březen 08

31.03.2008

Halový turnaj mladší přípravky (2001)

V neděli 23.3. se v Hradci Králové – Kuklenách uskutečnil halový turnaj mladší přípravky ročníku narození 2001.

FK Chlumec – AFK Chrudim 3:0   (Mahr 2,Doležal)

Do turnaje jsme vstoupili až překvapivě hladce.Kluci krásně kombinovali a byla radost se na ně dívat.V první polovině utkání jsme využili tři šance a pak už jen zápas kontrolovali

30.03.2008

VÝSLEDKY Z NEDĚLE 30.3.

dorost: Vysoká - Chlumec 2:1

1.liga: Žižkov - Plzeň 0:0, Č. Budějovice - Bohemians 2:0, Jablonec - Most 1:0, Kladno - Liberec 1:3, Ml. Boleslav - Brno 1:3, Teplice - Ostrava 1:1

2.liga: Hradec - Opava 0:1, Ústí - HFK Olomouc 2:1

ČFL: Slávia B - Vyšehrad 1:1

divize C: Převýšov - Holice 0:1, Hradec B - Choceň 5:1, Trutnov - Dobrovice 1:2, Turnov - Hlavice 0:0, Velim - Ovčáry 1:3

kr. přebor: Olympia - Doudleby 4:0, N. Bydžov - Rychnov 4:0(Blažej 3 z PK), Milíčeves - Náchod B 1:1, Přepychy - Libáň 2:1, Broumov - Č. Skalice 3:4, Lhota - N. Paka 1:1

1.A.: Police - Kosičky 5:1, Dvůr B - Kunčice 3:1, L. Bělohrad - Nový HK 0:2

1.B.: N. Bydžov B - Železnice 8:2, Černíkovice - Loko HK 6:0, Kratonohy - Hostinné 6:1,

okres:Třebeš - St. Bydžov 1:0

3.tř: Kobylice B - Dolany 5:0, Černilov B - Dobřenice 3:2

4.tř: Převýšov B - Roudnice B 4:1, Stěžery B - Bydžov C 2:6, Kratonohy B -Libčany B 0:2, Urbanice - Lovčice B 3:1

29.03.2008

ROZHODL ZAČÁTEK DRUHÉ PŮLE!

ROUDNICE - CHLUMEC 3:0

br: Rohrich, Lerch, Vlnas

Černohlávek P. - Hrabík, Volný,Černý(46. Miške), Beneš - Drahorád(70. D. Jelínek), Suchochleb, Jankovský(73. Sedláček), J. Jelínek - Hanuš, Koliáš

Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned ve třetí minutě jsme zahrávali první rohový kop. V páté minutě chyběli Černému milimetry, aby hlavou trefil Jankovského centr. V prvních dvaceti minutách se hrálo téměř výhradně na domácí polovině. V osmé minutě po závaru před domácí brankou nezakončil přesně Drahorád.

29.03.2008

VÝSLEDKY ZE SOBOTY 29.3.

1.liga: Olomouc - Zlín 0:1

2.liga: Dukla - Jihlava 1:1, Fulnek - Střížkov 0:0, Hlučín - Sokolov 0:0, Slovácko - Krč 2:0

ČFL: Plzeň B - Náchod 0:3, Sez.Ústí - Letohrad 3:2, Příbram B - Kolín 1:2, Č. Budějovice B - Jablonec B 0:2, Vlašim - Ml. Boleslav B 2:0

divize C: Předměřice - Dvůr 0:6, Tesla - Týniště 4:0, Čelákovice - Chrudim 0:1

kr.přebor:Kostelec n. O. - Č. Kostelec 1:1, Černilov - Jičín 0:4(ČK 2:1)

1.A. třída: Roudnice - CHLUMEC 3:0(0:0) Trestuhodně jsme prospali začátek druhé půle!, Trutnov B - Miletín 2:2

1.B: Žacléř - Robousy 2:0, Vamberk - České Meziříčí 2:0, Dobruška - Malšovice 3:2

okres: Třebechovice - CHLUMEC B/KLAMOŠ 5:0(2:0) 2:0 už ve 4. minutě...,Myštěves - Kunčice B 1:1, Kobylice - Probluz 1:1, Slávia HK - Smiřice 5:0, Stěžery - Velichovky 3:0

3.tř: Lovčice - Lhota B 3:0, Skřivany - Sendražice 2:2, Nové Město -Předměřice B 0:1, Libřice - Kosičky B 2:2, Prasek - Malšova Lhota 4:0

4.tř: Syrovátka - Ohnišťany 1:4

29.03.2008

DNES ZAČÍNÁME!!

