červenec 09

01.08.2009

VÍTĚZEM MEMORIÁLU NOVÝ BYDŽOV. NAŠI OPĚT ZKLAMALI!

Čtvrtý ročník memoriálu Ladislava Hegera se stal kořistí hráčů RMSK Nový Bydžov, na druhém místě se umístil Sokol Nepolisy, třetí skončili hráči FK Chlumec a na čtvrtém místě bylo mužstvo Spartaku Kosičky.

br: Vopátek - Hruška, Hornych, Vítek

1.pol: Koliáš - Chára, Suchochleb, Kopecký, Sedláček - Herman, Svoboda, Miške, Jelínek - Koliáš, Hanuš

2. pol: Černohlávek - Volný, Suchochleb, Sedláček, Janda - Jelínek, Vopátek, Svoboda, Myška - Bráborec, Havránek

S tradičním soupeřem, který letos bude hrát krajský přebor, jsme v Klamoši nesehráli vůbec dobré utkání. V naší hře byla řada nepřesností a proti nedělnímu utkání s Hradištěm, jsme mužstvo nepoznávali. O víkendu hrají muži v sobotu na domácím memoriálu a v neděli od 17:00v Hlušicích pohár KFS. Ve čtvrtek trénují muži od 18:00 na hřišti v Chlumci!!
26.07.2009

MUŽI PŘESTŘÍLELI STARÉ HRADIŠTĚ!

CHLUMEC - STARÉ HRADIŠTĚ 7:4(4:1)

br: Herman 3, Jelínek 2, Koliáš z pen., Rusín

1. poločas: Bráborec - Volný, Černohlávek, Rusín, Beneš - Herman, Suchochleb, Svoboda, Sedláček - Koliáš, Havránek

2. poločas: Bráborec - Volný, Černohlávek, Suchochleb, Rusín - Janda, Myška, Svoboda, Bendásek - Hanuš, Jelínek

Po divoké remíze dorostu, se také ve druhém utkání, hraném v neděli v Klamoši, strhla gólová přestřelka.
26.07.2009

DIVOKÁ REMÍZA DOROSTU !

CHLUMEC - VELIM 5:5(4:2)

br: Mazánek 2, Suchánek, Černý, vlastní

Pavel Berger(trenér FK Chlumec): Na hřišti v Klamoši jsme sehráli své první přípravné utkání. Soupeřem nám byl tým staršího dorostu Velimi. Za nás nastoupila v první půli sestava staršího dorostu, po přestávce hráli mladší. V 85. minutě jsme vedli ještě 5:2. Závěr se nám vůbec nepovedl. Přesto hráčům děkuji za dosavadní tréninkovou morálku a jsem rád, že v dobrém světle se ukazují i noví hráči. Tento týden trénujeme pondělí, středa, pátek od 18. V neděli od 10:15 hostíme v Chlumci soupeře z Kobylic.
24.07.2009

V PŘELOUČI JSME HRÁLI JEN 30 MINUT!

PŘELOUČ - CHLUMEC 2:0 ukončeno v 29. minutě.

Černohlávek P. - Volný, Černohlávek J., Rusín, Beneš - Jelínek, Suchochleb, Myška, Sedláček - Svoboda, Bendásek

připraveni: R. Koliáš, Bráborec, Havránek, Hermann, Chára, Janda

Další přípravné utkání sehráli muži v Přelouči. Na hodně vysoké trávě jsme měli více ze hry, ale finální část ofenzivy je náš velký problém. Domácí nekompromisně potrestali naše dvě chyby. V 29. minutě přišla obrovská bouřka, která utkání předčasně ukončila. Další utkání sehrajeme v neděli od 18:00 na hřišti v Klamoši, kde hostíme Staré Hradiště.
23.07.2009

PROGRAM PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍ

V programu přípravy došlo k malým úpravám.

• čtvrtek 23.7. 18:00 muži Přelouč - CHLUMEC 2:0 nedohráno.
  • neděle 26.7. 10:15 dorost CHLUMEC - Velim hř. Klamoš
  • neděle 26.7. 18:00 muži CHLUMEC - St. Hradiště hř. Klamoš
  • !úterý! 28.7. 18:00 muži CHLUMEC - Kunčice hř. Chlumec
  • sobota 1.8. 13:00 muži memoriál Ladislava Hegera v Chlumci
20.07.2009

NASTOUPÍ HONZA HANUŠ V LIZE MISTRŮ?

