Branky : 8., 52. Ševčík, 86. Kraus

Sestava : Kukal - D. Jelínek(81.Steklý), Doseděl st., Koubek, Beneš - Pilař, Vopátek - Hartman(59. Herman), Ševčík, J. Jelínek(69. Doseděl ml.) - Kučera(71. Kraus)

Diváků : 170

Martin Firbacher,trenér (domácí):
Důležité utkání jsme výsledkově zvládli. Herně to, zvláště v první půli, nebylo ono. Některým hráčům svazovala nervozita značně nohy. Po přestávce nám pomohlo vyloučení hostujícího hráče a druhá branka Ševčíka. Hosté hru otevřeli, ovšem do větších šancí se nedostávali. Do nich se naopak dostávali naši hráči, ale koncovka byla bídná. Vše rozhodl Honza Kraus, po nezištné přihrávce Zdenka Ševčíka.

Milan Vítek, trenér (hosté):
Utkání jsme začali dobře. i přes inkasovanou branku v 8. min. jsme měli více ze hry, ale bez koncovky. Po vyloučení Semeráka jsme se nedokázali srovnat a domácí nás do konce utkání přehrávali.
06.04.2014

B tým podlehl Stěžerům opět vysoko!

Chlumec B - Stěžery

1:6

Branky: Bránský - Pešl 3, Hanousek 2, Gabriel

Sestava: Černohlávek P - Drahorád, Černohlávek J., Bránský, Steklý - Janda, Miške, Hermann, Kofránek (52. Rusín) - Doseděl, Havránek.

Diváků : 60

Ze strany domácích byla snaha o kombinační hru. Rezerva Chlumce však přestala plnit povinnosti v obranné hře, takže soupeř udělil lekci z produktivity a zaslouženě vyhrál.

06.04.2014

Starší dorost bodoval v Kostelci!

Červený Kostelec - Chlumec/Lovčice

0:2 (0:0)

Branky : 62., 87. Šusta

Sestava : Frajer - Ruta, Hrášek (54. Hlaváč), Frýda, Šantůček, Svoboda, Kycelt, Hospodka, Drobný (75. Jiránek), Jelínek, Šusta

Diváků : 50

Dostál Pavel, vedoucí mužstva (domácí):
Zasloužené vítězství hostů, kteří si vytvořili více šancí.

Lukeš Tomáš, vedoucí mužstva (hosté):
vyrovnaná hra, o vítězství hostů rozhodlo větší štěstí. Za stavu 0:1 nastřelili domácí tyč.
04.04.2014

Preview víkendu 5.-6.4.

FK Chlumec - broumov 3:0

V sobotu 5.4. od 16:30 přivítáme na našem stadionu tým Broumova, kterému budeme chtít oplatit podzimní ostudnou porážku.

Tentokrát Vás na zápas zve srdcař Míra Kučera: "Vážení příznivci chlumeckého fotbalu. Rád bych vás pozval jménem celé kabiny v sobotu 5.4. od 16:30h na důležitý zápas se Slovanem Broumov. Na podzim jsme v Broumově prohráli, a tak bychom rádi oplatili soupeři prohru ale také navázali na vydařený zápas v Libčanech. Také musíme konečně nastartovat sérii lepších zápasů, kterou bychom se odlepili ze spodních pater tabulky. Doufám, že společně s našimi ULTRAS vytvořite výbornou atmosféru a pomůžete nám zvítězit!"

Červený kostelec - SD Chlumec 0:2

Starší dorost bude bojovat o první jarní body v Červeném Kostelci. Utkání se hraje v sobotu od 14:15!

Třebeš  Chlumec SŽ

V neděli od 9:30 se představí naši starší žáci na stadionu v Třebši.

Třebeš  Chlumec MD

Po zápase starších žáků, nastoupí v Třebši také "Milanův tým" mladších dorostenců. Výkop v neděli v 11:15.

FK Chlumec B/klamoš - Stěžery

V neděli se pokusí náš "B" tým odčinit tragický zápas z Nepolis a ukázat, že jsme fotbal hrát nezapomněli. Zápas se Stěžery se odehraje na hřišti v Klamoši od 16:30.