Tak je to konečně tady! Tři měsíce přípravy jsou za námi a dnes od 15:00 čeká naše muže první mistrovské utkání v Roudnici. Ve stejný čas nastoupí také béčko na půdě vedoucích Třebechovic. Co se týče stavu hráčského kádru, tak není nijak růžový. Určitě nejsou k dispozici Pavel Janda a Aleš Jerie, kteří jsou na dovolené. Velké otazníky se vznášejí nad startem Petra Hrabíka(nemoc), Davida Jankovského, Jirky Hanuše i Kuby Jelínka. Všichni tito hráči mají zdravotní problémy. Sestava se tedy bude tvořit až dnes. Trenéra Zackla nečeká vůbec lehká premiéra!

Co se týče stavu béčka, tak tam je těžké o něčem hovořit, neboť řadu hráčů jsme přes zimu vůbec neviděli a je otázka zda přijdou dnes...

• sobota 15:00 Roudnice - CHLUMEC odj.13:30
  • sobota 15:00 Třebechovice - CHLUMEC B/KLAMOŠ odj.13:30
  • neděle 10:00 dorost Vysoká - CHLUMEC odj.8:30

27.03.2008

TRIUMF 2000 V HRADCI !!

V sobotu 22.3. jsme jeli s mladší přípravkou (roč.2000) na turnaj do hradecké Olympie (hrálo se systémem 5+1). Z důvodu rozsáhlých marodek nás posílili David Doležal a Jakub Zavoral z RMSK.

SESTAVA: Firbacher Filip - Kycelt Vojta, Pilný Martin, Suchánek Adam, Doležal David, Doležal Vojta, Mahr Honza, Zavoral Jakub, Novotný Honza

UTKÁNÍ:

1, CHLUMEC – NOVÉ MĚSTO (0:1)

25.03.2008

PETR HRABÍK NOVOU POSILOU MUŽŮ!

V úterý odpoledne byla uzavřena definitivní dohoda mezi naším klubem a SK Převýšov, o půlročním hostování Petra Hrabíka v FK Chlumec!

Petr Hrabík (1983) - konstruktivní záložník či obránce, , bydliště Chlumec n.C., s fotbalem začínal v našem oddíle, halový mistr ČR mladších žáků 1996 v dresu RMSK, v sezóně 1998/99 hrál podzimní část Českou ligu mladšího dorostu v FK Trutnov někdy dokonce jako útočník, na jaře se vrátil do mladšího dorostu RMSK do oblastní soutěže,

24.03.2008

VÝHRA MUŽŮ V GENERÁLCE!

CHLUMEC - ROSICE n.L.  2:1

br: Koliáš, Hrabík

Koliáš - Drahorád, Volný M., Hrabík, Beneš - Jelínek J., Miške, Jankovský, Janda - Suchochleb, Koliáš

střídali: Appl, Borůvka, Vaníček

V posledním přípravném utkání před mistrovskými boji, zdolali naši muži soupeře z A třídy Pardubického kraje. Trenér Zackl byl spokojen zejména s prvním poločasem. Opět nám chybělo několik hráčů. Hanuš(zranění), Sedláček(práce), Jan Černohlávek(nemoc), Petr Černohlávek(rodinná oslava). V sobotu zajíždíme do Roudnice k prvnímu mistrovskému utkání.

23.03.2008

VÝSLEDKY Z NEDĚLE 23.3.