NASTOUPÍ HONZA HANUŠ V LIZE MISTRŮ? Hodně překvapivý obrat nabrala kariéra našeho odchovance Honzy Hanuše v dresu Slávie Praha. Ještě na jaře byl na hostování v Krči a teď je najednou možné i to, že si zachytá ligu mistrů!!

20.07.2009

PRVNÍ PŘÍPRAVY MUŽŮ SKONČILI VÝHRAMI!

O víkendu sehráli oba týmy dospělých svá úvodní přípravná utkání.

DOHALICE - CHLUMEC 3:4(0:3)

br: Jankovský 2, Koliáš, Bendásek

ŽÍŽELICE - CHLUMEC/KLAMOŠ 3:4(2:1)

br: Pařízek 2, Bráborec, L. Svoboda

V úterý trénují muži od 18:00 v Klamoši!!

17.07.2009

PŘÍPRAVA MUŽŮ ZAHÁJENA!

Včera byla zahájena příprava obou mužstev mužů na novou sezónu. I když řada hráčů ještě chyběla, hlásilo se trenéru Zacklovi 21 hráčů. Změny v kádru jsou zatím následující: V kategorii odchodů zatím nemáme nikoho. Z nových hráčů se na včerejším tréninku představil FILIP SVOBODA(1983). Jedná se o hráče, který prošel mládežnickou základnou FC HK a v posledních sezónách jsme ho mohli vidět např. v dresu Hořic, Roudnice, nebo Černilova. Dále do mužstva přišli loňští dorostenci Jirka Myška, Michal Bráborec a Petr Havránek. Věříme, že i oni budou oživením kádru a vytvoří v mužstvu dostatečnou konkurenci, která na jaře hodně chyběla. Zájem máme  i o další působení Pavla Cháry z Lovčic. Včerejší trénink absolvovali i jarní marodi Jirka Miške a Honza Vopátek. Na zkoušku se do přípravy zapojili také Zdenek Bendásek z Nového Města a Libor Svačina z Lovčic. O víkendu jsou na programu první utkání:

• sobota muži A 17:30 Dohalice - CHLUMEC 3:4(0:3)
  • neděle muži B 17:00 Žíželice - CHLUMEC/KLAMOŠ odj. 16:00
13.07.2009

TENTO TÝDEN STARTUJE PŘÍPRAVA!

Čtyři naše mužstva začínají  v tomto týdnu přípravu na novou sezónu. Již v úterý od 18:00 se poprvé sejdou týmy mladšího a staršího dorostu a ve čtvrtek od 18:00 zahajuje příprava obou mužstev mužů. První přípravné utkání sehrají muži hned v sobotu od 17:3O v Dohalicích. O změnách v kádrech týmů budeme informovat během týdne.

09.07.2009

MEMORIÁL LADISLAVA HEGERA

V sobotu 1.8. se uskuteční ,na našem hřišti, další ročník memoriálu Ladislava Hegera. Letošními účastníky budou tato mužstva: FK Chlumec, RMSK Nový Bydžov, Spartak Kosičky, Sokol Nepolisy.

04.07.2009

HONZA HANUŠ NASTOUPIL ZA ÁČKO SLÁVIE!

HONZA HANUŠ NASTOUPIL ZA ÁČKO SLÁVIE! K velmi zajímavé brankářské konfrontaci došlo dnes v přátelském utkání mužů mezi Slávií Praha a Viktorkou Žižkov, které skončilo 1:0 pro mistra ligy. V dresu Slávie se představil Honza Hanuš a na druhé straně chytal Aleš Hruška. Tedy hráči, kteří s fotbalem v Chlumci začínali a přes mládežnickou základnu RMSK se dostali až do vrcholové kopané. Aleš Hruška už má s první ligou dost zkušeností, ale kariéru Honzy Hanuše provázelo hodně zranění, které ho sráželi v jeho fotbalové cestě. Teď už je snad po zdravotní stránce v pohodě. Karel Jarolím o něm dnes prohlásil:Dostal šanci brankář Hanuš, je pracovitý, věřím, že půjde nahoru, dokázal, že je s námi v áčku oprávněně," uvedl po utkání trenér Karel Jarolím. Věříme, že forma, zdraví i štěstí Honzovi vydrží co nejdéle!!
01.07.2009

NOVÝ ROČNÍK ROZLOSOVÁN! ÁČKO ZAČÍNÁ V LIBČANECH! DOROST S NÁCHODEMI!

Ve středu 1.7. se ve Dvoře Králové uskutečnil losovací aktiv soutěží KFS. Program úvodních kol našich týmů: muži A