Novým trenérem našeho týmu se stává Petr Hrabik.

Na začátku své trenérské kariéry trénoval dorost a žáky v našem klubu.Další jeho trenérské štace byly -Dohalice,Převýšov,Nový Bydžov,Lázně Bělohrad,Černilov,Lhota p.L

Trénuje od roku 1985. Vlastní licenci A. 18 let  trénoval mládež,hlavně v RMSK kde stál u zrodu tohoto klubu.

Martinovi Firbacherovi děkujeme za kvalitně odvedenou práci a za záchranu v Krajském přeboru a Petrovi přejeme hodně štěstí na chlumecké lavičce.

Letní příprava mužů začíná v pondělí 14.7. týdenním blokem,kdy budeme trénovat každý den,ve čtvrtek od 18:00 sehrajeme první přípravné utkání s týmem Kratonoh a  týden zakončíme  utkáním s Roudnicí v sobotu 19.7. od 18:00.

23.7. od 17:00 nás v Žiželicích čeká přípravný zápas s Převýšovem.

26.7./27.7.  sehrajeme pohárové utkání v Nepolisech

v případě postupu se v následujícím víkendu utkáme s vítězem zápasu Robousy-Sobotka.

9.8. od 17:00  v rámci slavnostního otevření nových kabin sehrajeme první mistrovském utkání KP   FK Chlumec - RMSK Cidlina

...další přípravné zápasy čekají na doladění termínu a včas Vás budeme informovat

SLAVNOSTNÍ  OTEVŘENÍ NOVÝCH KABIN

VE FOTBALOVÉM AREÁLU NA HATÍCH V CHLUMCI N. C.

Od 19 hodin vystoupení hudební skupiny NA3JE

Po celou dobu akce jsou připraveny atrakce pro děti a bohaté občerstvení.

25.06.2014

MARTIN FIRBACHER HODNOTÍ SEZÓNU

Rozhovor s trenérem Martinem Firbacherem, ve kterém hodnotí jarní část soutěže, najdete zde:

22.06.2014

Hledá se sponzor pro dětské hřiště

Hledá se sponzor pro dětské hřiště ... nenašel by se sponzor, který by chtěl na náš nově zrekonstruovaný fotbalový areál umístit tyto, nebo podobné atrakce pro malé děti? Jsme snad jediný sportovní areál v kraji, který takové dětské hřiště ještě nemá. Díky otevření nových kabin získá naše fotbalové hřiště nový atraktivní vzhled, ale pro malé děti nám stále schází místo, kde by si mohly hrát.
Děkujeme.
20.06.2014

Úspěch mladší přípravky v mezinárodním turnaji!

V sobotu 14.6. sehrála chlumecká mladší přípravka mezinárodní turnaj GAZZA Sport Javorka Cup 2014 v Lázních Bělohrad.

Závěrečný turnaj sezóny 2013/2014 zvládli naši kluci na výbornou.V celém jeho průběhu ani jednou neprohráli, ve finále rozhodla penaltová loterie. Celé mužstvo bojovalo jako jeden tým a přítomným rodičům i fanouškům, připravilo velký emotivní zážitek a můžeme říci, že to byl prozatimní vrchol tohoto týmu. Obrovská pochvala pro všechny hráče. Hoši děkujem!!!

17.06.2014

Neproměněné šance nás stál lepší výsledek proti Slavii!

Chlumec "A" - Slavia Hradec Králové

1:2 (0:1)

branky: 77. Kučera - 19. Mottl, 57. Klicnar

ČK : 1:0 (86. Kučera)

sestava : Kukal - D. Jelínek, Koubek(46. Steklý), Tichý, Beneš - Vopátek, Pilař - Hartman(46. Doseděl), Ševčík, J. Jelínek(53. Janda)- Kučera

Martin Firbacher, trenér domácích : Na závěr sezóny jsme viděli vyrovnané utkání, ve kterém hosté, na rozdíl od nás, své šance proměnili a tak si odvezli tři body. Kluci bojovali o body až do závěrečného hvizdu, těsně před koncem jsme nastřelili tyč, měli spoustu standartek, ale vyrovnat se nám nepodařilo. Po náročné sezóně jsem se rozhodl, že na lavičce mužů nebudu, v příští sezóně pokračovat a tak bych rád poděkoval všem hráčům, funkcionářům, fanouškům i všem ostatním, kterým není chlumecký fotbal lhostejný a věřím, že se v krajském přeboru zabydlí náš klub natrvalo.

