červenec 10

02.08.2010

V ÚTERÝ HRAJEME VE LHOTĚ

Generálku na mistrovská utkání sehrají naši muži v úterý 3.8. od 18:00 ve Lhotě p.L. Nominace je následující: P: Černohlávek, J.Koliáš, Bráborec - Beneš, Kopecký, D. Jelínek, J. Jelínek, Vopátek, Janda, Hermann, Sedláček, R. Koliáš, Myška, Hanuš, Havránek, J. Černohlávek, J. Kučera.

Odjezd v 17:00 z náměstí, nebo sraz v 17:15 ve Lhotě! Pokuď někdo nemůže, tak ať volá trenéra Hypiuse:777 584 344
31.07.2010

S FAVORITEM JSME UHRÁLI SLUŠNÝ VÝSLEDEK

CHLUMEC - Převýšov 0:2(0:0)

br: 69. Slezák,89. Krejčí

CHLUMEC: Černohlávek P. - Beneš, Černohlávek J., Jelínek D., Drahorád - Jelínek J., Janda(80. Myška), Koliáš R., Hermann - Sedláček(71. Růžička), Havránek(68. Bráborec, 85. Appl))

PŘEVÝŠOV: Petr - Šmíd(81. Dont), Jarkovský, Doseděl, Kavka(65. Šorm) - Brychta, Breda(81. Hrabík), Krejčí, Dvořák(75. Semelka) - Slezák, Schwarz

sudí Otava - Odvárko, Vaníček, 200 diváků

Domácí trenér Hypius postrádal Hůlku, Kopeckého, Vopátka a Hanuše. U hostí chyběl zraněný Novák. V celém zápase měli hosté více ze hry, ale domácí nezměrnou bojovností a také s trochou štěstí drželi překvapivý výsledek až do 69. minuty. V závěru ještě upravil výsledek Krejčí. Vítězství hostujících profesionálů se asi čekalo, přesto chlumečáci odcházeli ze hřiště se vztyčenou hlavou!

Petr Hypius, trenér FK CHLUMEC:

I přes porážku musím kluky pochválit za předvedený výkon.Bojovali a hlavně dodržovali taktické pokyny.Soupeř byl kombinačně lepší ale narážel na náš dobře organizovaný val.Vysvobodila ho až velice dobře zahraná standardní situace z níž vstřelil první branku.Škoda ,že jsme některé náznaky protiútoků řešili zbrkle a vždy nepřesně. V závěru zápasu po zbytečné chybě u rohového praporku jsme inkasovali podruhé.Do té doby se soupeř strachoval o výsledek.Jeho vítězství je zasloužené ale myslím si že jsme mu byli velice zdatným soupeřem.

31.07.2010

DNES POHÁR S PŘEVÝŠOVEM

Dnes od 17:30 se naši muži střetnou v prvním kole poháru KFS s mužstvem Převýšova.
28.07.2010

VÝHRA PO BÍDNÉM VÝKONU

CHLUMEC - ROUDNICE 3:2(2:0)

br: Koliáš, Sedláček, Havránek

sudí Kubišta, 50 diváků

Bráborec - Drahorád, Černohlávek J., Beneš - J. Jelínek, D. Jelínek, Vopátek, Hermann(46. Růžička) - Sedláček, Koliáš, Havránek
28.07.2010

DNES HOSTÍME ROUDNICI!

V dalším přípravném utkání dnes od 18 hodin přivítáme soupeře z Roudnice. Trenér Hypius nebude mít opět k dispozici kompletní kádr. Problémy s kolenem má Aleš Hůlka, zraněný sval trápí Milana Kopeckého, Jirka Hanuš je nemocen, Pavel Janda na dovolené.Opět dostanou dost příležitostí mladí hráči.
25.07.2010

REMÍZA S LIBČANY

CHLUMEC - Libčany 2:2(0:2)

br: 86. a 87. Koliáš

sudí Seidl, 50 diváků

1. poločas: Černohlávek P. - Drahorád, Černohlávek J., Beneš - D. Jelínek, Vopátek, Hůlka,Sedláček - J. Jelínek, Koliáš, Havránek

2. poločas: Koliáš J. - D. Jelínek, Beneš, Appl - Růžička, Vopátek, Matoušek, J. Jelínek - Havránek, Koliáš, Bráborec

Petr Hypius, trenér FK Chlumec: Přípravné utkání s Libčany opět prokázalo naší neschopnost vstřelit branku.První poločas byl z naší strany fotbalově lepší přesto jsme prohrávali o 2 branky ,když nám soupeř ukázal jak se mají řešit brankové příležitosti.Tyto branky padly po zbytečných ztrátách míče a soupeř toho dokázal z brejku využít.My jsme si také vypracovali šance ale J.Jelínek do prázdné branky volil slabou střelu a obránce mu ji vykopl.Do 2 poločasu nastoupili další hráči a jelikož soupeř neprostřídal hrál ze začátku lépe.Později jsme hru vyrovnali a v závěru poločasu R.Koliáš vyrovnal.Hráli jsme s velice kvalitním soupeřem a remiza je pro nás povzbuzením do další přípravy.