červenec 08

31.07.2008

ZLEPŠENÝ VÝKON VE DRUHÉ PŮLI PŘINESL REMÍZU!

CHLUMEC - AL WASL CLUB DUBAI 3:3(1:3)

br: Sedláček 2, Janda

Černohlávek P. - Zackl, Rusín, Černý, Beneš - Herman, Suchochleb, Jankovský, Janda - Koliáš, Hanuš

střídali: Chára, Kubelka, Appl, Sedláček, Bráborec

Po delší době jsme v Chlumci viděli mužstvo z cizí země. Ligový klub ze Spojených arabských emirátů přivezl na naše hřiště svoji juniorku, kterou tvoří hráči do dvaceti let. Hlavním trenérem je pan Jaroslav Horák, který působil i u mládežnických reprezentací  ČR.

 

31.07.2008

NEJBLIŽŠÍ PROGRAM NAŠICH TÝMŮ

MUŽI A

 • čtvrtek 18:00 CHLUMEC - junioři SAE
 • neděle 18:00 CHLUMEC - ST. Hradiště
 • úterý  18:00 Přelouč - CHLUMEC

MUŽI B

 •  sobota 17:00 KLAMOŠ - N. BYDŽOV C

DOROST

 • pátek 17:30 CHLUMEC - Přelouč
 • sobota 10:30 Předměřice - CHLUMEC
28.07.2008

DALŠÍ VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY NAŠICH MUŽSTEV

O víkendu se představilo také B mužstvo mužů a dorost.

ÚJEZD - CHLUMEC B/KLAMOŠ 2:2(1:1)

br: Koliáš, P. Myška

Černohlávek P. - Volný J., Staňo, Rusín V., Appl - Vaníček, Jankovský, Vopátek, Chára - Koliáš,Myška P.

střídali: Kloz, Hanzl, Jerie

dorost: CHLUMEC - TŘEBEŠ 0:11!!!

28.07.2008

MARTIN VOLNÝ VE ČTVRTEK NA OPERACI!!

MARTIN VOLNÝ VE ČTVRTEK NA OPERACI!! Opora našich zadních, krajní obránce Martin Volný, který nedohrál úvodní přípravné utkání s Kratonohami, půjde ve čtvrtek na operaci kolene! Jen připomeneme průběh jeho léčby: Ze hřiště byl odvezen sanitkou do novobydžovské nemocnice, kde mu vyhozenou čéšku vrátili zpátky. za tři dny byl na kontrole a bylo mu řečeno, že je vše v pořádku a že nohu může zhruba za 14 dní začít zatěžovat. Na kontrolu už prý nemusí. Přesto mu trenér Zackl sehnal na dnešní dopoledne vyšetření u pardubického mudr. Vanáče(mj. lékař hokejové repre), který konstatoval poškození vazů a ve čtvrek mu domluvil operaci.... HODNĚ ŠTĚSTÍ BODLÁKU!!
26.07.2008

TESLA PARDUBICE VÍTĚZEM MEMORIÁLU!

MEMORIÁL LADISLAVA HEGERA 2008

SK ČECHIE HLUŠICE - TESLA PARDUBICE 0:0 1:3 na pen.

FK CHLUMEC - FK NOVÝ BYDŽOV 1:3(0:1)

br: Beneš - Krois, Bendig, Kolínek

o 3. místo:

FK CHLUMEC - SK ČECHIE HLUŠICE 3:1(1:1)

br: Janda 3 - Kohout

finále:

TESLA PARDUBICE - FK NOVÝ BYDŽOV 1:0(1:0)

br: Süito

24.07.2008

MEMORIÁL LADISLAVA HEGERA

V sobotu 26.7. se na chlumeckém hřišti uskuteční další ročník tradičního memoriálu. Program je následující:

 • 13:00 Hlušice - Tesla Pardubice
 • 14:30 CHLUMEC - Nový Bydžov
 • 16:15 o třetí místo
 • 17:30 finále

všechny zápasy se hrají na 2x30 min.