Milan Krempa, vedoucí hostů : Jsme rádi, že jsme dokázali v posledním zápase naplno bodovat, i když v závěru jsme vítězství uhájili se štěstím.
17.06.2014

Sestupující Sendražice na zápas nedorazily!

Na poslední zápas našeho "B" týmu soupeř ze Sendražic nedorazil. Takže jsme si připsali 3 body bez práce a nakonec po nevyrovnaných výkonech obsadili solidní 7. příčku okresního přeboru.
13.06.2014

Proti Slavii HK už od 10:15 !!!

V sobotu nás čeká poslední zápas letošního ročníku krajského přeboru mužů proti hradecké Slavii v netradiční čas v sobotu od 10:15 !!!

Nominace : Kukal, Frajer, Jelínek, Jelínek, Doseděl, Kučera, Hartman, Tichý, Branský, Pilař, Vopátek, Beneš, Ševčík, Koubek, Janda, Steklý.

V neděli se ještě náš "B" tým představí v Klamoši proti sestupujícím Sendražicím již v tradiční čas od 17:00.

0:0

sestava : Kukal - Beneš, Koubek, Jelínek J. (89. Staněk), Tichý, Pilař, Vopátek, Hartman (80. Branský), Kučera, Jelínek D., Doseděl (87. Hubený)

Tato remíza spolu s vysokými prohrami týmů bojujících o udržení nám zajistila definitivní záchranu v krajsém přeboru pro další rok !!!

Martin Firbacher : V první půlhodině nás dostali domácí pod velký tlak, který jsme přestáli jen s velkým štěstím. Ve druhé půli jsme hru vyrovnali a také párkrát nebezpečně ohrozili domácí branku. Remízu určitě bereme, naše omlazená sestava si ji za svůj přístup zaslouží. Hráčům děkuji za týmový výkon.

Hanuš Robert (trenér domácích) : Opět jsme v prvním poločase neproměnili řadu šancí, což nás dnes stálo vítězství. Druhý poločas jsme přestali hrát naši hru, chyběla bojovnost a nasazení. Za druhý poločas jsme si nezasloužili vyhrát.

09.06.2014

V derby s Lovčicemi jsme byli úspěšnější!

Lovčice - Chlumec "B"

1:2 (0:2)

branky : 87. Škop - 8. Šusta, 30. Bráborec

sestava : Černohlávek P. - Steklý, Volný, Rusín, Blumenthal (90. Malý) - Havránek, Ovesný (80. Frýda), Myška, Svoboda - Bráborec, Šusta (82. Pacák)

V průměrném a vyrovnaném utkání domácí své diváky opět zklamali. Hosté své šance dokázali proměnit, zatímco Lovčice pálily pouze slepými.

06.06.2014

Preview víkendu 7.-8.6.

Červený Kostelec - FK Chlumec "A"  [So 17:00]

Lovčice - FK Chlumec "B"  [So 17:00]

Hořice - Chlumec SD

Starší dorost svůj zápas odehrál již ve čtvrtek v Hořicích. Utkání plné branek skončilo v normální hrací době smírným výsledkem 5:5, když více štěstí v penaltovém rozstřelu měli domácí. První poločas byli domací lepším týmem, my jsme doháněli výsledek v druhém poločase. Za zmínku stojí 3 penalty v zápase, přičemž hosté kopali 1,domáci 2.

Jaroměř - FK Chlumec MD [Ne 14:45]

Jaroměř - FK Chlumec SŽ [Ne 12:45]