• neděle 10:15 ml. dorost CHLUMEC - Třebeš
  • neděle 12:30 st. dorost  CHLUMEC - Třebeš
29.04.2010

PŘÍPRAVKY SE PŘEDSTAVILY NA DOMÁCÍMN HŘIŠTI

PŘÍPRAVKY SE PŘEDSTAVILY NA DOMÁCÍMN HŘIŠTI 2. kolo finálové skupiny krajského přeboru mladší a starší přípravky se hrálo v Chlumci nad Cidlinou.

sudí Kalaš - Kubišta , Seidl ČK 0:0, ŽK 2:2, 120 diváků

CHLUMEC: Černohlávek P. - Beneš, Černohlávek J., Kopecký, Volný(80. Matoušek) - Janda(60. Myška), Pitterle, Vopátek, Jelínek - Koliáš, Herman(65. Drahorád)

Martin Firbacher, předseda FK Chlumec: Ani se mě nechce psát referát. Hosté vystřelili jedena půlkrát na bránu a dali dvě branky. V první půli se hrálo téměř výhradně na polovině hostí. vytvořili jsme si několik solidních možností, ale nic z toho. Hostující Makovský zachoval v šanci, kterou mu naše defenzíva nabídla, klid a lehce otevřel skóre. Těsně před poločasem se trefil z penalty Koliáš a všichni jsme věřili, že ve druhé půli se to změní. Do druhé půle jsme vstoupili vlažně a hosté , opět po naší hrubé chybě, vstřelili vítěznou branku. Poté jsme opět hráli na jejich polovině, ale vyrovnat se nepovedlo. Na hráčích leží značná psychická deka. Kazíme jednoduché přihrávky, nejsme schopni kopnout roh a poté vytvoříme situace, z kterých inkasujeme. U většiny hráčů mi chybí více důrazu a osobní statečnosti poprat se s nepříznivým vývojem. Je pravda, že nám chyběli kreativní hráči(Hanuš, Jankovský, Kopřiva), ale takovéto soupeře prostě musíme porážet!! Určitě nic nevzdáváme. Do této situace jsmes se dostali sami a věřím, že se z ní co nejdříve dostaneme.

ostatní výsledky: Třebechovice - Roudnice 1:0, Kostelec n. O. - Dvůr B 2:0, Dobruška - Č. Kostelec 0:0

ZAČAL KRAJSKÝ PŘEBOR PŘÍPRAVEK!

Mladší i starší přípravka odehrála úvodní mistrovská utkání v krajském přeboru. Zvláště mladší přípravce se turnaj hodně vydařil.

20.04.2010

STARŠÍ ŽÁCI SKVĚLE ZABOJOVALI, MLADŠÍ BEZ PROBLÉMŮ!

MŽ: Č. Kostelec - CHLUMEC 2:6(0:2)br:Petr 3, Hanuš, Hubený, Houdek

SŽ: Č. Kostelec - CHLUMEC 3:3(3:0) br: Dašek 2, Suchochleb

20.04.2010

HLASUJTE PRO ONDRU MATOUŠKA!

HLASUJTE PRO ONDRU MATOUŠKA! V anketě o okresního borce kola můžete hlasovat pro hráče našeho B mužstva Ondru Matouška, který vstřelil dvě branky ve Stěžerách. Hlasovat se může jednou za hodinu a konec je v pátek ve 12:00. Hlasujte zde:http://hradecky.denik.cz/fotbal_region/borec_5kola_okres_20100419.html
20.04.2010

KLAMOŠ PŘEHRÁLA STĚŽERY!

STĚZERY - CHLUMEC B/KLAMOŠ 0:4(0:1)

br: Matoušek 2, Janda, Jerie

KLAMOŠ:Koliáš-Appl,Drahorád,Volný,Chára-Jerie,Vopátek,Myška,Janda-Matoušek(69.Borůvka),Bráborec(56.Hermann)

Michal Špás, trenér:
Začali jsme dobře a už v 8min.to mohlo být klidně o 3 góly.V 1 min.šel sám na branku Jirka Myška,ale neproměnil.Ve 4 min.závar a v něm dvakrát netrefený míč na malém vápně.

18.04.2010

TRAGICKÁ PRVNÍ PŮLE ROZHODLA!

Hořice - CHLUMEC 3:1(3:0)

br: Pitterle

Bráborec - Beneš, Černohlávek, Pitterle, Volný(80. Drahorád) - Jelínek, Kopecký, Jankovský, Kopřiva(72. Miška) - Koliáš, Hanuš(7. Hermann)

S novým trenérem Petrem Hypiusem, jenž v týdnu vystřídal Jiřího Zackla, a s odhodláním napravit předchozí nezdary, nastoupilo naše mužstvo k dalšímu utkání v Hořicích.

A začátek jsme neměli nejhorší.

ostatní výsledky: Dvůr B - Vrchlabí 0:0, Kratonohy - Jaroměř 3:2, Libčany - Dobruška 0:2, Trutnov B - Třebechovice 1:4, Roudnice - Kostelec n. O. 3:1, Č. Kostelec - L. Bělohrad 3:0,

16.04.2010

PROGRAM VÍKENDU 17-18.4.

• sobota 9:00 krajský přebor ml. a st. přípravky v Novém Městě n. M.
  • sobota 9:30 st. žáci Č. Kostelec - CHLUMEC 3:3(3:0)!!

MUŽSTVO POTŘEBUJE NOVÝ IMPULS!

Jak jsme již napsali včera, u A mužstva došlo ke změně trenéra. Jiřího Zackla vystřídal Petr Hypius a tak jsme se zeptali předsedy klubu Martina Firbachera na pár otázek:

Proč došlo k odvolání trenéra Zackla?

Hlavním důvodem byla byly samozřejmě současné výsledky a výkony mužstva. Jeden bod ze čtyř zápasů a hlavně hodně neurovnaný herní projev týmu. Před začátkem jara jsme vyhlašovali, že se zkusíme ještě poprat o postup, bohužel realita je taková, že jsme pořádně namočeni v sestupových vodách. Cítili jsme, že mužstvo potřebuje dostat nový impuls a věříme, že se změna projeví kladně.

15.04.2010

TRENÉR JIŘÍ ZACKL KONČÍ, NA JEHO MÍSTO PETR HYPIUS!

TRENÉR JIŘÍ ZACKL KONČÍ, NA JEHO MÍSTO PETR HYPIUS! Na středečním mimořádném zasedání výkoného výboru FK Chlumec, bylo rozhodnuto, že k 14.4. 2010 končí činnost ve funkci trenéra A mužů pan Jiří Zackl. Na jeho místo přichází pan Petr Hypius.