Kycelt
          Kučera M.
          Labík

Jeník Miroslav, trenér (domácí):
Bohužel jsme vysoko prohráli, první velkou šanci jsme neproměnili, naopak soupeř se za silného lijáku a bouřky dostal do dvougólového vedení po našich chybách. Ve 2. poločase jsme kontaktní branku vstřelit nedokázali a i vytvořit si více nadějných příležitostí bylo pro nás složité. Hosté si naopak v závěru výhru pojistili třetí brankou a tak zaslouženě odjíždí z Jičína se třemi body!!

Martin Firbacher, sportovní ředotel (hosté):
Naše výhra je zasloužená. V první půli jsme dali dvě branky a po přestávce jsme si náskok zkušeně hlídali. Po třetí brance už bylo definitivně rozhodnuto. Do sestavy se snažíme zabudovat mladé hráče a jsem moc rád, že to zvládají. Jeden z nich, Vojta Kycelt, dnes vstřelil svoji první branku v kategorii mužů. Celkově tedy poděkování celému kolektivu za povedenou sobotu.

sestava:
Chlad- Jelínel,Heger L,Hanuš V,Kárník- Heger M, Feichtinger,Staněk,Hodač-Cholasta,Kříž

Heger,Kycelt:
Do utkání jsme vstoupili tragicky a ve 14" minutě prohrávali 2:0. Pak jsme se ale ve všem zlepšili a v utkání jasně dominovali.

OP mužů

Lhota p.L.  - FK Chlumec

2:0   (0:0)

sestava:
Němec - Heger(53" Feichtinger),Staněk,Janda, Matouš (53" Hanuš)- Hruška,Hubený,Špás,Šumský-Šusta (63" Hodač)

Berger,Hladik:

KP U15

FK Chlumec - V.Mýto

1:6  ( 1:3)

Šimák

sestava:
Vlk, Ouzký, Tichý, Mrhal, Hajský, Pospíšil, Mlynář, Šimák R., Špinka, Jansa, Šterba, Černík, Kardoš, Šimák M.

M.Jansa:
Na lídra soutěže jsme nestačili. No nic se neděje, příští týden nás čekají další 3 zápasy, kde se můžete ukázat v lepším světle.