01.04.2014

Nabídka pronájmu občerstvení

Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou, Na hatích, 503 51 Chlumec n. C.,
zastoupený ing. Karlem Hegerem

VYHLAŠUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA PRONÁJEM :

1) Občerstvení v prostorách nových kabin(viz příloha - prostory 109, 110, 111, 112, 113, 114, 124)
2) Občerstvení v prostorách stánku

Nabídky pronájmu prostor vyčíslené jednotlivě pro každé zařízení, obsahující roční nájemné a případně nabídku dalších benefitů zašlete písemně na adresu klubu do 11.4.2014.
30.03.2014

Výprask a ostuda „B“ v Nepolisech

Nepolisy – Chlumec „B“  10:0  (3:0)

Černohlávek - Kofránek, Miške, Rusín, Branský – Volný (68´ Hospodka) – Havránek, Ovesný, Růžička (68´ Malý) – Šusta – Pacák

Vláďa Černík, trenér:

Naše mužstvo nastoupilo do zápasu s taktikou nedostat branku. Hráči plnili taktické pokyny, hráli organizovaně a zodpovědně. Domácí jen těžko hledali cestu k naší brance. Ve 20´ jsme si dali vlastní branku, což znamenalo zlom v naší obranné hře. Domácí krátce na to dali druhou branku a ve 45´ krásnou střelou z dálky zvýšili již na 3:0. Od počátku druhé části hry naši hráči přestali absolutně plnit jakékoliv taktické pokyny. Soupeř si druhý poločas užíval a našemu rozloženému a odevzdanému týmu uštědřil ostudnou porážku. Prohrát s kvalitním soupeřem není ostuda, ostuda je jakým způsobem! Nechápu jak v rozmezí 68´ až 90´ (22´) můžeme dostat 7 branek!

Musím poděkovat Růžovi a dorostencům, kteří na poslední chvíli doplnili naše mužstvo, tak abychom z počátku utkání nastoupili alespoň v 11 a ve druhém poločase mohli vystřídat hráče mladšími dorostenci, kteří po odehrání vlastního  utkání okamžitě přejížděli, aby početně pomohli.

29.03.2014

V LIBČANECH NA VÝBORNOU!!

LIBČANY - CHLUMEC 1:5 (0:4)

br: Kučera 2, J. Jelínek 2, Hartman

28.03.2014

Áčko v Libčanech, Béčko v Nepolisech!

Nadcházející víkend se náš "A" tým mužů představí na stadionu v Libčanech. Utkání se odehraje v sobotu od 16h. S tímto remízovým králem krajského přeboru (10 remíz) jsme na podzim, tehdy na hřišti v Převýšově remízovali 2:2, když jsme nejprve během dvou minut otočili nepříznivé skóre z 0:1 na 2:1 a pět minut před koncem ztratili vítězství. Naposledy jsme však s Libčany na jeho hřišti dostali na podzim nepopulárního bůra v soutěži o krajský pohár. Chlumecký tým bude potřebovat podporu fanoušků a tímto Vás zve na zápas!

Ve stejný čas odehraje "B" tým svoje první jarní  mistrovské utkání v sousedních Nepolisech. Soupeř přes zimu ještě posílil a bude chtít okupovat umístění zajišťující postup do vyšší soutěže. Nečeká nás lehký zápas, ale soupeři nenecháme nic zadarmo a pokusíme se ambicioznímu týmu sebrat co nejvyšší počet bodů!
24.03.2014

BÉČKO NEHRÁLO!

FK Chlumec n.C. "B" – Ohnišťany          NEHRÁNO !!!

názor trenéra B teamu zde:

23.03.2014

Souboj s Hořicemi skončil smírně 2:2

pol.  1:2

branky :  31. Kučera, 79. Kraus - 26. Skalský, 37. Pour

sestava : Kukal - Drahorád(46. Vopátek), Doseděl st., Koubek, Beneš - Doseděl ml.(58. Hartman), D. Jelínek(82. Steklý), Ševčík, J. Jelínek - Kučera, Hermann(70. Kraus)

Sehráli jsme katastrofální první poločas, ve kterém jsme obdrželi dvě laciné branky. Ve druhé půli jsme dostali hosty pod tlak, který byl v posledních dvaceti minutách drtivý, ale z řady šancí jsme proměnili jen jedinou. Citelně nám chyběl zraněný Pilař, naopak hru hodně oživili střídající Vopátek a Kraus. V týdnu budeme určitě řešit herní disciplínu některých jedinců.
19.03.2014

FK Chlumec - Hořice

sobota 22.3. od 13:00

Na důležité utkání Vás zve opora zadních řad David Koubek:
"Vážení fanoušci chlumeckého fotbalu! Přijďte podpořit náš tým v sobotu 22.3.2014 od 13:00 na chlumecký stadion. Čeká nás velmi důležité a těžké utkání proti Hořicím, ve kterém musíme zvítězit a posunout se v tabulce směrem vzhůru, co nejdále od sestupových míst! Na podzim jsme v Hořicích hráli 1:1, když soupeř srovnal v poslední minutě utkání. Věřím, že nás přijdete podpořit a vytvořit skvělou atmosféru v co největším počtu a společně získáme 3 body!!!

PÚ Chlumec B/Klamoš - ohnišťany

V neděli podstoupí naše rezerva generálku před mistrovským utkáním proti celku z Ohnišťan. Utkání se odehraje na hřišti v Klamoši od 15h!