červen 2013

25.06.2013

Rostislav Macháček usedá na lavičku FK Chlumec

Trenérské lavičky v FK Chlumec se ujímá Rostislav Macháček

S fotbalovou kariérou začínal v Prachovicích.Do Hradce Králové přišel v 15 letech jako útočník. Po vojně v divizním VTJ Písek hrál za Spartak Hradec Králové,SK Slavia Praha,FC Liberec,AFK Atlantik Bohdaneč a AFK Chrudim  V České a Československé lize nastoupil ve 150 utkáních a dal 4 góly

V minulé sezóně působil jako hrající trenér v týmu FK Vysoká nad Labem

23.06.2013

Boj o první místo v Kostelci!

2:1 (1:0)

Střelci :  45" Klapal, 51" Švandrlík - 81" Pilař z PK

Diváků : 90

Sestava : Kukal - Beneš, Koubek, Černohlávek J., Jelínek D. - Janda, Pilař, Hermann - Jelínek J., Hanuš, Kučera M.

Náhradníci: Drahorád, Kofránek, Kraus

21.06.2013

Kostelec-Chlumec

poslední kolo I.A třídy

Kostelec - FK Chlumec

sobota 22.6. od 17:00

V Kostelci nás nečeká určitě lehký zápas. Domácí nám budou chtít oplatit podzimní porážku,kdy jsme je na domácím hřišti porazili 3:1 (Kučera J,Bráborec,Hanuš).

Hráči ale nejedou do Kostelce jen na výlet,motivací pro nás je,udržet první příčku a úspěšně zakončit velmi vydařenou sezónu.

sestava:

Kukal,Jelínek D(46"Drahorád),Koubek,Kofránek(60" Černohlávek)
Beneš-Vopátek(70"Myška),Pilař,Kučera J,Jelínek J-Hermann,Hanuš(46"Kučera M.)

Pro podrobnosti rozklikněte...

Jan Kraus:

Zasloužené vítězství, které mělo skončit výraznějším gólovým rozdílem.
18.06.2013

POSTUP

Je rozhodnuto!!!

FK Chlumec bude hrát po sedmnácti letech Krajský přebor

V dohrávce 1. A třídy prohrály Kunčice v Roudnici 0:6 a budou i v příštím roce bojovat v této soutěži. Výsledek potěšil Spartu Úpice, která je v tento moment přeborová. Nedá se předpokládat, že by v Kostelci prohrála o více než 14 branek. Postup nemine samozřejmě ani Chlumec. Sestupují Přepychy, které prohrály 5:4 ve Vrchlabí.

(zdroj  khfotbal.com)

Zveme všechny naše příznivce na středeční dohrávku do Ohnišova.

sestava:

Kukal - Kofránek, Koubek, Janda (85. Vopátek), Beneš - Jelínek D., Pilař, Kučera, Jelínek J. - Černohlávek (79. Kučera M.), Hermann

Honza Kraus:

Do prvního poločasu jsme vstoupili aktivně a zaslouženě vedli, bohužel se nám nepodařilo přidat druhý gól a domáci před poločasem vyrovnali. Ve druhém poločase se hrál útočný fotbal s řadou šancí na obou stranách, nám se podařilo strhnout vítězství na naší stranu 2 minuty před koncem. Děkuju klukům za důležité vítezství.

Ladislav Heger:
Začátek utkání byl vyrovnaný,neproměnily jsme dvě šance a soupeř zahrozil ze standartních situací.Pak jsme během čtyř minut vstřelili dvě branky a v poklidu kontrolovali hru. Vyšel nám i vstup do druhého poločasu,kdy jsme vstřelili třetí branku,ale pak jsme aktivitu na chvilku přenechali hostům a dovolili jim snížit.Patnáct minut před koncem zápasu se konečně v chlumeckém dresu trefil i Honza Kraus a nasměroval nás tentokrát i přímo na hřišti,k zaslouženému vítězství.
Děkujeme našim příznivcům,kteří už potřetí za sebou slušně zaplnili stadion.

fotky z utkání
05.06.2013

FK Chlumec - Nový Hradec preview

FK Chlumec- FC N.Hradec

sobota 8.6. od 17:00

hřiště Převýšov  !!!!!

díky zaplavenému areálu sehrajeme "domácí" mistrovský zápas v Převýšově.

Touto cestou děkujeme činovníkům SK Převýšov za nabídnutou pomoc.
Poděkovat ale musíme i do Nového Bydžova,kteří nám vyšli maximálně vstříc a jako první nám nabídli sehrát náš zápas na městském stadionu. Toho si moc vážíme a děkujeme !!!

Původně se mělo hrát v Novém Bydžově,ale došlo k náhlé změně a už se nestihli opravit plakáty,takže na plakátech máme Nový Bydžov,ale hrajeme v Převýšově !!!