23.07.2008

SLUŠNÝ VÝKON S DIVIZNÍM SOUPEŘEM!

PŘEVÝŠOV - CHLUMEC 3:1(1:1)

br: Suchochleb

R. Petr(46. P. Černohlávek) - Zackl, P. Hrabík, Staňo(46.Bráborec), Beneš - Herman, Suchochleb, Jankovský, Drahorád(46. Appl) - Sedláček, Štejnar

Na hřišti v Žíželicích nastoupilo naše mužstvo značně nekompletní. Naopak v převýšovském dresu se představil kompletní tým. V první půlhodině byl k vidění vyrovnaný zápas. Naši hráči bojovali a Aleš Suchochleb vstřelil krásnou ranou z dálky branku. V závěru poločasu se začali prosazovat převýšovští, ale naše obrana, řízená výborným Petrem Hrabíkem, je do ničeho velkého nepustila. Po přestávce nastoupili za domácí Breda, Hájek a ještě dva další noví fotbalisté. Za nás Dan Appl, Petr Černohlávek a dorostenec Michal Bráborec. Převaha byla logicky na kopačkách Převýšova, ale šance si vytvořili i naši hráči. Ještě v 70. minutě byl stav 1:1! V závěrečné dvacetiminutovce už našim zřetelně docházeli síly a soupeř přeci jen dvě branky vstřelil.

 

 

21.07.2008

VE STŘEDU S PŘEVÝŠOVEM!

Ve středu 23.7. od 18:00 hrají naši muži přátelské utkání s divizním SK Převýšov. Utkání se hraje na hřišti v Žíželicích.

20.07.2008

NA ÚVOD PROHRA. MARTIN VOLNÝ VÁŽNĚ ZRANĚN

CHLUMEC - KRATONOHY 1:3(0:0)

br: Suchochleb z pen.

Černohlávek P. - Volný M.(35. Staňo), Zackl, Černý,Beneš - Chára, Suchochleb, Jankovský, Rusín V. - Hanuš(35. Kubelka), Vejr

K prvnímu utkání jsme nastoupili,na solidně připraveném hřišti v Klamoši, proti účastníku 1. B. třídy. Vlivem dovolených a dalších vlivů řada hráčů chyběla a tak se trenéru Zacklovi naskytl prostor pro zkoušku některých hráčů. V utkání se představili Jakub Zackl ( naposledy Rosice n. L.), Lukáš Kubelka(Žíželice), Libor Vejr(Kratonohy), Pavel Chára(Lovčice). V 35. minutě se zranil Martin Volný ( vyhozené koleno) a utkání bylo na 50 minut přerušeno. Martin byl odvezen sanitkou do nemocnice. O jeho zdravotním stavu vás budeme co nejdříve informovat.

18.07.2008

SKŘIVANY I LOVČICE ZRUŠILI ZÁPASY. O VÍKENDU JEN ÁČKO!

Tři přátelská utkání měli sehrát naše týmy o nadcházejícím víkendu.Ale jak Skřivany, s kterými měl hrát dorost, tak Lovčice, kam mělo jet béčko, zápasy odvolali pro nedostatek hráčů?!? Zvláště to překvapuje u Lovčic, kde mají dva týmy mužů a dorost...

Takže jediným utkáním, které můžete navštívit, je tak zápas A mužů s Kratonohami. Hraje se v neděli od 18:00 v Klamoši!!

17.07.2008

Václav Pilař: ,,Zranění by nemělo být vážné.''

V přátelském utkání se Sokolovem se zranil hbitý útočník FC Hradec Králové Václav Pilař a dnes krátce pohovořil o zdravotním stavu.

Včera již v 7.min utkání ses zranil. Můžeš popsat, co se stalo?

