červenec 2014

05.08.2014

generálka na mistrovské utkání

V posledním přípravném utkání před mistrovskými boji jsme už nemohli počítat s Davidem Koubkem,o kterého jsme hodně stáli.
Bohužel jeden z nejlepších stoperů Krajského přeboru bude podle funkcionářů z Lovčic hrát jen přebor okresní.
Pro hráče takového formátu jako je David je to pro jeho další růst obrovská škoda.

Petr Hrabík:
K poslední ostré příipravě jsme nastoupili bez tří hráčů, se kterými jsem počíital do základní sestavy, a to se nutně na předvedené hře muselo projevit. Opět platilo pravidlo, že nejsme schopni si víckrát přihrát, natož vyprodukovat nějakou kvalitní akci. Stále opakujeme stejné chyby a většina hráčů si naivně myslí, že právě oni musi dát finalní přihrávku. Soupeř přijel organizovaně bránit, a to našemu stylu hry nevyhovuje. Nakonec se ve výsledku projevilo, že hrajeme o dvě třídy výše a dali jsme soupeři tři góly. Byl bych ale spokojen, kdyby brankový rozdíl byl nejméně šestigólový. V závěru můžeme říci, že utkaní splnilo účel a hosté byli snaživým sparing partnerem. Velice mě překvapili naši dva mladíci Kycelt a Synek, kteří dostali příležitost ve druhém poločase. Standard odvedl Kosař, kterému velmi dobře sekundoval Tichý. Ostatní hráči musí v prvním mistrovském utkaní vložit do hry více úsilí a bojovnosti. Pomalu nám do hry zapadá i Sabo, na kterém je vidět, že se zápas od zápasu lepší. Doufám tedy, že v sobotu na to všichni vlétneme patřičně nažhaveni.
pro podrobnosti rozkliněte

Nepolisy-FK Chlumec B

středa 18:00  Nepolisy:

hráči širšího kádru "A" týmu: Janda,Vopátek,Steklý,Branský,Zeman,Drahorád,

Jelínek D,Doseděl,Kofránek

+ nominace trenérů "B" mužstva - (bude doplněna)

FK Chlumec - RMSK N.Bydžov

sobota 9.8. od 17:00

Derby sehrajeme v rámci slavnostního otevření nových kabin,program na našem stadionu začíná už od 10:00.
Můžete si prohlédnout nové kabiny,na hřišti budou dětské atrakce a doprovodný progarm.
V předzápase se utkají bývalý hráči FK Chlumec nad 50 let proti osobnostem města

úterý 5.8. od 18:00 !!!

Zveme Vás na poslední přípravný zápas před ostrým startem Krajského přeboru.Na nově zrekonstruovaném stadionu přivítáme celek z I.B třídy,který vede bývalý ligový hráč Blšan Petr Průcha.

2 : 1  /0:0 /

Sestava : Frajer -  Volný J. , Černík, Volný M., Bránský - Synek, Jerie, Kouba, Ovesný - Myška, Pacák
Střídání : Frýda , Kučera M. , Šusta .

Na šance vyrovnané utkání, kde o výsledku rozhodly dvě povedené akce zakončené góly Šusty a Bránského.
31.07.2014

Představení nových hráčů-Martin Kosař

Martin Kosař (1995)

S fotbalem začal ve čtyřech letech, za SK Hradec Králové, na postu útočníka.Přes žákovskou a dorosteneckou kategorii se posunul do záložní řady.Poslední rok v dorostu v FC Hradec Králové už nastupoval na postu pravého obránce. Po té,co odešel na hostování do  Chrudimi se z něho stal stoper a kapitán ligové U-19.

V našem dresu se hned ve svém druhém zápase zapsal do střelecké listiny,když v pohárovém utkáni v Nepolisech svým gólem přispěl k hladkému vítězství nad nováčkem I.B. třídy.

Martinovi přejeme v našem dresu hodně štěstí.

28.07.2014

Kosičky - Chlumec ''B'' 4:3

pol. 3:0

sestava : Frajer - Volnřý J., Zeman, Drobný, Branský - Synek, Jerie, Myška, Ovesný - Jelínek J., Kučera

náhradníci : Pacák, Kouba, Steklý Volný M., Černík

trenér Pavel Berger: Přestože domácí měli v nohou sobotní zápas, tak nás předčili v prvním poločase důrazem, rychlostí a tahem na branku. V druhém poločase jsme se zlepšili a po zásluze snížili. Bylo to naše první utkání a věříme, že se budeme jen zlepšovat. Velmi dobrý výkon podali Volný M., Kouba, Synek a v druhém poločase Kuba Jelínek.
28.07.2014

Pohár proti Nepolisům vítězně,

Nepolisy - Chlumec
1:7 (0:3)

branky : 78. vlastní - 21. Hermann 38. Kosař 44. Doseděl 50. Hartman 62. Hartman 76. Šafránek 82. Pilař

sestava : Frajer - Beneš, Volný (58. Staněk), Pilař, Kosař - Hermann, Janda, Steklý, Tichý (75. Šafránek) - Doseděl (46. Branský), Hartman (65. Hubený)

Milan Havlík, vedoucí domácích : Rozdíl ve výkonosti se projevil po dvaceti minutách, do té doby byla hra vyrovnaná a na šance 2:2. Hosté z Chlumce si vítězství jednoznačně zasloužili, zvláště pohybem na hřišti a důrazem v koncovce. Pro Nepolisy to byla první zkušenost s "velkým" fotbalem.

Martin Volný, asistent trenéra domácích : I když jsme nebyli kompletní, tak jsme měli zápas pod kontrolou.