mohlo to být do poločasu třeba i 5:0, ale soupeře jsme dostali na koně, když jsme zbytečně dvakrát inkasovali v závěru poločasu. A v druhém poločase jsme se značně trápili k dosažení první výhry v sezoně.

Půjdeme do zápasu s pokorou, ale silnou vůlí po vítězství, ke kterému budeme potřebovat podporu Vás - fanoušků!

Pozvánka Davida Jelínka : " Za poslední dvě utkaní jsme získali šest bodů a je nutno říci,že jak v Libčanech,tak na domacím stadionu proti Broumovu,jste nám velmi pomohli Vy,diváci. Další zastávkou v našem krajském putováni je Dobruška. Navázat na předchozí zmíněná utkání a odvézt tři body od tohoto neoblíbeného soupeře,by bylo bezva. Pojeďte tedy s námi a vytvořme společně tým plný síly,který se v sobotu bude radovat z vítězství !"

Muži  NE 16.30     Slavia HK "B" - Chlumec "B"

Po dvou vysokých porážkách se bude náš "B" tým chtít představit v lepším světle na krásném novém stadionu hradecké Slavie.

SD NE 10.30     Chlumec/lovčice - Vrchlabí

První domácí mistrovské utkání starších dorostenců se odehraje na hřišti v Lovčicích. Bude chtít udělat vše pro to, aby potvrdili 3 body z Červeného Kostelce.

MD SO 11.15     Nové Město n.M. - Chlumec

Tým mladšího dorostu minulý týden neuspěl na hřišti lídra tabulky. Tento víkend se bude snažit bodovat v Novém Městě n. M. a zvýšit tím bodový rozdíl mezi těmito dvěmi soupeři.

SŽ SO 9.30     Nové Město n.M. - Chlumec

Starší žáci sehrají předzápas mladšímu dorostu a věřme, že přivezou 3 body od soupeře z chvostu tabulky, který v tomto ročníku soutěže získal teprve 5 bodů.