Chlumec: P. Černohlávek(77. Bráborec) - Beneš(46. Janda), J. Černohlávek, Kopecký, Pitterle - Jelínek, Vopátek, Kopřiva, Volný - Hanuš(57. Koliáš), Herman

Libčany: Tošovský - Wild, Kocián, Černý, Krejsa(84. Schejbal), Pospíšil, Svatoš(68. Adlaf), Semerád, Zahradník, Tušic, Bína(57. Neppl)

sudí Kos - Filip, Zloch  110 diváků

ČK: 70. J. Černohlávek

Na těžkém terénu přivítali domácí v dalším utkání A třídy soupeře z Libčan. Začátek utkání byl z obou stran hodně opatrný. První vzrušení v hledišti nastalo tak v 18. minutě, kdy odražený míč , po standartní situaci, napálil hostující Zahradník přesně k tyči domácí branky 0:1!

další výsledky: Kostelec n. O. - Dobruška 0:0, Třebechovice - Č. Kostelec 0:1, Roudnice - Kratonohy 2:1, Trutnov B - Hořice 0:0, L. Bělohrad - Vrchlabí 2:0, Jaroměř - Dvůr B 2:4

br: Hermann

Černohlávek - Drahorád, Kopecký, Pitterle, Beneš - Jelínek, Vopátek, Kopřiva, Janda(75. Bráborec) - Koliáš, Hermann

připraveni: Appl, Jerie

První půle na umělé trávě v Trutnově mnoho fotbalových okamžiků nepřinesla. Dvoráci se k ohrožení chlumecké branky dostávali stěží, na druhé straně zachránil domácí od pohromy Daniel, jenž konečky prstů vyrazil trestný kop. Jinak se oba celky často chytaly do ofsajdových pastí.

21.03.2010

ÁČKO JDE DO BOJE!

Tak už je to tady! Pro naše muže začíná  jarní sezóna. Dnes od 17:00 je na umělé trávě v Trutnově čeká béčko Dvora Králové. Soupeř, který je v současné době na sestupovém místě, ale který jde do jara s jasným cílem a to je záchrana A třídy!! O změnách ve dvorském kádru a jejich přípravě se  dočtete uvnitř článku. A jaké změny se udály v kádru našich mužů? Hostování z Opatovic nebylo prodlouženo Filipu Svobodovi.

20.03.2010

VÝSLEDKY ZE SOBOTY 20.3.

1. liga: Sparta - Olomouc 4:0, Teplice - Brno 0:1, Příbram - Jablonec 1:2, Liberec - Střížkov 2:3, Kladno - Plzeň 1:3, Ostarva - Č. Budějovice 0:1

2. liga: Hlučín - Jihlava 1:1(Honza Hanuš 90 min v brance Hlučína), Sparta B - Čáslav 4:2, Sokolov - Opava 2:1, Vlašim - Dukla Praha 1:2

divize C: Chrudim - Převýšov 3:0, Dobrovice - Dvůr 1:2, Letohrad - Náchod 1:1, Č. Dub - Velim 2:2

kr. přebor: Č. Skalice - Nový HK 3:0, Doudleby - Boumov 0:0

1.A. třída: Kratonohy - Trutnov 7:2, Kostelec n. O. - Hořice 1:0

1.B. : Jičín B - Železnice 0:0, Miletín - Rudník 3:2, Malšovice - Dohalice 2:0, Slávia HK - Vamberk 3:2, Častolovice - N. Město 1:2
20.03.2010

BÉČKO S URBANICEMI BEZ BRANEK

CHLUMEC B/KLAMOŠ - URBANICE 0:0

Na vedlejším hřišti našeho stadiónu sehrálo B mužstvo další přátelské utkání. Fotky ze zápasu jsou zde:
17.03.2010

BRIGÁDA NA HŘIŠTI!!

Tuto sobotu je na hřišti od 8:00 brigáda. Nutná účast dorostenců i mužů!!!
17.03.2010

O VÍKENDU ZAČÍNÁME!!

Již o tomto víkendu začínají mistrovské boje A mužů. Naše mužstvo nastoupí v neděli od 17:00 na umělé trávě v Trutnově proti béčku Dvora Králové.

Podrobnější info k utkání doplníme.

16.03.2010

SOLIDNÍ VÝKON BĚČKA NA PARDUBICKÉ UMĚLCE!

CHLUMEC B/KLAMOŠ - Zdechovice 2:0(1:0)

br:Matoušek 2x

Bráborec-Appl,Volný M.,Volný J.,Kloz-Janda,Chára P.,Jankovský,Myška J.-Havránek,Matoušek
střídali:Hudec,Jelínek D.

Michal Špás(trenér):
Za větrného počasí v Ohrazenicích jsme odehráli jedno z nejlepších utkání zimní přípravy.V samotném zápase jsme si opět vytvořili dostatek šancí, ze kterých jsme proměnili aspoň dvě zásluhou střelecké pohotovosti Ondry Matouška.
15.03.2010

NA ZÁVĚR VÝHRA !

CHLUMEC - Stará Paka 1:0(0:0)

br: Beneš

Černohlávek - Volný, Pitterle, Appl, Beneš - Janda, Kopřiva, Vopátek, Myška - Hermann, Bráborec

V posledním zápase Stříbrného poháru porazilo naše mužstvo tým 1.B. třídy. Hosté ze Staré Paky v utkání zkoušeli řadu zahraničních posil, naopak trenér Zackl byl rád, že poskládal jedenáct hráčů. Pro nemoc a zranění chyběli J. Černohlávek, Kopecký, Koliáš, Jelínek, Sedláček. Bez omluvy se nedostavil Suchochleb!

BÉČKO S VYSOKOU REMIZOVALO

FK CHLUMEC B/KLAMOŠ - Vysoká n.L. 4:4 (1:3)

br:Borůvka 2x,Sedláček,Matoušek

Bráborec-Appl,Drahorád,Chára P.,Volný J.-Jerie,Myška,Jankovský,Havránek-Matoušek,Sedláček
střídali:Borůvka,Růžička M.,Růžička R.

Michal Špás, trenér:
Zatím náš nejlepší soupeř v zimní přípravě nás v první půli přehrál po všech směrech.Ve druhé půli došlo k určitému zlepšení,které vedlo ke smazání dvoubrankového manka.

09.03.2010

STARŠÍ PŘIPRAVKU ZASTAVILA AŽ SPARTA PRAHA!!

V sobotu 6.3. se ročník 2000 se zúčastnil halového turnaje v Chrudimi.

CHLUMEC - Česká Třebová 4:0 br: Staněk, Novotný, Suchánek, Pilný
07.03.2010

FK CHLUMEC VÍTĚZEM STŘÍBRNÉHO POHÁRU!

FK CHLUMEC - RMSK NB junioři 3:3(2:0)

br: Koliáš, Hermann, Hanuš - Petřík 2, Labík

Bráborec - Beneš, Pitterle, Koliáš, Miška - Jelínek, Kopřiva, Suchochleb,Hermann - Hanuš, Sedláček

střídali: Vopátek, D. Jelínek, Matoušek a M. Volný.

V utkání o první místo v turnaji jsme postrádali zraněné J. Černohlávka, Kopeckého a nemoc nepustila do hry také brankáře P. Černohlávka.