13.08.2017 21:37

I. kolo KP

RMSK Cidlina - FK Chlumec

               0:0  ( na p.k. 3:4)sestava:
Kukal - Vopátek, Bráborec, Homoláč, Dušek - Hartman(88. J. Jelínek), J. Kučera, Labík, Doležal(72. Staněk)- M. Kučera(57. Novotný)

David Homoláč:


komentář domácích:
Vyrovnané utkání,které v penaltach prinealo více štěstí hostům. Přesto,oproti předchozímu vzájemnému zápasu,ve kterém jsme měli spoustu zkušených hráčů jsme se zlepšili o tři branky a pro náš mladý tým je po výkonu výsledek solidní. Na pouť jsme chtěli fanouškům přinést plný bodový zisk,ale i tak by měl náš výkon být povzbuzením do dalších bojů.
I. kolo OP

Červeněves - Chlumec B

               2:3  ( 2:1)


branky:
           Špás 2x
           Hubený


Sestava: Němec - Staněk, Šafránek, Pilný, Strnad L.  - Špás, Branský, Myška., Šumský - Hubený, Appl D.

Střídání: 85' Blumenthal  (Appl J.) a  88' Matouš (Špás).

Josef Strnad - vedoucí týmu FK Chlumec B:

První poločas utkání našeho mladého týmu byl špatný. Domácí ukazovali na co si budeme muset rychle zvyknou (tvrdost se zákroky na hranici co toleruje rozhodčí a ta byla dnes dost vysoko, mužné souboje, přidat v rychlosti a kombinaci). Herní převahu v prvním poločase domácí přetavili v gól až těsně před poločasem, když další své šance už naštěstí neproměnili. Poločasové promluvení do duší a druhý poločas byl už naštěstí o něčem jiném. Hru jsme vyrovnali a naše protiútoky začali být velmi nebezpečné. Vyrovnání připravil David Hubený, který si všiml povyběhnutého gólmana domácích a nádherně ho přehodil z cca 35 metrů. Na pravé straně se rozehrál k velkému výkonu Jirka Špás, když svoji první šanci neproměnil, ale druhou dvoubáčkem ke vzdálené tyči, přes brankaře, již ano. Domácí se vzpamatovali ze šoku a snažili se zápasem něco udělat. Gól ale dali až po šlapáku v souboji o míč domácího kapitána s Jirkou Applem a dorážce (nepískalo se). Domácí chtěli rozhodnou, ale studenou sprchu jim připravil Jirka Špás, když si navedl míč ze strany na šestnácku a nechytatelnou střelou do šibenice rozhodl. Ti ještě mohutně útočili ale naše 19-letá obrana včele s brankařem již odolala.


eBRÁNA s.r.o. Plastická chirurgie Praha