1.liga: Brno - Kladno 0:0, Most - Č. Budějovice 3:1, Bohemians - Ml. Boleslav 1:1, Plzeň - Teplice 0:2

2. liga: Čáslav - Hlučín 0:2

ČFL:FC Slovan Liberec B - SK Dynamo České Budějovice  6:0, Vyšehrad - Příbram B 2:1, Karl. Vary - Plzeň B 0:0, Blšany - Sparta B 1:3

2. liga: Opava - Ústí 4:2, Hlučín - Slovácko 2:1, Střížkov - Příbram 1:0

divize C: Holice - Trutnov 1:1, Dobrovice - Velim 0:2, Ovčáry - Hradec B 1:1, Choceň - Čelákovice 3:0

kr. přebor: Jičín - Kostelec 4:0

21.03.2008

AKTUÁLNÍ PROGRAM

Počasí je opravdu" jarní" a za týden nás čekají mistrovské boje. Většina hřišť je nezpůsobilých, o čemž svědčí i odložení 5 utkání víkendového krajského přeboru. Chlumecké tréninkové hřiště bude v sobotu svědkem přípravného utkání mužů, ve kterém přivítáme účastníka A třídy Pardubického kraje Sokol Rosice nad Labem. Začátek utkání je v 14:30 hod.

sobota 14:30 CHLUMEC - Rosice n. L. hř. Chlumec 2

sraz hráčů 13:15

Utkání dorostu s Olympií soupeř odřekl. V současné době se jedná se Žíželicemi. Více budeme vědět navečer.

17.03.2008

ŠPATNÉ VÝKONY MUŽŮ!

O víkendu se v přípravných utkáních představila obě naše mužstva mužů. A obě vystoupení byla více než rozpačitá.

N. BYDŽOV juniorka - FK CHLUMEC 6:3 (1:2)

br: Hanuš 2, Černý

Černohlávek P. - Volný J., Volný M., Černý, Beneš - Jelínek J., Suchochleb, Jankovský, Jelínek D. - Hanuš, Koliáš

16.03.2008

VÝSLEDKY Z NEDĚLE 16.3.

1. liga: Žižkov - Č. Budějovice 2:0, Plzeń - Liberec 0:1, Jablonec - Brno 2:0, Teplice - Zlín 2:1, Kladno - Most 1:1

2.liga: Hradec - HFK Olomouc 0:0, Příbram - Sokolov 0:0, Ústí - Střížkov 0:1

ČFL: Slávia B - Liberec B 0:0, Sparta B - Kolín 3:0

divize C: Převýšov - Trutnov 1:1 (Trutnov vyrovnal v 93. a navíc nedal penaltu), Hradec B - Dobrovice 1:2 , Velim - Holice 2:1, Turnov - Týniště 4:2

kr. přebor: Milíčeves - N. Paka 3:2, Olympia - Rychnov 5:0, Přepychy - Č. Kostelec 3:0, Lhota - Č. Skalice 0:3

15.03.2008

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY ZE SOBOTY 15.3.

přátelsky: N. Bydžov junioři - CHLUMEC 6:3(1:2)!!! br: Hanuš 2, Černý

dorost: Červeněves - CHLUMEC 2:4(2:1) br: J. Kučera 3, Jungmann

1.liga: Olomouc - Opava 1:0

2.liga: Dukla - Čáslav 2:2, Hlučín - Krč 1:0, Slovácko - Opava 1:1

ČFL: Letohrad - Ml. Boleslav B 2:1, Sez. Ústí - Náchod 2:1, Plzeň B - Blšany 2:0, Vlašim - Karl. Vary 3:0, Příbram B - Jablonec B 4:2,

divize C: Hlavice - Dvůr 2:1( rozhodla "hlavická penalta" v 84. min.) , Předměřice - Chrudim 0:6, Tesla Pce - Choceň 3:0

kr. přebor: N. Bydžov - Libáň 5:1, Jičín - Doudleby 1:0, Černilov - Náchod B 1:1, Kostelec n. O. - Broumov 0:4

13.03.2008

POČASÍ MĚNÍ PROGRAM NAŠICH MUŽSTEV!

Mistrovská utkání se nezadržitelně blíží a přípravy našich mužstev finišují. Bohužel vše nám komplikuje počasí. A muži chtěli o víkendu již hrát na přírodní trávě, ale dnešní déšť rozhodl o tom, že budou hrat opět jen na umělé trávě. Dorostu zase soupeř utkání odřekl a do této chvíle(čtvrtek 13:30) se nepodařilo najít náhradu. Víkendový program je tedy následující:

• sobota 8:45 muži A CHLUMEC - NOVÝ BYDŽOV jun. UMT Chudonice
  • neděle 14:00 muži B NOVÉ MĚSTO - CHLUMEC/KLAMOŠ