,,Dobíhal jsem do protihráče, udělal mi kličku. Já jsem mu míč vypíchl, ale levým kolenem jsem zavadil o soupeřovu nohu. Věděl jsem, že je zle.“

 

Určitě ses do Chlumce těšil, vždyť pocházíš z tohoto kraje.

,,Ano, pocházím z Převýšova, nedaleko Chlumce nad Cidlinou. Zde jsem začínal s fotbalem a chlumecký stadion dobře znám. Už od rána jsem psal sms zprávy, aby se na mě přišla podívat rodina, příbuzní a všichni známí, ale bohužel jsem musel odstoupit z důvodu zranění. Mrzí mě, že jsem zápas nedohrál, měl jsem na stadionu velkou podporu.

17.07.2008

HRADEC SMÍRNĚ SE SOKOLOVEM.VAŠEK PILAŘ ZRANĚN!!

Na pěkně upraveném trávníku v Chlumci nad Cidlinou sehráli přípravný zápas dva druholigové týmy FC Hradec Králové a Baník Sokolov.

FC Hradec Králové vs. Baník Sokolov   2:2 ( 1:0 )

Na začátku utkání se hra přelévala z jedné strany na druhou. Ale již od 5.min měli hradečtí více hry. V 10.min zahrozil z dálky Ivo Svoboda po špatném odkopu brankáře hostů, ale branku netrefil. V 19.min měli naopak šanci sokolovští, když se ve vápně k míči dostal hostující Michal Salák, ale Jiří Lindr vytěsnil na rohový kop. Ve 21.min se radovali hradečtí. Po standardní situaci Iva Svobody se k odraženému míči dostal Jiří Vít a levou nohou poslal míč nekompromisně pod břevno - 1:0.

16.07.2008

PŘÍPRAVA MUŽŮ i DOROSTU ZAHÁJENA!!

Jako první z chlumeckých týmů zahájili včera v 17:30 svou přípravu dorostenci. Trenéru Pavlu Bergerovi se na prvním tréninku sešel solidní počet hráčů, mezi kterými nechyběli kluci kteří mužstvo doplnili ze starších žáků jako např. Jirka Kučera, nebo Láďa Kukal. Po delší době se v našem týmu také objevili Jirka Miška a Michal Bráborec.

14.07.2008

V ÚTERÝ ZAČÍNÁ PŘÍPRAVA MUŽŮ A DOROSTU!

Již zítra(tj. v úterý 15.7.) začíná příprava na novou sezónu dorostencům a mužům. Dorost začíná v 17:30, muži v 18:00. V obou týmech se objeví některé nové tváře. O nich Vás budeme informovat ještě během tohoto týdne. Rozpis přípravných utkání obou týmů najdete v kalendáři!

09.07.2008

BÉČKO ZAČÍNÁ S KOBYLICEMI, DOROST PŘIVÍTÁ MALŠOVICE

BÉČKO ZAČÍNÁ S KOBYLICEMI, DOROST PŘIVÍTÁ MALŠOVICE

Známe už také los okresních soutěží. Hrací dny budou ještě upřesněny na losovacím aktivu:

B MUŽI

 • neděle 10.8. KLAMOŠ- Kobylice
 • sobota 16.8. Slávia HK - KLAMOŠ
 • neděle 24.8. KLAMOŠ - Nepolisy
 • středa 27.8. Kobylice - KLAMOŠ
 • neděle 31.8. Kunčice B - KLAMOŠ

DOROST

 • sobota 9.8. CHLUMEC - MALŠOVICE
 • středa 13.8. CHLUMEC - VYSOKÁ
 • sobota 16.8. Lhota p. L. - CHLUMEC
 • sobota 23.8. CHLUMEC - Malš. Lhota
 • čtvrtek 28.8. Rasošky - CHLUMEC
 • sobota 30.8. Probluz - CHLUMEC

Zbytek doplním později.eBRÁNA s.r.o. Plastická chirurgie Praha